Skoči na vsebino

MOTO Hlače Jeans - motoristične


HHV

Priporočene objave

hja, izgled in ideja sta res v redu. za vse ostalo je pa v tem trenutku premalo informacij. glede na to, da so na trgu že 8 let bi se lahko vedelo kaj več, pa se žal ne...

sam pa ne bi bil rad testni zajček, vsaj v teh primerih ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, izgled in ideja sta res v redu. za vse ostalo je pa v tem trenutku premalo informacij. glede na to, da so na trgu že 8 let bi se lahko vedelo kaj več, pa se žal ne...

sam pa ne bi bil rad testni zajček, vsaj v teh primerih ne.

Razlika med supermarketom in butikom je očitna. Firma, ki jih prodaja na ebayu, v katalogu ima Davida, Airborn-Tag Hauer in Momo čelade, Vanson usnje....če ti te znamke sploh kaj pomenijo

post-11340-0-05727100-1352656673_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doma imam preveč butičnih izdelkov, ki pa so uporabni dosti manj kot izdelki iz supermarketa.

je pa res, da so lepi in pritegnejo pogled...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeans moto hwače so super za ta stare zdej pozim. Za u avto in špancir. So glih tolk podložene, da jih natakneš, ko je ta stara puzabla ta dolge spodne gate uprat, pa te nč u kulena pa jajca ne zebe.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ima kdo izkušnje s temi hlačami http://www.louis.de/_1069572bad4914390b264986de5d8d3c29/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=208730&lang=en

Malo komentarje gledm pa je kot povsod eni hvalijo drugi grajajo. Glede dolžine, ki jo omenjajo (baje so vse predolge) ne bi seml bit problem se da skrajšat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam, je pa mal problem, ker so zelo ozke čez stegna (če velik biciklariš bo problem, preverjeno), zato sem vzel številko večje, pa še vedno gre kar na tesno, raztegnejo se pa ne kaj dosti. So pa res precej dolge, tako da če imaš kratke noge sicer ni problem skrajšat, težava je v tem, ker imaš potem ščitnike na golenih, ne na kolenih!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal pozno, ampak je kdo naročil kakšne Uglybros hlače? Zgledajo res hude.

Sam ne bi upal naročit na blef, sploh glede na ceno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, camo ziher ne.

Ah, sej bom šel tud pri nas okol še mal poskusit. Pač zanima me tista firma, ker so mi skor vsi modeli všečni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ocitno nas ima res vecina DJ camo :)

Ja imam DJ camo, moti me ker nimajo žepov kamor bi namestil kolenčnih ščitnikov pa med vožnjo hlačnice opletajo v vetru ker so preširoke zato jih večinoma uporabljam v civilne namene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem nalasc uzel presiroke Camote in vedno pod njimi uporabljam scitnike za cross, obcutek je fenomenalen in tudi pri hoji me nic ne ovira. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Po detaljnem skeniranju, kaj na temo moto jeans hlač je dosegljivo na našem trgu, sem požrl cmok zaradi visoke cene in si ta teden omislil tele z vrha ponudbe.

Danes naredil prvo furo in zaenkrat lahko rečem samo, da sem navdušen :notworthy: . Izdelava hlač vrhunska, šivi natančni, pač primerno ceni. Pa tudi kroj mi paše kot ulit. Povsem civilni look in bistveno drugačen feeling, kot pri hlačah, kjer je v podlogo prišita kevlarska tkanina.

 

post-8529-0-45951400-1366484270_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Motociklizem je sistem M enačb v katerem nastopa N neznank. Vsak poljuben sistem pa je rešljiv, če je število enačb enako ali večje od števila neznank. Ena tak mali sistem bi se v mojem primeru lahko glasil takole.

 

Udobje (za lagano mestno-primestno vožnjo) = navadne kavbojke.

Varnost kolenov = kolenski ščitniki od rolerjev.

Varnost riti v primeru drsenja = minimalna.

Uporabnost v "civilne" namene = zelo velika.

Cena = sprejemljiva.

 

Enkrat sem na morju videl tipa, ki je vozil kar v kratkih hlačah, obut v škornje in motokroserske kolenčnike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Ker je predhodno nekdo brez kakršnihkoli navedenih razlogov zaklenil tamo poskusim v drugo.

Zanimam se za jeans hlače čimbolj civilnega izgleda katere so obložene z aramidnimi vlakni (npr. dupontov kevlar). Vprašanje se glasi ali so vredne nakupa? Jih kdo ima in jih je (žal) stestiral... kako so se obnesle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči v Musher Jeans Brezje, delajo po meri. 

Dobiš ni da ni za cca 60€.

Hlače so vožene približno 5000km.  Krojene po meri, jeans je raztegljiv, super lepe in boljše kvalitete kot ostali izdelki v moto trgovinah.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!