Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

Opažam da se da nabavit zadnji blatnik skupaj z zaščito verige kod dodatna oprema.A ga je že gdo nabavil.Kolk stane zadeva?.Je to funkcionalna zadeva ali samo estetika?

Jaz sem ga videl v Padovi samo se ga ni dalo kupit in sem naknadno naročil pri firmi Voza Omar Miklavčič poljane 10 Pobegi.Cena je bila okoli 170 EUR nevem točno sem zraven naročil še varnostno napravo pa ddv in pošta vse skupaj ja bilo ca 290 EUR.Je kar uporabno po dežju dosti manj šprica in nekako mu paše ni pa nujno potrbno,to se moraš sam odločiti.Pripel ti bom še sliko to je namreč motor od moje boljše polovice.. Je pa na motorju še nekaj ZELO uporabnega,namreč podaljški ogledal brez njih je skoraj nemogoče voziti ta motor saj sicer vidiš v ogledalih samo komolce.:OK:

Ps: Naslov za te podaljške www.berniklumpjan.de za KAWASAKI ER-6-N cena za par 34 EUR +porto .Moralo bi se vas par zmenit in naročit več skupaj in bi bilo precej ceneje kajti porto je ca 20 EUR:OK:

post-9445-1170612226_thumb.jpg

post-9445-1170612260_thumb.jpg

post-9445-1170612298_thumb.jpg

post-9445-1170612363_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Drosa:

IPB Slika

klik

Jaz sem za ta blatnik odštela okoli 117€. Sem zadovoljna, saj je motor precej bolj čist, tako da ga smatram za uporabnega :blush: Sicer pa ni za pričakovati čudežev..če greš po pravi svinjariji, bo itaq motor tudi prašičji :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A niso to clip-on riserji?

riser in clip-on sta dva razlicna pojma;

riser je montiran na vrhu kriza (plosca ki povezuje cevi vilic) in je samo nosilec balance, clip-on pa, kot beseda pove, se "pritakne" na cev vilice in vecinoma nosi komplet z rocko, rocico za zavoro/sklopko, stikala itd. clip-on balanca je na vecini SS motorjev, medtem ko imajo ST , T,enduro motorji superbike (ali podobno) balance na riser-jih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej imam vprašanje. KAtere barve so v modelnem letu 2007? Predvsem me zanima, katerih kombinacij ni več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno vprašanje, in sicer a ma kdo na svojem er6 n stranske torbe in sicer mehko varjanto ne kovček pa kako to zgleda, oziroma kako se montira, pa če kej moti pol sopotnika?

bi bil ful vesel za odgovore pa tut kšna slikca bi bla uredu...

lp, vito

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jih imam.. Priporočljivo je, da si kupiš tudi nosilce (ali pa si jih vsaj sam izdelaš), da se ti torbe med vožnjo ne drsajo na primer po kolesu :devil: Montaža je čisto enostavna (Zeus naj zadnji stavek kar preskoči :lol: :P :blush: ). Nosilci se pričvrstijo za sopotnikove tačke in nosilec za tablico. Torbe imajo na zgornji strani tudi daljši pas, ki gre pod sedež, ter nekaj 'sponk', s pomočjo katerih se torbe pričvrsti na nosilec.

Zadnji sopotnik naj bi sedel čisto normalno.

Še dve (slabi) fotki:

post-5182-1171286471_thumb.jpg

post-5182-1171286532_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima...je na louis.de izšel že nekaj časa nazaj katalog za leto 2007... je tudi v pdf-ju...na strani mislim da 650 je erka 6 z okoli 36mi dodatki in ceniki za dodatke...od ogledal do mnogo stvari:) v bistvu cel katalog je MULTO ZANIMIV... tko v vednost za tistega/o ki slučajni ne ve:) L.P. vsem

P:S: Če bo kdo kaj kupoval....naj mi sporoči...da si deliva-mo stroške poštnine, ker je zame nesmisel dati za par ogledal 12 ojrov za poštnino pa 25 ojrov al 20 ojrov heh.

UPS ..... Strani v katalogu sta 560 in 561... pardon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooo koga se bere :OK:

V temi od Louisa (KLIK) si lahko prebereš, da je v Lj. Louisovo posredništvo, kar pomeni, da lahko na ta način prihraniš kar nekaj ficekov na poštnini (ki je minimalna).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Montaža je čisto enostavna (Zeus naj zadnji stavek kar preskoči :lol: :P :blush: ). ...

@bolha:

Grem stavt da si jih sama namontirala ja :D ... sam gledala valdija :D hahaha. No sej po tokih montažah je pomoje že kar rutina nosilce gor dajat (nč jst kriv O:-) )

Eniwej, zgledajo pa kar lepo ... sam moji so lepši :D. Sem ti že poslou kkšno slikco zdj ko mam nekaj karbonskih olajšav gor? Eh pomoje da sem ti jih an :P

@vk21:

Maš pa tudi slikce mojih stranskih torb na F varianti v tej temi na strani 12. Sopotnica sedi gor normalno, pravi da se tistih paščkov k so čez sedež sploh ne čuti (informacije iz prve roke ;) ), tko da kar brezskrbi. In verjemi mi, sigurno bo zgledalo lepše kot kufer :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:xx: Sej po moje bi lahko midva kar servis odprla..bi sigurno kaj novega pogruntala :lol:

Še dobro, da zna Valdi še med spanjem to zmontirati, ker če ne..... :slap: :D

Ma.. meni se zdi, da sem že v živo videla tiste olepšave :blush: Glede fotk pa sem vseeno ZA :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastna pogruntavščina,nosilec narejen iz rosfreja za Givi kufer(dve čeladi).

Moram hitro popravit,namreč nosilec je givi kovček je KAPA za dve čeladi.

post-9445-1171299430_thumb.jpg

post-9445-1171299472_thumb.jpg

post-9445-1171299518_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hecaj me, ja :hmm: :D

TRG d.o.o.

mirko.novak@podjetje-trg.si

www.podjetje-trg.si

MIRKO NOVAK gsm 041/360459

tel. 01/ 500 14 49

01/ 500-14-42

fax 01/ 519-42-64

Ljubljana, Celovška c. 150

2 nadstropje (bivši Slovenija avto)

Cene so po Nemškem katalogu +1%, saj je v Nemčiji trenutno DDV 19% (v SLO pa 20%). Poštnina se plača (pri največji količini naročila posameznika največ 10 EUR). Akontacija je 20% naročenega zneska. Rok dobave je od 3-7 dni. Plačilo je gotovinsko ali s kreditnimi karticami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem logike, da če so zastopstvo, kljub marži obesijo gor še potne stroške... Sej tudi v ostalih njihovih trgovinah nimajo vsega na zalogi, pa se roba naroča posebaj... Torej so si izmislili dvojno poštnino? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradnega zastopstva za Loius v Sloveniji NI.

Lahko nekdo prodaja njihove izdelke (ti ali jaz, ali moja stara mama....), vendar ne sme imeti njihovega imena! S tem so tudi povezani morebitni dodatni stroški :grim

P.S.: danes od hiše šla kawa. Naj dobro služi novemu lastniku :D

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj ER5 pa v nedeljo... Zdej pa denar žuli... :grim

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore... sej drgač kovček že mam gor, sam letos mam namen it na krajši dopust z motorjem in bi kovček bil premal, sploh ker je moja draga mal preveč na komot da bi lahko oba prežvela s tank torbo pa kovčkom...

stranski kovčki so mi pa čist mim na takem motorju, torbe pa prou fajn zgledajo, tko da se bom kr za to varjanto odloču:)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bolha: call me an idiot ja. Sm čist pozabu da sm takrt to že meu gor ... ti šment, sm te pa mislu mal dražt :P ... očitno je moj spomin v k**** ... bo treba več česna jest :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne stara, resno sem pozabu no ... nevem kaj sm mislu ... :blush:

ja lep pa je ja :OK: ... pa tvoj tudi ;)

ampak F variant je res fuuuuuuuul mal na naših cestah ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba, nažalost nisem imel še priložnosti slišati original zvok erke.Kot sem zasledil na forumu ste podali linke soundov za nekatere ispuhe.Strojček nameravam letos kupit pa bi rad približno slišal kako zveni.Podajte kakšen link na original zvok.

hvala...

Popravljeno . Popravil Drosa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podajte kakšen link na original zvok.

pa saj jih je polno na netu, lenuh :devil:

ampak F variant je res fuuuuuuuul mal na naših cestah ...

nekaj pihanja na dušo še toleriramo..samo to je pa že preveč :lol: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!