Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

Die Farben für 2007 heißen:

* New Pearl Orange :OK:

* New Metallic Black

* Galaxy Silver Type 2

Pa še vir:

http://www.kawasaki.de/content.asp?Id=3404...amp;PId=6549116

PS: kakor si razložil - tudi moja je prišla do srebrne barve z istim razlogom ... najbolj hvaležna barva; za vetrno zaščito pa si je omislila Puig šipco in pravi da pri njeni višini (160+) kar zaleže in pomaga ...

Res je, paše mu srebrna barva in rdeči okvir.bo držalo bo da je ta najbolj hvaležna barva, rabil sem odgovor iz prve roke.Šipo pa si ne predstavljam najboljše.Je možna kakšna slika.hvala

Ja slišal sem da se da registrirat za določeno število mesecev, baje.se pravi če registriram od maja do oktobra se šteje samo to, oziroma mi odbijejo od letnega zavarovanja.drži?

Popravljeno . Popravil Drosa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, paše mu srebrna barva in rdeči okvir.bo držalo bo da je ta najbolj hvaležna barva, rabil sem odgovor iz prve roke.Šipo pa si ne predstavljam najboljše.Je možna kakšna slika.hvala

Ja slišal sem da se da registrirat za določeno število mesecev, baje.se pravi če registriram od maja do oktobra se šteje samo to, oziroma mi odbijejo od letnega zavarovanja.drži?

Sliko Kawasakija od moje žene imaš na strani 9 (4.maj.06). Jaz sem aprila zavaroval (pri Mariborski 50% bonus) in registrilal za celo leto. Tudi kasko sem zavaroval in to pri drugi(Grave edino oni so mi dali 50% bonusa in na dva obroka) zavarovalnici za celo leto (na dva obroka) prvi obrok sem plačal takoj in ko je preteklo 6 mesecev sem kasko odpovedal in ni bilo treba plačati drugi obrok,čez 14 dni sem odjavil motor dobil nazaj ca 1/2 obveznega zavarovanja(gotovina) in 1/2 cestnine nakažejo nazaj na bančni račun baje v 30-tih dneh. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za pojasnilo o zavarovanju motorja, paše mi zavatrovati motor za 6 mesecev ker sezone itak več ne traja, vsaj v mojih krajih.To zavarovanje pa spet ni tak boom kot se zdi.Sicer sem vagal med 500 cm3 in 650 cm3, pa se da i to nakak pokrit.

Kar se tiče šipe, verjamem da je taka kot si je ti naredil odlična za veterno zaščito, ampak manjka ji nekaj stila.Moje mjenje je da bi manjša, lepše oblikovana imela enako funkcijo.Pač subjektivno mnjenje.

Si mi pa dal zanimjiv predlog in je moja izpeljava šipce že v mislih če ne kupim na koncu kakšno original... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer: kje sta pa staknila zadnjo strešico (celo v barvi motorja) in za kakšne solde ???

Drosa: original je samo ena in moji so jo hoteli prodat za cca 35000 Sit; od Puiga pa je bila 24000 Sit (nabavila pri Pintarju v Kranju); slika zmontirane pa kot rečeno sledi ....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za pojasnilo o zavarovanju motorja, paše mi zavatrovati motor za 6 mesecev ker sezone itak več ne traja, vsaj v mojih krajih.To zavarovanje pa spet ni tak boom kot se zdi.Sicer sem vagal med 500 cm3 in 650 cm3, pa se da i to nakak pokrit.

Kar se tiče šipe, verjamem da je taka kot si je ti naredil odlična za veterno zaščito, ampak manjka ji nekaj stila.Moje mjenje je da bi manjša, lepše oblikovana imela enako funkcijo.Pač subjektivno mnjenje.

Si mi pa dal zanimjiv predlog in je moja izpeljava šipce že v mislih če ne kupim na koncu kakšno original... :OK:

Jaz mam original popolnoma novo(spravljena zavita v orig. folijo) sem jo moral demontirati ker ji je preveč pihalo,namreč to šipo je imela že na prejšnjemu R-5 in je zelo zadovoljna namreč zaščita je (njej)OK,ker nemara,da ji mušice pridejo na vizir.Nosilci so original Kawasaki.Vem samo,da je šipa z nosilci stala ca 40K.Tudi kovček sem ji montiral večji kot je bil prvi(na sliki Kappa za eno čelado),zdaj ima Kappa za dve čeladi,noslec je ostal enak. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer: kje sta pa staknila zadnjo strešico (celo v barvi motorja) in za kakšne solde ???

Drosa: original je samo ena in moji so jo hoteli prodat za cca 35000 Sit; od Puiga pa je bila 24000 Sit (nabavila pri Pintarju v Kranju); slika zmontirane pa kot rečeno sledi ....

LP

To misliš zadnji blatnik,videl sem ga na sejmu spomladi v Italiji (Padova) niso mi hoteli prodati in sem moral naknadno naročiti preko firme Voza Koper cena je bila 216 EU (pač hotel sem imeti)drugje nisem našel.Takrat sem naročil tudi varnostno napravo za 82 EU.Original sem naročil šipo in bočne ščitnike pa še kofer Kappa za dve čeladi vse to sem naročil pri Barboriču v Žužemberku kjer sem motor tudi kupil oziroma zamenjal z doplačilom za stari R-5.

1) Šipa z nosilci orig 32000,oo sit

2) Ščitniki Stutz pads 30000,oo sit

3) blatnik zadaj 51840,oo sit

4) Varnostna naprava 19680,oo sit

5) Kofer Kappa večji 12000,oo sit

6) Nosilec za Kofer (naredil sam iz rosfreja)

7) Šteker za kampiranje (polnenje akumulatorja)vgradil dodatno sam

post-9445-1161208778_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvovaljnik z zelo ozkim uporabnostnim območjem moči (do 5000 v/min je milo rečeno mrtev - nad 7500 vrt pa še samo hrešči), se nikakor ne more kosati s konkurenčnimi dvovaljniki enake ali celo manjše moči). Papirnati tiger.

Se ne strinjam.. Kdaj mi lahko to dokažeš ? .) -> raptor vs. er6

Res si želim 'opaziti' to ogromno razliko..

Jest sm bil že tik pred tem da ga prodam zarad zdravstvenih težav, in me je punca napizdla da se je premal vozila letos...

Huda teta! :yea1:

Videl sem nekaj slikc šipc in mi se največ dopade Givijeva.kje bi lahko dobil še kakšno slikco motorja s šipco. Ali kdo ve?

nisi zasledil linkov v tej temi ?

KLIKNI SEM

še enkrat givijeva

če si želiš še fotk, mi pošlji mail na pm

kaj pa mašina, se obnese, je res tako prožna kot pravijo.

sama tudi nisem imela nobenih problemov!

je pa res, da so stranske plastike bolj tanke izdelave, pa barva je zelo občutljiva <_<

drugače pa sem sama izredno zadovoljna z njim :) priporočam nakup :OK:

Ta varijanta bi bila ok z originalnim nosolcem, ker pri Giviju ni skrit ampak ga je s strani preveč videt.Šipa mi se pa dopade.upam da nimajo samo črne ampak tudi prozorne.

Žal piše na njihovi strani, da jo imajo samo v črni barvi.

Kar se tiče slikc se obrni na bolho, ona ma črnega er-6n

Ti se kar na Dante-ja obrni, on ima enega res ful sexy črnuha :P

Črn motor ti odsvetujem namreč zelo se maže

zato pa obstaja krpa :devil:

Die Farben für 2007 heißen...

črne feltne so sexy :blush:

Še fotke mojega:

post-5182-1161212126_thumb.jpg

post-5182-1161212149_thumb.jpg

post-5182-1161212172_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole... Sm sprobal zadevo in lahko rečem, da tist ki pravi, da stvar ne gre, res ne ve kaj govori. Mene osebno je bolj motilo to, da je moped narejen preveč v šport varjanti. Poza bi lahko mela za večjo uporabnost nižjo rit in višje roge, agregat in zavore so pa več kot solidne... Res ne vem, kaj bi se komu zamerilo za tak denar....

Če bi se vozil sam, sploh nebi razmišljal. A ma slučajno kdo od vas gor vse tri kovčke?

Zanimajo me tudi vmesniki za dvig krmila.

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se tudi zdi previsoko .) po manj kot 60km sem motor parkirala v garažo in čakala na novo krmilo :) sem imela občutek, da plavam po cesti :)

Fotke kovčkov...

V tistega na 4. sliki lahko celo svojo deklico strpaš.... :slap:

Nju ne pašejo kufri, čisto druga zgodba pa je pri Fu :blush:

post-5182-1161253674.jpg

post-5182-1161253693_thumb.jpg

post-5182-1161253704_thumb.jpg

post-5182-1161253716_thumb.jpg

post-5182-1161253731_thumb.jpg

post-5182-1161253741_thumb.jpg

post-5182-1161253752_thumb.jpg

post-5182-1161253949_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil BolhA^
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se tudi zdi previsoko .) po manj kot 60km sem motor parkirala v garažo in čakala na novo krmilo :) sem imela občutek, da plavam po cesti :)

In kako ti se sedaj zdi z novim krmilom? Pa kerga si vzela, ker gospodična,ki vozi ta motorin, se tudi pritožuje nad krmilom.....

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater Bolha, ti pa si si dala truda vštimati svojga ljubimca.Zelo pohvalno.tudi izpuhi pašejo...

ER6-n se da dodatno dobro "upicikanit". :)

Zakaj se vam zdi krmilo previsoko, ali je vožnja neudobna, ali se slabo vozi motor...

Popravljeno . Popravil Drosa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabše se zaradi tega definitivno ne vozi,kvečjemu te bolj sili v supermoto stil vožnje :D

Men osebno se mi zdi previsoko, nekak čudn občutek sem dobil pri vožnji.....da citiram Bolho:kot da bi plaval. Nekako se mi zdi previsoko za tak motorček, kar pa je po drugi strani spet dobro za popolne začetnike.

Mogoče je vse stvar navade in okusa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi prej gor namontiral stabilizator krmila kot kej drugega... Motorin se namreč odziva na dotik klrmila zelo hitro. Ne zdi se mi preveč začetniška, potovalna al pa splošno uporabna izbira... No za moje pojme malo nižji zic in višja rogovila nebi škodovala...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako ti se sedaj zdi z novim krmilom? Pa kerga si vzela, ker gospodična,ki vozi ta motorin, se tudi pritožuje nad krmilom.....

IPB Slika

Vzela sem balanco od firme ABM (najnižjo - ta na sliki je visoka), saj je bila takrat edina možna za naročilo, ki je imela zarezice. To balanco imam že od januarja dalje - pri menjavi mi je serviser spustil tudi vilice, tako da ne morem govoriti izključno o spremembi pri menjavi balance.. Meni je tako mega, saj čutim prednje kolo in imam zaupanje v motor - predtem ga nisem imela .) Moraš pa vzeti v zakup to, da merim le 160cm in je ta dejavnik bil izvor mojih težav :D

Sem se pa pred menjavo bala, da me bodo zaradi tega zelo bolele roke (mišice), pa na srečo temu ni tako :)

Mater Bolha, ti pa si si dala truda vštimati svojga ljubimca.Zelo pohvalno.tudi izpuhi pašejo...

Zakaj se vam zdi krmilo previsoko, ali je vožnja neudobna, ali se slabo vozi motor...

Hvala :blush:

Ljubimca je potrebno stalno podkupovati, zato da dobro trese... :blush: :D :devil:

Saj pravim.. pri meni je bila težava moja višina in sem se krmila dobesedno samo dotikala - čoper varjanta :blush: - imam pa ful raje to, da slonim gor in čutim prednje kolo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi prej gor namontiral stabilizator krmila kot kej drugega...

Hum.. jaz bi ga tudi rada imela :P

Če sem iskrena, čakam na stabilizator narejen prav za er6 in od firme, ki ima določen sloves (nočem kupiti ravno takega, ki se ga kasneje ne bo dalo 'odpreti'). Poleg tega pa se mi ne zdi tako nujen za moj stil vožnje, sploh glede na to, da bi morali precej predelati nosilce .)

Aha ok, vem kero imaš v mislih....hja bo treba probat. Ta original bi bila ok, samo da je ene 2 cm nižja...

Če bosta s tvojo kaj na Obali, lahko prideta mimo, pa se tvoja proba usesti na mojega.. Lih tako, da vidi, če ji odgovarja...

p.s. da ne bo pomote: na moj MOTOR :D :slap:

Popravljeno . Popravil BolhA^
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hum.. jaz bi ga tudi rada imela :P

Če sem iskrena, čakam na stabilizator narejen prav za er6 in od firme, ki ima določen sloves (nočem kupiti ravno takega, ki se ga kasneje ne bo dalo 'odpreti'). Poleg tega pa se mi ne zdi tako nujen za moj stil vožnje, sploh glede na to, da bi morali precej predelati nosilce .)

Pik pik s švasaparatom pa maš nosilc gor... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po novem letu bom ponosni lastnik er 6-f :D sem že kar nekaj časa od tega da imajo italjani er5 klub :P mi bi lohk er6 klub mel :P

Sicer mi ni čisto jasno, kaj sploh pomeni to kar si napisal :hmm: , ampak so te tudi z er6 klubom prehiteli...

www.er6italia.com

Pa še par slikic si lahko pogledaš tle (klikneš na "Galleria" tam v meniju na levi strani)

Popravljeno . Popravil hirabbit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer mi ni čisto jasno, kaj sploh pomeni to kar si napisal :hmm: , ampak so te tudi z er6 klubom prehiteli...

www.er6italia.com

Pa še par slikic si lahko pogledaš tle (klikneš na "Galleria" tam v meniju na levi strani)

a tud za 6, nism gledu.. drgač je www.er5.it pridni so italjani ni kj rečt, aja pa sm pozabu napisat mi je uteklo par besed:P sm hotu napisat da sem že nekaj časa od tega gledal to :D sry :P

Popravljeno . Popravil Atron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!