Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Drugi glas za Prekmurje!

Moj predlog je ta smer (skrajšana varianta @skuterista). Mogoče še ogled lončarske delavnice v Ljutomeru (potrebno se je najavit!), hrana pa v "dobri" gostilni nekje na poti... Smer je takšna, da se (v pomanjkanju časa) da skrajšat in pokombinirat tudi z avtocesto... rolleyes.gif

Lp vsem

Meni ustreza. Sva že dva (2) biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo šlo v nedeljo povejte, jutri sem cel dan v službi tako da odpade zopet eden krasen dan. Za v nedeljo pa povejte lokacije in ure kje se dobimo in sploh koliko jih bo in če še bo kdo iz moje bližine lahko gremo do CE ali pa do Konjic skupaj. LP.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo šlo v nedeljo povejte, jutri sem cel dan v službi tako da odpade zopet eden krasen dan. Za v nedeljo pa povejte lokacije in ure kje se dobimo in sploh koliko jih bo in če še bo kdo iz moje bližine lahko gremo do CE ali pa do Konjic skupaj. LP.

Gremo v nedeljo !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko zgleda bomo zadnje vožnje v letošnji sezoni zaključili kar skromno, kar se tiče kandidatov za nedeljo. Če se bo sploh šlo mi sporočite kje se dobimo in ob kateri uri,morda pa še jaz pripeljem karerega maxsista zraven iz Koroške poleg moje sopotnice. Do jutri zvečer naj bo jasno napisano kje in kdaj , če ne jaz v nedeljo zjutraj odrinem na obalo. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo v nedeljo !!

V kolikor se bo v nedeljo šlo v smeri Prekmurja... :?  predlagam, da Ljubljančani poveste, kdaj boste v Celju in se tam nekje dobimo :kava:  in skupaj krenemo na pot...  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, odlična prva postaja. Must see: http://www.motosvet....e-open-day.html

Jutri se tja zapeljeva s @talibanom (cca. ob 13.uri odrineva iz Celja)... in v kolikor boš tam  :? ...lahko gremo kam na :kava:.  Bo mogoče še kdo tam?  :unsure:

p.s.

V kolikor pritrdilno, se javi preko PM, da izmenjamo številke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame pride v upoštev samo sobota nedeljo delam popoldne tako če je kdo za danes za kakšno furco naj se javi

moram malo motor zlaufat pred zimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame pride v upoštev samo sobota nedeljo delam popoldne tako če je kdo za danes za kakšno furco naj se javi

moram malo motor zlaufat pred zimo

Ja saj piše malo višje, Danes je cilj Litija, prvi štart iz Celja ob 13, drugi iz Ljubljane ob nekje istem času, morda iz Domžal 13:30. Gremo na KTM dan odprtih vrat.

Če se želiš pridružit se nam lahko, samo prej sporoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj piše malo višje, Danes je cilj Litija, prvi štart iz Celja ob 13, drugi iz Ljubljane ob nekje istem času, morda iz Domžal 13:30. Gremo na KTM dan odprtih vrat.

Če se želiš pridružit se nam lahko, samo prej sporoči.

sem iz Celja kje pa je štart v Celju koliko nas pa gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno se dobimo v Litiji si tako mislil

Zdravo:unsure:

V celju se dobima z Pelikanom , ob 12:30 uri pri Golovcu , (glavni vhod) !!:OK:

Za ostalo se lahko slisimo preko telefona -( poglej profil) ..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo:unsure:

V celju se dobima z Pelikanom , ob 12:30 uri pri Golovcu , (glavni vhod) !!:OK:

Za ostalo se lahko slisimo preko telefona -( poglej profil) ..........

Evo štartam tudi jaz, počakajte me!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko sem razumel ob 12.30 pri Golovcu v CE, ali to spoh drži in se nikakor ne ve koliko nas je vseh, če nas je manj kot pet mislim da je brezveze kaj organizirat, kdo je tega vodič naj jasno napiše kdo vse gre in začrtano pot in kje se vsi dobimo ali spotoma nas kdo počaka na poti, če danes ne vem kakšen je točen dogovor jutri zjutraj krenem na obalo. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko sem razumel ob 12.30 pri Golovcu v CE, ali to spoh drži in se nikakor ne ve koliko nas je vseh, če nas je manj kot pet mislim da je brezveze kaj organizirat, kdo je tega vodič naj jasno napiše kdo vse gre in začrtano pot in kje se vsi dobimo ali spotoma nas kdo počaka na poti,  če danes ne vem kakšen je točen dogovor jutri zjutraj krenem na obalo.  LP.

Ta ura 12.30 pri Golovcu je veljala za danes... :naughty: za jutri pa sem jaz samo predlagal (da če se gre v Prekmurje), da tisti ki pridejo (če pridejo :? ) iz smeri Ljubljane, da povedo kje in kdaj se dobimo npr. v Celju, pa skupaj naredimo furo... Ali koga še zanima vožnja po Prekmurju? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta ura 12.30 pri Golovcu je veljala za danes... trance_25_naughty.gif za jutri pa sem jaz samo predlagal (da če se gre v Prekmurje), da tisti ki pridejo (če pridejo trance_11_confused.gif ) iz smeri Ljubljane, da povedo kje in kdaj se dobimo npr. v Celju, pa skupaj naredimo furo... Ali koga še zanima vožnja po Prekmurju?

Glede na "velik" interes in nerazumevanje blink.gif kdaj, kje in kam bi šli, se tudi sam odpovedujem skupni vožnji. Se bom raje pridružil prijateljem in z njimi jutri odpeljal furo za katero smo se dogovorili v pol ure !

Žal se MAXISKUTERISTI resnično ne znamo ali nočemo sporazumeti kako skupaj na vožnjo. Škoda. yawn.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na "velik" interes in nerazumevanje blink.gif  kdaj, kje in kam bi šli, se tudi sam odpovedujem skupni vožnji. Se bom raje pridružil prijateljem in z njimi jutri odpeljal furo za katero smo se dogovorili v pol ure !

Žal se MAXISKUTERISTI resnično ne znamo ali nočemo sporazumeti kako skupaj na vožnjo. Škoda. yawn.gif

Glede na to, da je jutri itak dan za motor :naughty:... Če ne v Prekmurje, pa kam drugam  :rolleyes: ... Upajmo, da bo jesen lepa, pa da se uspemo uskladit in tudi odpeljet skupno "maxi" vožnjo...

Pa uživajte jutri max(X)imalno!  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najt dogovor je vedno problem.

Enkrat bi nekdo šel v soboto, drugi v nedeljo, itd... vedno je nekaj. Če se bomo res hoteli uskladiti, bomo morali narest EN velik plan, 1 mesec vnaprej, da bomo res vsi rezervirali čas, narest atraktivni izlet, ki naj nebi bil predolg, z zelo lepim zaključkom. Ni catch samo v vožnji, ampak tudi v druženju.

Predvidevam, da do pomladi ne bo več nobene pametne skupne ture, vsaj glede na to kako se dogovarjamo. Sam vedno vsem, ki so člani in katere kontakte imam, pošljem vsaj SMS če se mi pridružijo. X-raiderja sem danes namenoma spregledal, ker je že rekel, da dela.

To je edini način. ČE nekdo želi poleg, se mora pač organizirat, ljudje smo si različni, imamo svoje obveznosti, službe, otroke, itd...

Naslednjič predlagam, da skupaj najdemo dobro turo, ki bo zadovoljila vse udeležence iz vseh krajev, vnaprej dogovorimo termine, kraje srečanj itd... stvari, ki so nujne če želimo imeti stvari pod kontrolo. Ne pa da prihaja do zamer, ker se pač nismo dobro organizirali.

Potem bo bo pač nekdo prevzel pobudo, zastavil turo, splaniral vse podrobnosti,določil termin in nas motiviral, da se mu pridružimo. Mislim, da nas jedovolj, da bi lahko bili res lepa četica maksijev.

... pa da ne bom bluzil še naprej, MOJA sezona je za letos zaključena in name žal ne računajte več. Si pa močno želim ene skupne vožnje, kot uvod v naslednjo sezono prihodnjo pomlad.

Pa srečno vožnjo vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK! :hmm: Pol če ni kakšnega interesenta jutri odjadram malo daleč da naredim vsaj 700km:OK:, pač moram izkoristit tisti čas ki ga imam na voljo saj sem službeno zelo obremenjen in še doma izkoristim vsako minuto za hobi (šravfarija):slap: nedelja pa mora biti prosta razen izjemni premeri. Vsim pa želim da še izkoristite zadnje lepe dni in morda se še pa vidimo na kakšni kratki turci letos, če ne pa kot je navedel DEBITEL res nam manka uredo organizacija , žal pa se bom lahko udeležil le nedelskih voženj koliko kaže napetost in ne nove prijatelje spoznaval samo na servisah ampak tudi na kakšni turi ob sproščenem klepetu. Vsim skupaj pa želim do konca sezone koliko je še ostane varne KM . :worship: SKUTERIST nate pa planiramo za organizatorja izletov v naslednjem letu kot si bil do sedaj vedno uspešen.:yea1: LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da ste kljub zmedi uspeli včeraj odpeljat vožnjo v malce večjem številu. Komaj sem se znašel v teh zmedenih postih in prebil do konca. Itak pa sem včeraj imel druge plane, tako da se ne bi mogel udeležit. Šel sem testirat svojo novo ljubezen: N43 AIR :wub: . Mmmmmmmm, moja bo, moja bo, moja bo!!! Samo, da pride oktober in popusti.

Kar se tiče zadnje vožnje, ne dvomim v @Skuterista, da nas ne bo zbral na kup in popeljal do Pivke v Muzej vojaške zgodovine. Kot je napisal, računajte na prvi ali drugi vikend v oktobru. Kar se tiče hrane, predlagam, da se na poti nazaj ustavimo na Postonjskem letališču na pici. Simpatičen ambient, postrežba še bolj, pogled na letala in jadrilice od mize :rolleyes: ...

V zvezi z dnevom vožnje pa tudi jaz, tako kot @x-rider, predlagam, da se, še posebej "last-minute" enodnevne vožnje vedno planirajo na nedeljo, ker imamo nekateri v soboto še kar nekaj opravkov (v teh dneh pa trgatev, če ne drugo). Če bi se vedno planiralo na nedeljo, bi takoj bilo malce manj zmede. Druga zgodba bi bili 2-dnevni izleti, takrat se pa itak ve toliko naprej, da se naplanira tudi fraj sobota.

Skratka, @Skuterist, čakamo na prvo ali drugo nedeljo v oktobru, da nas popelješ do Pivke :yea1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Danes sem se lotil lepe ture z samo 140 km. Tura je bila bolj umirjena saj sem vozil po zelo oskih cestah po naših gričih v zalediju. Koper - Šmarje -Pomjan -Marezige- Hrastovlje - Rakitovec - Sočerga - Ankaran - Debeli rtič - Barižoni -Hrvatini- Koper -Izola- Korte -Koper.

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=sl&msa=0&msid=108685576735833842106.0004749064877c40a2617&ll=45.538339,13.803635&spn=0.216186,0.439453&z=12

Vožnja se je vila med vinogradi in trgači ki so obirali grozdje. V prelepem sončnem vremenu z 28 -29 °C in rahlem vetru pravo uživanje. Povprečna hitrost je bila zelo nizka a ni bil cilj hitrost temveč pogledi oziroma razgledi na naše prelepe kraje pa moment za kako sliko .... To vožnjo sem namenil samemu sebi.

Kar zadeva srečanja oziroma skupinskega izleta menim , da je nedelja najbolj primeren dan saj so sobote pri nekomu delovne pa ,če je kaj potrebno postoriti okoli bajte se to stori v soboto tako , da nedelja ostane za moto izlet. Tak izlet oziroma srečanje je potrebno najaviti vsaj 14 do 20 dni prej , da se organiziramo in ne iščemo nekih izgovorov. Dobro bi bilo zajet tako furo da bi vsem nakako ležala - da bi bila nekako sredinska za vse. (težko vem a se da )

Cilj izleta tudi ni opraviti 300 - 500 km temveč največ nekje do 200 km in seveda prijetno druženje. Npr. Vožnja , obisk neke znamenitosti (Jama,reka,CerkevGrad...) ali prireditve ( Šuštarski dnevi, Dan odprtih vrat v Lipici 04.10.09.... ) po vožnji in ogledih pa na dobro kosilo. Po kosliu še skupen kratek krog in slovo vsak v svoj kraj... Izlet oziroma vožnja ne sme biti daljša od 200 km ,če vzamemo v zakup da Primorc napravi za prit do Ljubljane in nazaj 200 km. Torej 200 + 200 = 400km - mislim da je to dovolj.

Naslednjo spomlad - poletje bom poizkusil izvest oziroma organizirat tak izlet da bi zajemal malo Slovensko Istro, Kras in Notranjsko z vsemi zanimivosti kako prireditvijo in jasno kakim dobrim kosliom .

post-23577-125406535724_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sem nazaj B) . A ste pelajli kakšnega KTM-a.

Glede na "velik" interes in nerazumevanje blink.gif kdaj, kje in kam bi šli, se tudi sam odpovedujem skupni vožnji. Se bom raje pridružil prijateljem in z njimi jutri odpeljal furo za katero smo se dogovorili v pol ure !

Žal se MAXISKUTERISTI resnično ne znamo ali nočemo sporazumeti kako skupaj na vožnjo. Škoda. yawn.gif

Ne obupavat. Če se slučajno odločiš "kaj" organizirat poskusi obvestiti ostale preko PM tako boš imel več uspeha :krneki:

Vidim, da ste kljub zmedi uspeli včeraj odpeljat vožnjo v malce večjem številu. Komaj sem se znašel v teh zmedenih postih in prebil do konca. Itak pa sem včeraj imel druge plane, tako da se ne bi mogel udeležit. Šel sem testirat svojo novo ljubezen: N43 AIR :wub: . Mmmmmmmm, moja bo, moja bo, moja bo!!! Samo, da pride oktober in popusti.

Kar se tiče zadnje vožnje, ne dvomim v @Skuterista, da nas ne bo zbral na kup in popeljal do Pivke v Muzej vojaške zgodovine. Kot je napisal, računajte na prvi ali drugi vikend v oktobru. Kar se tiče hrane, predlagam, da se na poti nazaj ustavimo na Postonjskem letališču na pici. Simpatičen ambient, postrežba še bolj, pogled na letala in jadrilice od mize :rolleyes: ...

...........................

Skratka, @Skuterist, čakamo na prvo ali drugo nedeljo v oktobru, da nas popelješ do Pivke :yea1: .

@Matic7 še par dni do poustov :yea1:

Glede vožnje če ste za predlagam datum 4.10.2009, v primeru salbega vremena pa 11.10.2009. Prosim da se okoli datuma ne odločate (razen da se Vas "nabere" več kot 10 in vsem odgovarja 11.10 :P ), naj bo fiksen 4.10.09 rezerva pa 11.10.09.

Smer: vojaški muzej Pivka, za uro pa se lahko dogovorimo :D . Ostale bom obvestil na PM, tako da bomo tam nekje v četrtek imeli občutek koliko nas bo :?.

Recimo da je to letos "zaključna" skupinska vožnja da bo večji interes :krneki:

Popravljeno . Popravil skuterist
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!