Skoči na vsebino

Priporočene objave

Ampak naše ceste so pa zakon, :kva2: od Krškega do Celja :yea1: fantastika :worship:

Čestitam,živi in zdravi doma! :OK: Ja,na ceste se bo pa treba navadit! :cry: Upam,da bo kmalu videti kaj slikc :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak naše ceste so pa zakon, :kva2: od Krškega do Celja :yea1: fantastika :worship:

Pozdravljeni vsi skupaj spet doma. :OK:

Ampak naše ceste so napram tistim res zakon :blush:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nas. Turška odprava je doma cela in zdrava. Naredili ( še ne vem kok ) km. Bilo je svinjsko vroče. sonce pripeljali s seboj. Več sledi.

Ave Triumphator! :worship:

Sem vesel, da vam je ratalo. Marja, za kazen prvo Trophy-ja očedit, potem pa na Savo elektriko delat :whistle: :P

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky - Triumphator B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=72688]

Vse čestitke!!! :worship: :OK: :OK: :OK: :010 :010 :010

Men' se pa zdi, da ste b'li pol leta dol!!! :o :o :o :grim :grim iz same foušije :naughty: :grim :D :D (:nono:)

Zdaj boš še bolj.... :lol1:

post-2154-1150208444_thumb.jpg

post-2154-1150208463_thumb.jpg

post-2154-1150208482_thumb.jpg

post-2154-1150208505_thumb.jpg

post-2154-1150208521_thumb.jpg

post-2154-1150208541_thumb.jpg

post-2154-1150208558_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem bil že prej dost'!!! :D :D :OK: :P

Tole je v Čifliku, se poceni spi in je :kva2: Štiri osebe, dve sobe, 20 pivov, večerja in zajtrk, kavica zvečer in dve zjutraj 60eu.... :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja , z lepim se hvališ.... :xx:

samo povedal sem koliko stane prenočišče in hrana+pijača. če bi me poznal bi vedel, da sem antitalent za alkohol in še daleč od tega, da bi se hvalil. Za hvaljenje si lahko ogledaš drugo temo: Tuka: Do tukaj je bilo nekje 900km in smo bili lačni in žejni in tudi takšen kot sem jaz(ne ljubitelj alkota) si včasih da duška. :naughty: Pa brez zamire. :worship: Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

!. Bladzo, tudi v Turčiji jih imajo Policaji :OK:

2. Motoristek zaustavil promet v Turčiji, da ji je rešil življenje :worship:

post-2154-1150382752_thumb.jpg

post-2154-1150382779_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

!. Bladzo, tudi v Turčiji jih imajo Policaji :OK:

2. Motoristek zaustavil promet v Turčiji, da ji je rešil življenje :worship:

A se v Turčiji tudi na motorju po dva miličarja vozita, da sta dve čeladi.... :?

Zanimivo :hmm:

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se v Turčiji tudi na motorju po dva miličarja vozita, da sta dve čeladi.... :?

Zanimivo :hmm:

Ja, eden vozi, drugi kasira... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem bil že prej dost'!!! :D :D :OK: :P

Kaj ste v Čifliku pri Radi spali :? Zelo prijazna familija :OK: Ali so me kaj omenili :?

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste v Čifliku pri Radi spali :? Zelo prijazna familija :OK: Ali so me kaj omenili :?

mi je kazala eno vizitko pa sem pozabil kaj je gor pisalo. Vem, da je rekla, da večkrat pridejo. :yea1: Mama je prava srbkinja :worship:se bova enkrat malo več pomenila o tem. :OK:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je kazala eno vizitko pa sem pozabil kaj je gor pisalo. Vem, da je rekla, da večkrat pridejo. :yea1: Mama je prava srbkinja :worship:se bova enkrat malo več pomenila o tem. :OK:

Ja to smo mi,bili smo njihovi prvi gosti :OK: Sedaj se vedno oglasimo kadar smo v tistem koncu :grim Se bova pomenila,ja

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je s Čiflikom mišljen mogoče kraj "Çiftlik" v Istanbulu? Tudi sam sem v planiranu ture in iščem varjante za prespat.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... Pa brez zamire......

Saj se samo šalim...Nisem si mogel pomagat.......Sicer pa mi matematika ni neka vrlina.

@bambi : Čiflik je tam nekje med Niš i Pirot (klisura pa to). Pri avtoservisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je s Čiflikom mišljen mogoče kraj "Çiftlik" v Istanbulu? Tudi sam sem v planiranu ture in iščem varjante za prespat.

LP

Ta Čiflik je med Nišem in Pirotom (na zemljevidu pri Beli Palanki) :grim Ti zelo priporočam,da tu prenočiš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se samo šalim...Nisem si mogel pomagat.......Sicer pa mi matematika ni neka vrlina.

@bambi : Čiflik je tam nekje med Niš i Pirot (klisura pa to). Pri avtoservisu.

Ta Čiflik je med Nišem in Pirotom (na zemljevidu pri Beli Palanki) :grim Ti zelo priporočam,da tu prenočiš :OK:

Deset kilometrov iz Bele Palanke na levi strani, ko se cesta malo spušča navzdol. :OK: Obvezno moraš tu prespati :kva2: Lp

Ps: motor ti dajo v delavnico pod ključ :worship:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva z mojo boljšo 1/2 in še ena prijateljica se odpravljamo 08.07.2006 proti Turčiji, pa malo okrog in potem nazaj čez Grčijo in Makedonijo.

Zanima me, kako je kaj z nočitvami v Turčiji (kampi) in sama varnost :hmm: .

A ste imeli kaj problemov s prebavo oz. če je hrana Ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva z mojo boljšo 1/2 in še ena prijateljica se odpravljamo 08.07.2006 proti Turčiji, pa malo okrog in potem nazaj čez Grčijo in Makedonijo.

Zanima me, kako je kaj z nočitvami v Turčiji (kampi) in sama varnost :hmm: .

A ste imeli kaj problemov s prebavo oz. če je hrana Ok?

Lahko se kdaj dobimo in ti kaj več povem in pokažem, :OK: Julija bo hudičevo vroče :yes: že mi smo imeli od +37 - +41 stopinj. :yea1: Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se kdaj dobimo in ti kaj več povem in pokažem, :OK: Julija bo hudičevo vroče :yes: že mi smo imeli od +37 - +41 stopinj. :yea1: Lp

Ne bi bilo slabo, ce bi se res enkrat dobili, samo upam, da bomo lahko uskladili termin. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali moraš imeti za Turčijo res mednarodno vozniško dovoljenje :hmm: ?

NE. Ni treba. Tko piše, pa tudi ustavili so me 3-krat dol pa ni bilo problemov v tej smeri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo. :hmm:

Na AMZS-ju so prijateljici, ki gre zraven in si je dala zrihtat AMZS+ clanstvo rekli, da je obvezno v Turciji imeti mednarodno voznisko dovoljenje. Ampak jaz tega izrecno, nisem nikjer zasledil, zato sem rekel, da bom malo vas povprasal. :)

Komaj cakam in ze stejem dneve do odhoda proti Turciji, sem nabavil v knjiznici eno par vodicev, pa ugotavljam, da bi rabil vsaj 3 tedne dopusta, ce bi hotel vse oblaufat, kar Turcija ponuja. :OK: Ampak to samo na brzino. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Haj!

S Hondo CBF 600S mislim čez 14 dni (7.8.2006) v Turčijo (Skozi Bosno, Srbijo, Bolgarijo).

Le čisto malo v Azijo, mimo Troje do Izmirja, Efesa, potem s trajektom do Pireja(Atene).

Imam že nekaj solo izkušenj(2004 Norveška). Mislim pa da bi blo na Orientu bolje z družbo.

Zvone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!