Skoči na vsebino

Olje za motor - razno...


Ice

Priporočene objave

kje bi lahk dobil motorex fully synthetic jaso MA ?

je kaka netna prodaja, bi vzel tudi 50 l

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje bi lahk dobil motorex fully synthetic jaso MA ?

je kaka netna prodaja, bi vzel tudi 50 l

Jssm ga pr axle uzel ,poklič dol pa upraš, men je že za 2 litra dal lep popust, za 50 bi vrjetn dal več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če bil bil vredu motorno olje REPSOL MOTO 4T SINTETICO 10W40 za motor SUZUKI SV650 2004. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če bil bil vredu motorno olje REPSOL MOTO 4T SINTETICO 10W40 za motor SUZUKI SV650 2004. Hvala

Če ima tvoj motor že veliko kilometrov in daš notri to sintetično olje,ki je sigurno zelo dobro bo začel motor rabiti malo olja pa ne zato, da bi bilo to olje slabo ampak ti bo to dobro olje očistilo gašeš še najbolj iza oljnih obročkov, kar povzroči posladsično ponavadi malo večjo porabo olja.Zato je vedno priporočljivo, ko je motor bolj nov uporabljati boljša olja, ko pa je malo starejši in ima že malo porabe olja pa preiti na malo manj kvalitetna olja.Olje pa mora še vedno vztrezat predpisani kvaliteti za ta motor glej navodila kjer najdeš specifikacije (ne znamke) olj za dotični motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ima kdo izkušnje z Bardahl motornimi olji?

Tiu sporočim čez 10.000 kilometrov....sem ga ravno danes kupil 15W50 XTM Syntronic popolnoma sintetično olje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mogoče znal kdo povedat kaj o tem olju.....ga uporablja kdo od vas....?

Nekako bi prešaltal iz Yamalube,Motul-a....na Silkolene....ma kdo kakšne izkušnje z omenjenim oljem?

post-14181-0-18775600-1305210431_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mogoče znal kdo povedat kaj o tem olju.....ga uporablja kdo od vas....?

Nekako bi prešaltal iz Yamalube,Motul-a....na Silkolene....ma kdo kakšne izkušnje z omenjenim oljem?

V-Stromarji s hrvaškega foruma, ki ga uporabljajo, ga zelo hvalijo.

Je pa res, da stromov V2 in tvoj I4 nista lih podobna.

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mogoče znal kdo povedat kaj o tem olju.....ga uporablja kdo od vas....?

Nekako bi prešaltal iz Yamalube,Motul-a....na Silkolene....ma kdo kakšne izkušnje z omenjenim oljem?

veš mogoče kje se ga da dobit?po tujih forumih sem zasledil da so dobra olja to.bi probal tudi jaz ampak se ga nisem nikjer zasledil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš mogoče kje se ga da dobit?po tujih forumih sem zasledil da so dobra olja to.bi probal tudi jaz ampak se ga nisem nikjer zasledil.

Jaz ga uporabljam v svoji suzi že 18.000 km in do zdaj nisem imel nobenega problema. Nabavljam pa ga v Avtostilu na Rakeku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš mogoče kje se ga da dobit?po tujih forumih sem zasledil da so dobra olja to.bi probal tudi jaz ampak se ga nisem nikjer zasledil.

V Velenju...moto Mario ga ima na zalogi.....poglej na njihovo stran...pod olja...:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima to olje dodatek za mokro sklopko?

boš moral pa žal poklicati prodajalca in ga povprašati....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima to olje dodatek za mokro sklopko?

to imajo že tko vsa olja za motorje, saj imajo skoraj vsi razen redkih izjem, ki imajo suho, sklopko mazano z istim oljem kot motor in menjalnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdavo!

Pred 14 dnem sem kupil yamaho yzf 600r thundercat, in ko je navijem mi posveti lučka za olje. V motorju naj bi zdaj bil motul 15w40 in me sedaj zanima če bi jaz dolil kakšen deci olme 15w40 bi blo to kaj narobe??(če se olja mešajo?). hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdavo!

Pred 14 dnem sem kupil yamaho yzf 600r thundercat, in ko je navijem mi posveti lučka za olje. V motorju naj bi zdaj bil motul 15w40 in me sedaj zanima če bi jaz dolil kakšen deci olme 15w40 bi blo to kaj narobe??(če se olja mešajo?). hvala za odgovore

Če nemisliš v kratkem menjati olja, potem dolij raje originalno ali kako drugo sintetično olje:Važno je da doliješ sintetiko neglede na vizkoziteto lahko je npr. tudi 15W50 !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdavo!

Pred 14 dnem sem kupil yamaho yzf 600r thundercat, in ko je navijem mi posveti lučka za olje. V motorju naj bi zdaj bil motul 15w40 in me sedaj zanima če bi jaz dolil kakšen deci olme 15w40 bi blo to kaj narobe??(če se olja mešajo?). hvala za odgovore

ja kupi liter motula pa dolij. ali pa kako drugo moto olje. ne smeš pa nalivat avtomobilskih olj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zelo vredu olje in je polno sintetično (Voll sintetik) uporablja se(po fabriškem priporočilu) pri vseh novih vodnohlajenih; dvo in štiri vrstnih BMW-ejih.

Jst sem kupu tole olje za svoj motor, Castrol Power1 GPS 4T, in če se ne motim piše na njem pol sintetično. Tudi na Castrolovi strani piše, da je "Semi synthetic 4-stroke motorcycle engine oil formulation"

http://www.castrolmoto.com/au/our_oils_new/power_1_gps_4t_10w_40.php

Kakorkoli, za F800 je to olje priporočljivo, za boxer mašino sem kasneje vidu, da ni primerno in sem kupu raje polno-sintetično. Po priporočilu forumaša, pa sem poizkusil z drugo znamko, in sicer Bardahl. Bomo vidli kako se izkaze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!