Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

Lep pozdrav,

rad bi blokiral cbr 600f, letnik 95 na 25kw. Blokada obstaja, me pa zanima kje mi jo lahko vgradijo in zrihtajo papirje (najbrž uradni servis :whistle: toda le kje ga najti v Ljubljani :rolleyes: )

štern kranj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej prijatelj veš da si mi dal mislit.

No, najbrž sem bebec kar bo napisal a želim ti samo pomagat. Uglavnem če želiš imeti auspuh poznam majstra ki to dela, delal je pri Akrapotu in po celem svetu, tako da ima že 12 let tradicije. Lahko ti naredi novega, lahko preuredi starega, karkoli želiš.

NOV KOMPLETEN AUSPUH TE PRIDE OKROG 500€ se pravi od luknje na cilindru naprej. Imam tudi slike primerkov, če te zanima ali kogarkoli drugega naj mi napiše PM pa mu bom dal številko. BOŠ VELIKO CENE ŠEL SKOZI.

Še nekaj bi dodal. Mogoče bi pa orginalnega dal predelat, bi odprt bil navznoter pa ti ga skrajša zdaljša, pa prevleče karbon čez. Uglavnem super ideja ! Tako se da tudi z cevjo delat...

poskusi!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav,

rad bi blokiral cbr 600f, letnik 95 na 25kw. Blokada obstaja, me pa zanima kje mi jo lahko vgradijo in zrihtajo papirje (najbrž uradni servis :whistle: toda le kje ga najti v Ljubljani :rolleyes: )

Priporočam Štern KRANJ, se splača, vse brez komplikacij in zelo korektno.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk km nardite z tankom z 600RR? in kolk km se še lahko nardi če je še ena črtica :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Erik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk km nardite z tankom z 600RR? in kolk km se še lahko nardi če je še ena črtica :rolleyes:

Jaz sem naredila s tankom največ 280 km (brez tišanja), drugače pa 1 črtica drži tam cca. 40km. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk km nardite z tankom z 600RR? in kolk km se še lahko nardi če je še ena črtica :rolleyes:

K je bla ena črtica je šlo notr "samo" dobrih 11 litrov. Itak vsi števci mal lažejo-še dobr da v to smer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 600 F mi tile črtice kaj hitro zginejo, pri malo hitrejši vožnji sem po 40km že brez črtic in je že kar kriza z bencinom....tako da vedno tankam, ko se prikažejo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem naredila s tankom največ 280 km (brez tišanja), drugače pa 1 črtica drži tam cca. 40km. :)

tut z 07 je nekak tko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezerva na naši RR-ki letnik 07 drži ca. 5 l isto je blo tudi z FS-ko letnik 2001. Do rezerve delam od 250 - 280 km z rezervo pa še dodatnih 80 - 100 km (skrajnega dosega še nisem testiral in upam, da ga tudi ne bom).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja povprečna poraba zadnje 3000km je 6,64 l/100km...

ena črtica, je nekje 35km,.. ko pa utripa pa nekje... 15km... testirano :)

pol smo pa šli po plastenko bencina :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 600 F mi tile črtice kaj hitro zginejo, pri malo hitrejši vožnji sem po 40km že brez črtic in je že kar kriza z bencinom....tako da vedno tankam, ko se prikažejo.

Lp

ti govoriš o hruškah kle, ostali pa o jabolkih :D

RR ima črtice za nivo goriva, F pa za rezervo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezerva na naši RR-ki letnik 07 drži ca. 5 l isto je blo tudi z FS-ko letnik 2001. Do rezerve delam od 250 - 280 km z rezervo pa še dodatnih 80 - 100 km (skrajnega dosega še nisem testiral in upam, da ga tudi ne bom).

Kako misliš 250-280km DO REZERVE ? Daj ne pretiravaj, kolko pa imaš tanka 30l al kaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako misliš 250-280km DO REZERVE ? Daj ne pretiravaj, kolko pa imaš tanka 30l al kaj ?

nismo vsi taki tišači kot si ti :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nismo vsi taki tišači kot si ti :closedeyes:

Meni tudi te vaše porabe niso jasne. Pri FZ6 sem naredil do rezerve (cca 13 l) 240 km, pri CBR 600F pa do rezerve med 180 - 200 km (cca 14 l). Očitno ne znam vozit ali pa imam čisto razštelane motorje, da mi toliko popijejo... Verjento kar oboje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen tiščač ?

Poglej tankam 17 litrov in naredim 230km. Tako, ena počasna vožnja... Če grem malo hitreje naredim okrog 200 mogoče plus kak liter rezerve ostane...... Kako naredit 280 pa še ostane rezerva pa ne vem...

Aja govorim za motor ki ima ugrajeno blokado, ko ga odprem pa SPLOH ne prideš do tega, tako da gre tu sigurno za nategovanje...

Če pa pije CBR600 5 litrov na 100km, potem si pa kupi en maksi skuter od 100ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen tiščač ?

Poglej tankam 17 litrov in naredim 230km. Tako, ena počasna vožnja... Če grem malo hitreje naredim okrog 200 mogoče plus kak liter rezerve ostane...... Kako naredit 280 pa še ostane rezerva pa ne vem...

Aja govorim za motor ki ima ugrajeno blokado, ko ga odprem pa SPLOH ne prideš do tega, tako da gre tu sigurno za nategovanje...

Če pa pije CBR600 5 litrov na 100km, potem si pa kupi en maksi skuter od 100ccm.

Moj zablokiran gixxer s 15litri, pri 40k+ km na števcu in oldschool fergazerji pije 5.5L/100km, če ga tiščim do konca pije največ 6.5-7L/100km, očitno maste ostali razštelane motorje, nevem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk km nardite z tankom z 600RR? in kolk km se še lahko nardi če je še ena črtica :rolleyes:
aja letnik je 06

Več kot 220km še nisem naredil s tankom (cbr600rr 2005, kar je isti model kot tvoj). 250km+ kar nekateri pišejo so pa tako ali tako samo sanje...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj gsx tiho bodi ti....skoz mas neke pripombe....ti mas motor s sportnimi oz dirkalnimi deli,tako da ti ne sanjaj o taki porabi,sploh je pa tudi razlika med cbr F in RR....jaz sem tudi priso ze na cca 6 litrov porabe.....pa nad 8 tud.....tako da je povsem odvisno od stila voznje.....ata je pa z fazerko naredo ze tudi 400km z enim tankom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pije CBR 600 F l.99 od 5-5.5 :worship: :worship: ,če se vozn z enmu kolegom k ma enga čoperja pa itak nkamar ne gre..če se vozn sam 7-9 litrov. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!