Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

Hmmm to bi šlo ja....sam še zdej ne vem kolk stane, pa kakšen je prirastek navora in kje so luknje v navoru, če so :hmm:

poleg tega bi počaku na avgustovsko plačo s tem, ker mi zej ta mesec ne bo zneslo :blush: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

a ma kdo kak link al pa če se mu da skenirat tist člank v avtomagazinu, ko so primerjal 600nagce, med njimi tudi ER-6tko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No sedaj pa imate že nekaj kilometrov narejenih s svojimi makinami...vtisov, pomanjkljivosti......pa nobenih.

še ena slikca :hmm:

post-463-1157454335_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sedaj pa imate že nekaj kilometrov narejenih s svojimi makinami...vtisov, pomanjkljivosti......pa nobenih.

še ena slikca :hmm:

Vtisi...ummm bom kratek...po 6000 km ševedno :kva2: :OK: :OK: :worship: :yea1: :wub: :010 :grupni: :yea2:

pomankljivosti: :grrr :kva2:

upam da to dost pove ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

@bolha: malo sem povprašal naokol za ixila...stane kar zajetnih 580€ + 85€ poštnine za slovenijo...tko da če bo kdaj denar si deliva stroške poštnine kot si že rekla an :grim

zraven sem pa dobu tut nekaj lepih slikc:

[attachmentid=81606][attachmentid=81605][attachmentid=81604]

[attachmentid=81603][attachmentid=81602][attachmentid=81601]

[attachmentid=81600][attachmentid=81607]

SLIN SLIN indeed :kva2: :kva2:

post-2272-1158416297_thumb.jpg

post-2272-1158416318_thumb.jpg

post-2272-1158416324_thumb.jpg

post-2272-1158416331_thumb.jpg

post-2272-1158416337_thumb.jpg

post-2272-1158416350_thumb.jpg

post-2272-1158416358_thumb.jpg

post-2272-1158416388_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj pobalin :fredy: si prepozen za točno 25 dni :OK:

včeraj sem se celo po nalivu peljala na homologacijo :yea1:

very naudušena :P

btw, nekam slabo sprašuješ naokoli B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj pobalin :fredy: si prepozen za točno 25 dni :OK:

včeraj sem se celo po nalivu peljala na homologacijo :yea1:

very naudušena :P

btw, nekam slabo sprašuješ naokoli B)

hmm pa nič povedala, pa nič slikco nalimala v forum, pa nič zvok posnela...pha...pa sem mislu da rada deliš :P

za kok si dobila...js sm to samo nahitrco najdu na uradni strani od ixila zastopnika za italijo in poslou mejl..to je to...ampak slikce sm pa dobu (=tisto kar sem hotu..itaq nimam 150k za auspuh...sploh pa ne zj...))

ampak zdej morš vse povedat...kje, za koliko, kolk je homologacija, a so kkšne komplikacije...lalala...pa zvok posnemi...nč se nebi prtožvou tut nad slikco ali videom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišal zadnjič enkrat slišal ER6n z Ixilom, zelo razočaran nad zvokom.. Kako naj rečem, motor je slišat švoh s tem izpuhom .) Je pa možno da je imel db kilerje noter in je zato bilo tako..

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišal zadnjič enkrat slišal ER6n z Ixilom, zelo razočaran nad zvokom.. Kako naj rečem, motor je slišat švoh s tem izpuhom .) Je pa možno da je imel db kilerje noter in je zato bilo tako..

Slišal si mojega Z db killerji. Brez njih bi se cele ride tresle :devil: In se ne hecam :grrr Meni osebno je zvok fenomenalen! Je pa res, da je brez killerjev čisto neuporaben. Sama verjetno ne bi zdržala 50km poti z odprtimi rori :lol1:

hmm pa nič povedala, pa nič slikco nalimala v forum, pa nič zvok posnela...

Videote imam, ampak jih ne nameravam limat na forum.

Ga boš že slišal čez teden dni :P

pha...pa sem mislu da rada deliš :P

Pa ne da je to spet Jakatovo maslo :?

Sej ne vem, če bi bila :angry: ali bi se :D .)

za kok si dobila...js sm to samo nahitrco najdu na uradni strani od ixila zastopnika za italijo in poslou mejl..to je to...ampak slikce sm pa dobu (=tisto kar sem hotu..itaq nimam 150k za auspuh...sploh pa ne zj...))

ampak zdej morš vse povedat...kje, za koliko, kolk je homologacija, a so kkšne komplikacije...lalala...pa zvok posnemi...nč se nebi prtožvou tut nad slikco ali videom :D

Zanj sem dala 4040 kun s popustom (drugače pride 590€).

Za homologacijo sem dala 11.400sit (jurja popusta :D )

Komplikacij ne sploh..ker sem se pač znašla :whistle: .)

Popravljeno . Popravil BolhA^
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišal si mojega Z db killerji. Brez njih bi se cele ride tresle :devil: In se ne hecam :grrr Meni osebno je zvok fenomenalen! Je pa res, da je brez killerjev čisto neuporaben. Sama verjetno ne bi zdržala 50km poti z odprtimi rori :lol1:

A ti si bla tista :D Na ridah a ne?

Jaz sem bolj tiste sorte, da more iz rora res pokat, drugače imam raje original. :) Je pa glavno, da si ti zadovoljna! Zgleda pa super, ni kej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila bila.. :blush:

No..poka zelo, pa tudi ogenj uhaja :blush: pa tako na glas je, da te začne v glavi peči :D pa ušesa jokajo :devil: .. saj pravim, da ni za po cesti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HI!

Že Gebre je spraševal o tem kako se mašinga kaj obnese na dolgi rok ne samo na najbližjih sepentinah in z glasnim rorom :? .

Naj se javi kdo je napravil največ Km v enem dnevu. LP M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

...Naj se javi kdo je napravil največ Km v enem dnevu. LP M

Hja najdalša tura ki sem jo napravil je bila na grossglockner in nazaj...sicer sem bil sam v sedalu tako da to je malo lažje...

Kilometrov je blo okrog 500, rit me pa ni kej preveč bolela, mislm da je Killroy na bolj športnem konkurentu SV650 bolj trpel kot jst...

Poraba na take dolge relacije je zloooo mejhna, čeprv je blo precej v breg (hja gorssglockner pač :grim ), in sem z enim tankom (15,5 l)naredil dobrih 400km, kar pomen da je motor zlooo šparoven.

Sem pa enkrat šel tudi do crikvenice s punco na sopotniškem sedežu in ogromno tanktorbo :P, pa morm rečt da se tut v dvoje obnese kot zlo udoben potovalen motorček...zlo lahek za upravlat in tako dalje... mogoče v kakšen res orenk breg, če bi hodil v dolomite s polno prtljage in punco zadej, bi mu manjkal kakšen konjiček pri prehitevanju, za normalno vožnjo pa je zelo udoben in prožen, pa tudi lepo vleče že iz nižjih vrtljajev ker je pač dvocilindraš :OK: ...skratka z motorjem sem zlo zadovoljen.

@bolha: a se kaj čuti kakšen prirastek moči, alpa navora v srednjem območju vrtljajev (med 3 in 7k) z ixilom? Aja pa na hrvaško sem tud poslou mejl s prošnjo o informacijah za ixil pa nisem nč dobil nazaj...kje točno pa si ga kupla?

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zeus HVALA! za uporaben info.

S konjičkom iz iste štale KLE prevozil v 6-ih dneh malo pod 3k Km. AL in nazaj.

Če bodo na VERSYS-a kdaj dali spredaj 19 inch kolo zna biti zanimiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že Gebre je spraševal o tem kako se mašinga kaj obnese na dolgi rok ne samo na najbližjih sepentinah in z glasnim rorom :? .

Naj se javi kdo je napravil največ Km v enem dnevu. LP M

Jaz sem v enem dnevu prevozila 700km in sem z njim enako zadovoljna kot po okoliških serpentinah. Bolelo me ni nič, razen zadnjih 50km – zadnjica.

Meni je motor nor, edino kar me moti je barva, ki je izredno občutljiva :cry:

a se kaj čuti kakšen prirastek moči, alpa navora v srednjem območju vrtljajev (med 3 in 7k) z ixilom? Aja pa na hrvaško sem tud poslou mejl s prošnjo o informacijah za ixil pa nisem nč dobil nazaj...kje točno pa si ga kupla?

O nekem prirastku moči ne mislim nakladat, se pa pozna, da ga odpre (govorim z db killerji). In še enkrat poudarjam..s tem auspuhom ti skoraj garantiram, da se ne boš vozil okoli brez killerjev.

Vzela pa sem ga pri uvozniku doma :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod blatnik pod tablico.

Imam že vse fotografirano

in če bom dobre volje, danes zvečer objavim fotografije.

:)

In zakaj ti je nerodno objaviti številko tablice?

Saj to je javni"dokument",

nobena vojaška tajnost.

.) :) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je od boljše polovice,

potem pa danes zvečer čisto zares

fotografije.

:)

Nekako na tvoji predelavi pogrešam rdeči odsevnik,

ki sodi v obvezno opremo motornih vozil.

:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!