Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Malce pozno ampak iz srca :D

Kot sem nekaterim obljubil tukaj in na PM, prilagam slike "moje rešitve" problema prve pomoči na FZ1 :wub:

OPOZORILO !!!

Zadeva je avtorsko zaščitena, in kdor jo kopira in me kdaj sreča, mora dat za pijačo.

KONEC OPOZORILA !!!

Še to, na slikah se zaradi flasha namerno izrazito vidi prva pomoč. V resnici je "tam noter" tema/senca, in je zadeva skoraj popolnoma neopazna :naughty: :naughty:

PS: To smo še ztihtali, upam da si naši vrli zakonodajalci ne bodo izmislili kakih trikotnikov, ali celo rezervnih gum-zmožni so že :grim

post-9387-1174839754_thumb.jpg

post-9387-1174839764_thumb.jpg

post-9387-1174839774_thumb.jpg

post-9387-1174839784_thumb.jpg

post-9387-1174839794_thumb.jpg

post-9387-1174839803_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FZ1N power blu je vm garaži. Kaj naj rečem super zadovoljen sicer prevozil samo 50km amopak napram drugim motorjem je pa zakon, od navora, voznih lastnosti, teža itd motor je prekrasen. Slike sledijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FZ1N power blu je vm garaži. Kaj naj rečem super zadovoljen sicer prevozil samo 50km amopak napram drugim motorjem je pa zakon, od navora, voznih lastnosti, teža itd motor je prekrasen. Slike sledijo.

Barva :hmm: fz1 :OK: :worship:

Se tudi men sline cedijo :grim

Drugač pa veliko lepih km, pa poročaj kaj!

ps

al si vzel ABS?

Popravljeno . Popravil platoom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barva :hmm: fz1 :OK: :worship:

Se tudi men sline cedijo :grim

Drugač pa veliko lepih km, pa poročaj kaj!

ps

al si vzel ABS?

FZ1N nima pri nobeni barvi možnosti ABS-a.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FZ1N nima pri nobeni barvi možnosti ABS-a.

lp

Drži (si pa ogledujem fazer pa nisem opazil) :whistle:

Škoda :grim

Popravljeno . Popravil platoom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bandit in pol si dejansko dubu popust al kaj? matr men pa to nikol ne rata :BUA: mi zmeri vsi samo oblublajo neki nakonc pa zmeri preveč plačam :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bandit in pol si dejansko dubu popust al kaj? matr men pa to nikol ne rata :BUA: mi zmeri vsi samo oblublajo neki nakonc pa zmeri preveč plačam :?

Kako to misliš? Pa ti delaš v Yamaha KMC, ne? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej ja, sam k sm pa motor kupu pa nism... mislm nazadne motor, pa prej skuter in nikol mi ni ratal dobit popusta... sam to je zdej mal offtopic že :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej ja, sam k sm pa motor kupu pa nism... mislm nazadne motor, pa prej skuter in nikol mi ni ratal dobit popusta... sam to je zdej mal offtopic že :headbang:

Lahko zrihtaš kaj opreme ceneje za motosvetovce :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ful cenej ne, sam kej se pa zmeri zmenmo:) pa spet čist offtopic... da mal popravm fz1n modre barve mamo u salonu tko da če koga zanima lahko pride pogledat:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@BANDIT1250

Sem ravno danes prebral test od fz1n in je menda čista poezija. :grim

Veliko užitkov. :OK:

ps:

a si suzija storniro?

Popravljeno . Popravil platoom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ves kako je blo s Suzukijem, z Boštjanom Odrom sva se pogovarjala že februarja pa mi je reku, da bodo prišli tanovi banditi vodnom hlajeni, k nam v sredini marca, pa jih ni blo, sledil je spet pogovor pa mi je zagotovil, da pridejo v sredini aprila. Jaz pa sem se nekako naveličal čakanja in se odločil za fz1 in mi ni nikakor žal. Ne vem sam moje mnenje je še zmeri da je Honda in Yamaha zakon, čeprau tud suzuki in pa kawa nista slaba. Za suzo sm pa prej bil zato, ker je cena ful ugodna pa dost popusta se da dobit, tko da če maš motor pol eno leto skoraj nič ne zgubiš jaz sem kupu ze 2 pa sem pri obeh skupi pušnu dobrih 100 jurjev. Tako da, mi suzukija ni bilo potrebno stonirat, ker sva bila z Boštjanom samo ustno dogovorjen naj me pokliče ,ko bodo prišli.Po dobrem premisleku pa sem se odloču , da ne bom imel več tistih tipično klasičnih motorjev ala:bandit, hornet,xjr,cb1300, in sem se odloču za tega in mi res ni žal motor ima proti prejšnim motorjim, ki sem jih imel neverjetne vozne lastnosti in pa tudi moči in navora, kar je meni zakon, da ga ni treba skoz gnat v visoke obrate. Skratka motor je vreden tega denarja, saj tako jaz menim.

P.s:kakšna se vam zdi izbira barve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa si bral test

Tiskan medij - revija (slo), ma nevem kera. Če bi res hotel vedet, pogledam. :hmm:

Barva je pač pametna, motor genialen, ampak jaz bi rdečega s-ja(abs), kva seka!!!! :OK: :grim :kva1: :kva2: :naughty: :photo: :whistle: :worship: :yea1: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ga tudi kupu z absom ampak ga v slečeni varjanti ne ponujajo. Z oklepom pa jaz motorjev ne maram pač stvar okusa, je pa res lepa tale rdeča barva sam zame bi moral bit naked, pol bi pa bil.

A je kdo od lastnikov tega motorja imel ćže mogoče kakšne težave z njim samo informativno me zanima. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........

A je kdo od lastnikov tega motorja imel že mogoče kakšne težave z njim samo informativno me zanima. :?

19.000 KM, zdej bo glih eno leto star.... tezave dve.... lani pregorena zadnja pozicijska luc, menjava 15sekund, stroski ena par 100 SIT..... letos pregorena sprednja leva luc (H4)... menjava 30 sekund... stroski enga jurja :P ostalo je pa poezija, tud cez zimo sem ga sam u nulo spucal in namazal, nobenga akumulatorja odklapljal, pa je po mesecu užgal k bi na mino stopu.... brezhibno... sploh agregat je briljant....

DAN... o tem smo debatirali na eni 10ti strani -> POGLEJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo na forumu mogoče naked varianto al mate vsi fazerja.

Men se zdi, da če kupuješ tisočaka sploh ni važna poraba motorja,meni so bolj važne performanse, ciklistika nasploh lastnosti motorja, kvaliteta kaj dobiš od vilic, premz itd....

Če bi gledal na porabo bi raje vzel kaj od 600 to je vsaj moj mnenje.

A je mogoče kdo gor na forumu, ki je imel prej hondo cb 1300 ali pa hornetko 900, pa ima zdej fz, me zanima kakšna se vam zdi razlika med temi motorji fz1,cb1300,hornet900. Jaz sem lansko leto prvo polovico leta imel hornetko pol pa cb1300, pa se mi zdi da mi je od teh motojev yamaha najbolj pisana na kožo. Ima čudovit vozne lastnost in pa enkratne zmogljivosti.

Zanima me vaše mnenje, če je mogoče imel kdo podobne izkušnj, kako bi jih vi primerjali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko je potegnt primerjavo med FZ-1 in Hornet 900 :grim

Hornet je čisti turing moped brez kake hude opreme...

FZ-1 pa je mnogo novejši,agresivnejši in močnejši...

V primerjavo z FZ-1 bolj spada Tuono,Monster,Speed 3pl,...

Mislim si da je recimo Hornet bolj uporabna za daljše fure FZ-1 je pa definitivno bolj športne narave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi gledal na porabo bi raje vzel kaj od 600 to je vsaj moj mnenje.

In se pri tem seveda grdo uštel, saj za vožnjo z enako hitrostjo pri približno enaki masi oba agregata porabita približno enako količino goriva... Je pa razlika v nakupnih stroških, stroških zavarovanja in morda celo obrabi pnevmatik (to je že odvisno od načina vožnje). Tako da ...

Kar se tiče FZ1 - motocikel je zasnovan bolj agresivno od cb1300 ali hornetke. V bistvu je ciljan na pol razreda višje. je pa cb1300 bolj klasičen motor, vsaj zame. No, tudi manjša je od FZ1, vsaj po prvem občutki, kolikor sem jo peljal. in če se ne motim (je že leto in pol, kar sem jo peljal), ima tudi menjalnik samo 5 prestav. Torej nekaj čisto drigega...

V primerjavo z FZ-1 bolj spada Tuono,Monster,Speed 3pl,...

Ampak v takih primerjavah pa FZ1 popuši na celi liniji -agregat ima v sredini obratov luknjo, namesto da bi tam najbolj raztural, tudi vilice imajo običajn našteti tekmeci boljše, vzmetenje je tudi zgodba zase . in predvsem imajo vsi našteti bolj figherski imidž od fejzulija :P

Moje mnenje, ne me ubit :evilgrin:

Popravljeno . Popravil SiR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!