Skoči na vsebino

Kawasaki ER6 N /F


flero

Priporočene objave

:worship: :worship: :worship:

PS: lenoba :devil:

Pri vsaki firmi je slikca: kaj pa tu ??? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tele šipce so pa men tko grde, da na svojga tole niti prbližn ne bom dal. Pa še motor čudn zgleda z njimi..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Brumer

[attachmentid=69308]

Družba, mene pa zanima, če je že kdo "zvrtal" kakšno protivetrno zaščito (šipco) za n izvedbo? Originalna sicer obstaja, a je verjetno kar precej $$$ in tudi deluje po obliki precej ala skuterska ... MRA sicer nekaj obljubljajo, Givi ???

Tenx za vsako info. .

Kupil sem originalno,plačal 32 000,oo Sit .Po parih vožnjah sem jo moral demontirat-pri večji hitrosti je ženi preveč pihalo. Pustil sem original nosilce ,šipo sem naredil sam iz ene stare šipe,zato sem moral uporabiti vse tri luknje (namreč bile so že prej izvrtane). Šipa ni tako lepa je pa zelo funkcijonalna pri večji hitrosti ne piha in po čeladi ni več mušic,če kdo hoče originalno brez nosilcev jo prodam za 15000,oo Sit. :OK:

post-9445-1146765088_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hehe...dones sem imel priliko pelat tale Kawasaki......in morm rečt da me je full navdušu.....to gre po zadnem brez problema...po kolenu brez problema...lahko ga tud furaš tko kot supermot :)..... odlična stvarca...mam filing da nudi već zabave kot moja R1.....fina fina stvar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp :grim Mam enga doma v garaži, luštna stvarca....prava igrača :grim

Sicer ni moj,sam sem si ga dovolil malo testirat :devil:

...prvi filing na njem je bil malo čuden,venda se ga človek hitro privadi

...zavore ok

...veterna zaščita do 130km/h je b.p.

...motor ima nizko težišče zato je idealen za začetnike (posebaj nežnejši spol)

...super stvarca za kratke zaprte ovinke

...kar se tiče porabe...še ne vem,nisem še izpraznil tanka

...premalo prostora pod sedežam (PP ni kam dati)..no za kako šminko pa kondome je placa :grim

...skratka...fletna stvar..posebaj v črni barvi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, poraba je kr lepa pr temule motorinu, men kur tm med 4,5 do 5 litrov odvisno od tega kako se pelem.

Je blo pa ta vikend k smo se pelal čewz vršič 4,8 litra..

lp, Vito

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj izvedu, da ga v izlozbah ne bo, ker gredo direktno h kupcem (skoraj razprodano za letos).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, kr ql zadeva :OK: Ampak a niso za supermoto bolj primerni enovaljniki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no po 3h tednih kar ga mam pa res že lahko slikco gor prlimam ane.

Moj lepotec :wub: :wub: :wub: :

[attachmentid=72863][attachmentid=72865][attachmentid=72866]

[attachmentid=72867][attachmentid=72868]

P.S.: kilometerstand neki čez 2000 :) , dobrih 1000 zj u enmu tednu :OK:

post-2272-1150375426_thumb.jpg

post-2272-1150375453_thumb.jpg

post-2272-1150375467_thumb.jpg

post-2272-1150375488_thumb.jpg

post-2272-1150375498_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no po 3h tednih kar ga mam pa res že lahko slikco gor prlimam ane.

Kaksni so obcutki? Udobnost in ergonomija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob tem da se zraven še učim za maturo, hodm na šiht in podobne stvari je to kar vredu semizdi :)

Tolk km sem jaz naredil od registracije v začetku aprila :) Si kar priden :OK:

Drugače pa tudi mene zanimajo vtisi o motorju. Kako si zadovoljen, kako se pelje, ipd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob tem da se zraven še učim za maturo, hodm na šiht in podobne stvari je to kar vredu semizdi :)

Kradeš bejbo iz DD Tabor, ona se stabo vozi, tralala

Jest sm biu uni na oknu, nism pa vedu če si to ti.... .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@buzdovan&dex: glede na to da sem na kwaka prešaltou iz daelima je razlika očitna...pospeški so nori,vleče od 3000 naprej zlo lepo, pr ene 6500,7000 se mu strga, s kakšnim tresenjem krmila in podobne stvari še nism meu težav, rit me tut po včerajšnjih 250km ni prov zlo bolela, edino šipca bi lahko bla mal višja ker se je pa le treba mal sklont da gre veter čez tebe, ker pr 150+ že postane rahlo moteče. no ko se enkat skriješ za oklep je pa ko da bi bil u avto (beri:piha nič spljoh). Je pa res da to ni čist potovaln motor in sm to prčakvou in me niti ne mot. Zato pa tut obstajajo aftermarket šipce da si vsak prlagodi po svojih željah. Drugač je pa motor neverjetno lahek in okreten za svojih "polnih" 200 kil (prbližn no :P), zlo dobr je za med promet, ker je ful ozek (pa še auspuh ma pod trebuščkom an :) ), zvok je pa itak poglavje zase (vrstni twin :wub: :))

@burek: a ti si tut u taboru? kdaj si me pa vidu? u nasledno kr dol prlet pa me pozdrav va kšno rekla :)...to pa opravljam samo za sprostitev med učenjem :) jutr jo pridem iskat (pelem dam) tam nek okol 3h,4h bom u lublani če boš še v taboru. drugač sva pa učer šla u louisa in mela neverjetno srečo ko sva kupla čelado Schuberth QM1, ki je bla znižana iz 308,28€ na 82,17€ :kva2: (ne, ne zajebavam se). Mel so še številke 54,60 pa 62 in ko sm ji obseg glave pomeru (genau 54) si lohk predstaavlaš izraz na mojmu frisu :OK: . No seveda jo je pol mela polnih 10 minut na seb da bi pogruntala če bi jo kej tišal ampak je nekak ni. Tut nazaj iz villacha se ni pritožvala (dd če je pa mela prej eno mojo staro za 6 številk prevelko grex :) )

no ja sj zj sm se pa kar razpisu, pa nekak ni vse od er-6ke :). Če pa še kerga kej zanima nej pa praša :) (servis pr 1000km je biu 16k :P)

no zj pa naprej učit :glare: :grim

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!