Skoči na vsebino

Yamaha YBR 125


m!cho

Priporočene objave

V bistvu veš veliko. Jaz recimo ne vem niti tega, zakaj bi to naredil.

:OK:

:kva2:

Pepe, pusti otroke, da sami pogruntajo zakaj so že motorji, tako kot smo mi morali to sami pogruntat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, samo pazi, če ma ybr nitro not ga še v peti na zadnjo fukne :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

. že v leru ga hoče iz tal spipat od same moči :D :D :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

zastopm d zajebavaš, sm nevem od kje si ti nitro najdu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zastopm d zajebavaš, sm nevem od kje si ti nitro najdu :slap:

od kod le :? :? :lol: :lol: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej res d sm ga omenu ampk ga niti ne mislm gor dat torej ne vem ka sanjaš :topic:

drgač pa tema o tem tuningu je že in si lahku pogledaš debato...men se niti ni zdel d vsi tku razmišlajo k ti :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=8996

sicer je pa tu premletu miljažunttaužntkrat in js ne govorim o nitrotu, čeprov ga dobim zlo pocen .)

ja svaka ti čast, kaj naj rečem ne,... ampak zgleda nisi nekak dojel te šale z nitrotom, dobro bom nehal s tem, ker se že ponavljam :D , mogoče pa bojo ti še kako foro na ta račun drugi spustli ne, da neo dolgcajt...hehehe :D :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: res bo bol ja d se kej novga naučiš :doze:

aja nekej me zanima:

kateri motorji 125cc 4T majo poleg yamahe xt, xtz, tomosa sm 125, husqvarne ch, riejuja 125 enak agregat kot yamaha ybr :?

aha še tole: kje bi dobu točno tako prvo masko? al pa vsaj podobno, sm ne sme bit višja. pa brez šipce tko k je ta. pa še če se da dobit manjše žmigavce sm d bi bli tko gibljivi k so original

post-12378-1166122841_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha še tole: kje bi dobu točno tako prvo masko? al pa vsaj podobno, sm ne sme bit višja. pa brez šipce tko k je ta. pa še če se da dobit manjše žmigavce sm d bi bli tko gibljivi k so original

neki mi ni jasn :P pravš de bi meu masko kukr ma ta, sam brez šipce? sej ta ma sam šipco pa nč druzga? :blink:

žmigouce pa dobiš u motoshopu, v louisu jh majo ful, uglavnm...skor povsod :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no....šipco pač, mislu sm sm tko brez kšne šipce prozorne gor tku k majo nekateri k pol zgleda k poštarski :slap:

brodar o kaki luči ti sanjaš? js sprašujm sm za tist črn plastičen del nad lučjo :whistle:

za žmigavce vem d se povsod dobijo, sm so vsi taki d so trdni, niso gibljivi tku k original, pol ga hmal odlomš, original se pa zvijejo, sm so mi mau preveliki pa bi jih zamenu

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj tako luč maš ti tudi samo pač ta ma tole črno šipco za kero si se navdušo.

neeeee res uau ej si pametn sm lahku tvoj prjatu :slap:

če nisi opazu je to ybr in valda ma isto luč mnde niso naredl za vsak motor drugo luč :blink: pa tud opazu sm d ma šipco za kero sm se navdušu, če ne neb sprašvov po njej :slap:

rajš povej odgovor če ga poznaš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns sm biu mau v garaži in sm razdru filter, pa mam eno vprašanje za vas k ste bol izkušeni in sicer:

zakaj je pr zračnem filtru not v škatli bencin? k je tm mogoče tud filter za benz? prlagam slikco za lažjo predstavo

post-12378-1166794070_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislš filter za olje? ne vem naj bi biu za zrak, zatu pa sprašujm k mi je vse skup čudno

slikce filtra:

filtr je ne frgazer prkloplen, tku d ne vem če bi blo to za ole

(se opravičujem ke je umazan, sm šou sm do trgovine po mokri cesti :blush: treba spucat)

post-12378-1166795350_thumb.jpg

post-12378-1166795391_thumb.jpg

post-12378-1166795526_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: res bo bol ja d se kej novga naučiš :doze:

aja nekej me zanima:

kateri motorji 125cc 4T majo poleg yamahe xt, xtz, tomosa sm 125, husqvarne ch, riejuja 125 enak agregat kot yamaha ybr :?

aha še tole: kje bi dobu točno tako prvo masko? al pa vsaj podobno, sm ne sme bit višja. pa brez šipce tko k je ta. pa še če se da dobit manjše žmigavce sm d bi bli tko gibljivi k so original

nekej sm najdu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislš filter za olje? ne vem naj bi biu za zrak, zatu pa sprašujm k mi je vse skup čudno

slikce filtra:

filtr je ne frgazer prkloplen, tku d ne vem če bi blo to za ole

(se opravičujem ke je umazan, sm šou sm do trgovine po mokri cesti :blush: treba spucat)

pa reku sm olje za filter in ne filter za olje, je tukaj nekaj razlike veš :D

lahko da je tisto uno olje, ko je za filter naspreyat, da več praha zadrži v sebi

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja :oops: :slap: ja vidš tu bi pa lahku blu...sploh nism pomislu...sm mau velik se mi je zdelu ne vem

tnx vseen :D

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!