Skoči na vsebino

Yamaha YBR 125


m!cho

Priporočene objave

Malo dolgi zgleda, drugače pa so lušni :rolleyes:

zgleda dolg ja, to sm tud js pomislu...sej maš še verzijo 2cm, samo vzemi v roke meter, pa boš vidu kolk je to 4cm ;)

2cm so mal premejhni...

to so MIKRO ne MINI :P

p.s.

@NejcZ:

Tak bo na tvojem motorju zadnji desni čez nekaj časa ;) črnodavspuhapress :whistle:

sm šou še enkrat pogledat kaj sem naroču, pa sm opazu, da je steklce oz. tist svetilni del velik skor 5x3 cm...pa če potem pogledam še 4 cm držalo, je to že 9 cm...sm pol spremenu naročilo, sm une takratke, 2cm naroču :blush: :P :D

jutri bo roba naročena v louisu, pričakujem, da dobim nekje do druzga tedna :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm šou še enkrat pogledat kaj sem naroču, pa sm opazu, da je steklce oz. tist svetilni del velik skor 5x3 cm...pa če potem pogledam še 4 cm držalo, je to že 9 cm...sm pol spremenu naročilo, sm une takratke, 2cm naroču :blush: :P :D

jutri bo roba naročena v louisu, pričakujem, da dobim nekje do druzga tedna :ninja:

lih sm ti hotu rečt...da ne rabš za kamion :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to ni moja ybr-jka :P :D

si že mislu a? hehe

enkrat smo se menil, da bi ful lepo pasala od duke II, pa si nisem nikol predstavlu...to slikco sm na enmu forumu najdu, mal je podobna, sam ni čis...po mojem bi kj tazga k ma duke al pa recimo tomos kr pasalo gor :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-12378-1180699351_thumb.jpg

Maska dober zgleda.

Čeprav mi pa drugač na originalnem YBR-ju ni niti ena stvar všeč...

čudna oblika spredi, gume, tank je grd, belanca in ogledala, sedež, zadje vzmetenje... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

retro naked...taki pač so...edina stvar k me moti na njem je to, da je precej ozek, gume predvsem...pa moč seveda :whistle:

balanca je mal vioka, pa zaden konc bi lahk bil malenkost višji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te luči/maske so ful pogoste pri predelavah, sm jh že ful velikrat vidu na slikah... je mel en nsr-ko ful lepo predelano pa tud taka luč :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to ni moja ybr-jka :P :D

si že mislu a? hehe

enkrat smo se menil, da bi ful lepo pasala od duke II, pa si nisem nikol predstavlu...to slikco sm na enmu forumu najdu, mal je podobna, sam ni čis...po mojem bi kj tazga k ma duke al pa recimo tomos kr pasalo gor :hmm:

:whistle: to sm že omenu js...luči so podobne ja, če ne celo enake...maska pa niti ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

naročene žmigavce še vedno pričakujem :hmm: , naročene so nove tačke :OK: preklopne (od aprilie rs50), v načrtu drug izpuh, mogoče filter :OK:

slikce pridejo, sam da vse skup sešravfam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je že kdo peljal svojo YBR na malce daljšo turo (200km+)? Kako se je stvar obnesla?

Popravljeno . Popravil Racon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

največ sm naredu okol 225 kilometrov. glede motorja ni nobenih skrbi. pregreva se ne. malo se vmes ustaviš, glede na vreme tudi. če je svinjsko vroče, se je na taki turci priporočljivo ustavit vsako urco, urco pa pol za kakših 5-10 minut. drugače pa tudi več kot urco pa pol oz. dve urci boš težko zdržal na motorju, ker te kaj kmalu začne bolet rit. vsaj mene. :whistle:

to bi blo na kratko vse. moraš pa tud izbrat primerno traso. moraš pač vedet da je to le 125cc 4T in za dolgo turco si moraš mal več časa vzet in se sprostit, ker malokje presežeš 95km/h, pa še pri višjih hitrostih piha ko sto mater (naked pač), tako, da se je bolj prijetno lepo počasi...80-90 na uro peljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, še to...za porabo ne rabiš skrbet :evilgrin: na taki turci, ko je motor enkrat utečen, ne pije več kot 2,7 litra...razen če ga res goniš.

še nekaj...si mogoče nov lastnik YBR? v Novem mestu namreč zdaj videvam eno srebrno, pa v nedeljo sm jo vidu na mobikrogu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, še to...za porabo ne rabiš skrbet :evilgrin: na taki turci, ko je motor enkrat utečen, ne pije več kot 2,7 litra...razen če ga res goniš.

še nekaj...si mogoče nov lastnik YBR? v Novem mestu namreč zdaj videvam eno srebrno, pa v nedeljo sm jo vidu na mobikrogu :hmm:

Ne, ne lastim si YBR. Vsaj zaenkrat še ne. Razmišljam o nakupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neke moči ni, je pa luštn motorček za vozit. Osebno mi ni všeč, ampak za 125cc je čisto kul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo hitr ti bo prešvoh ratala.

vsaka 125-ka bo hmal prešvoh. je pa res, da 4-takt bo še prej.

Neke moči ni, je pa luštn motorček za vozit. Osebno mi ni všeč, ampak za 125cc je čisto kul.

ybr-jka je bolj kot ne en mesten moped, k ga moraš najprej mal porihtat, da vsaj približno zgledno zgleda :P . Moči ni nič manj in nič več kot s tomosom, xt-jko, husqvarno ch in rieju rs2.

svojega denarja je vredna 200%. cena nikakva, za katero pa dobiš en čis normalen motorček za mal privadit se ceste in vsega skup, se zapeljat v šolo, na trening, v trgovino...tud za kakšno v izi turco po cca 100, 200 kilometrov je. js večino kilometrov nabiram na takih turcah. pač moraš se sprijaznit, da gre vse skupaj bolj počas in enostavno uživat v kruzingu.

pospeški zadovoljivi, končna pa bolj kot ne slaba. 100 gre...vedno in povsod. če ni vetra, sklonjen ga nahecaš 110-115. v dolino tud 120 in več.

prva stvar pa, k sm jo js naredu, je bla ta, da sm odrezu zadnji blatnik in naredu stransko tačko, ker original ma sam štender. zdej čakam manjše žmigavce, ker tile so kamionski :whistle:

če te kaj posebej zanima, vprašaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka 125-ka bo hmal prešvoh. je pa res, da 4-takt bo še prej.

ybr-jka je bolj kot ne en mesten moped, k ga moraš najprej mal porihtat, da vsaj približno zgledno zgleda :P . Moči ni nič manj in nič več kot s tomosom, xt-jko, husqvarno ch in rieju rs2.

a ni rieju rs 2 malo močnejši in hitrejši?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v osnovi ima enak agregat...mogoče je končna kaj višja, zaradi aerodinamike...ne vem tudi kakšen ima kaj fergi, pa odvisno tudi od prenosov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!