Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

druščina, zanima me kaj ste pridobili z zamenjavo ispuha (videl pri bolhi). a je to samo videz celotnega bike-a, ali se še kaj drugega spremeni.zvok sigurno, kakšen pa je original zvok er6-ke. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

originalen zvok je meni kar všečen, sploh če primerjam z zvokom od er5. se mi zdi ravno dovolj, da ga slišiš, ni pa preglasen.

pa ko smo že pri izpuhih. ravno danes sem pri dks videl er6-f z akrapovičem. in moram povedat, da mi do zdaj ko sem videl na slikah ni bil všeč, v živo pa to puhalo dosti boljše zgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

druščina, zanima me kaj ste pridobili z zamenjavo ispuha (videl pri bolhi). a je to samo videz celotnega bike-a, ali se še kaj drugega spremeni.zvok sigurno, kakšen pa je original zvok er6-ke. :?

Denarnica je malo tanjša,tako bodo lahko glihali v delavnicah,češ da nimajo gnarja za vzdrževanje motorja,ravno tako kot avtomobilisti ,tisti ki imajo;avte do tal spuščene,pa ror zadaj (kot od kanalizacije),brez zračnaga filtra,huda muzka,dopl širina gum,spojlerji itd. ! ! ! :devil: MLADINA :OK:

Ps: da nebo kdo omenjal (navor in Ks)namreč logično ,da se spremeni in to zato ker nima več katalizatorja to,da ca 10% navora in Ks-enak učinek bi dosegel,če bi v orig. loncu odstranil katalizator.Star pregovor pravi-bog daj norcem pamet nam pa gnar. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gledaš realno, je originalno precej zadušen, sploh zaradi euro 3.. In kot sem že napisala v to temo, se pozna razlika, ki pa ni vredna 100k .) ..tega dinarja je vreden cel paketek, ki ga dobiš.. :wub:

Vidiš, veleum Brumer je točno ugotovil, da je moja veriga suha kot saharski pesek, če odpreš motor iz njega ne priteče niti kapljica olja, sploh pa moped še nikoli v svojem lajfu ni videl mehanika :OK: Ni kaj, Er6 je cel survival bike :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a obstaja kakšna razlika med er6 2005,2006 letnikom.videl sem da je dodana nova barva (oranžna) in da je okvir črnega rdeč. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a obstaja kakšna razlika med er6 2005,2006 letnikom.videl sem da je dodana nova barva (oranžna) in da je okvir črnega rdeč. :?

Ni nobene razlike razen še ena barva in pa možnost naročila z ABE-som,meni je žal,ker sem šele pozneje izvedel za ABS sicer bi ga sigurno vzel z ABE-som je pa letnik 2006 kupljen-plačan pa je bil v decembru 2005.Prva registracija april 2006. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

OK eno čist brezvezno vprašanje za lastnike er6. Kakšne funkcije omogoča digitalni števec zraven seveda merjenja hitrosti in prevoženih km?

Dva digitalna dnevna števca in digitalna ura. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav!

ER6n....ara položena...čakam na pomlad, da ga odpeljem v naše hribe, ovinke in luknje :OK:

Menda je kr luštna zadevca tale motorček pa še cena je ugodna.

Po APN4 izpred let...bo to moj prvi resen motor in vstopnica v svet pravih motorjev :grim

Se še vidimo!

post-13750-1167943874_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

ER6n....ara položena...čakam na pomlad, da ga odpeljem v naše hribe, ovinke in luknje :OK:

Menda je kr luštna zadevca tale motorček pa še cena je ugodna...

Dva v okolju kjer se odlično počutita ...v hribih! :D

...je luštna tale zadevca ja,.. in po mojem nudi več kot morda kaže na prvi pogled. :OK:

Fotka pa je z jesenskega potepanja čez GG.

LP

D.

post-8826-1167955191_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

ER6n....ara položena...čakam na pomlad, da ga odpeljem v naše hribe, ovinke in luknje :OK:

Menda je kr luštna zadevca tale motorček pa še cena je ugodna.

Po APN4 izpred let...bo to moj prvi resen motor in vstopnica v svet pravih motorjev :grim

Se še vidimo!

boš izdal ceno za letnik 2007?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je všeč, vendar ne pogoltne mojih 187cm višine :)

Sem se postavil poleg njega pa se mi je zdel kot krpanova kobilica :D

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Za vse radovedne glede cene za er6 n/f.....js sem plačal aro še v 06....in mi garantirajo 06 ceno...v primeru pocenitve pa nižjo ceno.

Sicer pa je cenik pri uvozniku dks na: www.dks.si !

Dante...tista 2 črna er6n iz Grossglocknerja? GG pa lepo zgledata....lep foto

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

@Dante

Tista fotka z GG je res kul pa sem jo predelal v wallpaper.

Upam, da nimaš nič proti.

:photo:

[attachmentid=90687]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje ker je motorjev že kaj nekaj v Sloveniji... Je imel kdo kake težave z izdelavo? Kakšne serijske napake? Hibe nasplošno? Poraba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na našem nobene hibe ali okvare.

Ta trenutek poseduje števec 10000 km.

Edina zamera, včasih pred semaforjem izdihne.

Poraba?

Ne vem, ne spremljam, ker nalivamo na bencinskih, pa iz kant in sledljivost izgine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na našem nobene hibe ali okvare. :OK:

Ta trenutek poseduje števec 10000 km. ..... pri nas 7500

Edina zamera, včasih pred semaforjem izdihne. .... :eek:

Poraba? 4.5 -5.0 na 100 pri turistični vožnji :OK:

Ne vem, ne spremljam, ker nalivamo na bencinskih, pa iz kant in sledljivost izgine.

Skratka z eno besedo: za relativno ugoden cekin veliko motorja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fazer to znam iz prospetkta in cenika tud sam izračunat... Zanima me kaj se je v resnici do sedaj dogajalo uporabnikom tega mopeda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kaj se je v resnici do sedaj dogajalo uporabnikom tega mopeda...

Uporabnici tega mopeda se je kar dogajalo čez celo sezono, tako da sedaj komaj čaka začetek nove ....

Drznem si pisati v njenem imenu (ker pač vse fure narediva drug za drugim) in vseh 7500 km je minilo brez problemov (beri: ni spustil olja, ni zaribal, ni se strgala veriga, ni pregorela niti ena žarnica, ni ...... ); po namontiranju PUIG sprednjega stekla nad armaturo tudi 200 km/h po števcu ni noben problem več in tudi kar se tiče udobja: razdalje 450 km/dan niso prevelik zalogaj ...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabnici tega mopeda se je kar dogajalo čez celo sezono, tako da sedaj komaj čaka začetek nove ....

Drznem si pisati v njenem imenu (ker pač vse fure narediva drug za drugim) in vseh 7500 km je minilo brez problemov (beri: ni spustil olja, ni zaribal, ni se strgala veriga, ni pregorela niti ena žarnica, ni ...... ); po namontiranju PUIG sprednjega stekla nad armaturo tudi 200 km/h po števcu ni noben problem več in tudi kar se tiče udobja: razdalje 450 km/dan niso prevelik zalogaj ...

LP

Se podpišem pod tole :OK:

Edino da mam jst različico F z oklepom, tako da je vožnja še malenkost bolj udobna pa tud veter ne piha toliko. Me pa zanima kdo še ma F varianto tukej okol, ker v eni sezoni nisem srečal NITI ENEGA. Vsi so bli N. Tko da je očitno F v Sloveniji precej redek moped. Če ga ma kdo naj se javi tulele :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!