Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

ne vem....ampak se mi zdi da so drugacne nastavitve kot pa v originalu....nisem pa ziher....

hvala

Malo pozno ampak vseeno; za rabljen Akr. racing line je 500 EUR malo preveč. Dve leti nazaj sem dal za odl. ohranjenega, starega eno leto; cca 70 jurjev kar znese 292,10 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko je serijska RR hitrejša od serijske F na dirkališču, recimo Grobniku?

za RR sem vidu, da se z njo lahko pelje 1m42 (Rude), kolk bi se voznik istega ranga peljal z F, če bi obe imeli iste gume?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko je serijska RR hitrejša od serijske F na dirkališču, recimo Grobniku?

za RR sem vidu, da se z njo lahko pelje 1m42 (Rude), kolk bi se voznik istega ranga peljal z F, če bi obe imeli iste gume?

Serijska RR-ka bi lahko šla še boljše, če ne bi bla to moja prva vožnja s tem motorjem in prva vožnja po Grobniku letos. Gume so bile Supercorsa SC1, SC2. S CBR 600 FS (l. 2001) in Dunlop 207 RR gumami sem se peljal 1:44. FS-ka je imela slip on Akrapoviča in powercommander.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serijska RR-ka bi lahko šla še boljše, če ne bi bla to moja prva vožnja s tem motorjem in prva vožnja po Grobniku letos. Gume so bile Supercorsa SC1, SC2. S CBR 600 FS (l. 2001) in Dunlop 207 RR gumami sem se peljal 1:44. FS-ka je imela slip on Akrapoviča in powercommander.

Paljnta!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serijska RR-ka bi lahko šla še boljše, če ne bi bla to moja prva vožnja s tem motorjem in prva vožnja po Grobniku letos. Gume so bile Supercorsa SC1, SC2. S CBR 600 FS (l. 2001) in Dunlop 207 RR gumami sem se peljal 1:44. FS-ka je imela slip on Akrapoviča in powercommander.

sem vesel, da mi je kar voznik istega ranga odgovoril :)

V bistvu sem rabil tak odgovor, ker me zadnje dni nekaj meče. Počutim sem kot tisti moški, ki se zagledajo v ljubico in pustijo svojo ženo, pa čeprav je žena povsem luštna, vsestranska, pridna, prijetna, ne predraga, dobra športnicani itd... skratka super žena! ljubica jo ponavadi prekosi le v kakšni kvaliteti, pa to človeka povsem iztiri. katera je katera verjetno ni treba pisati...

kaj pa je to powercommander?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je to powercommander?

To je pa ena fulllllll dobra zadevščina, ki ti približa naslednji ovinek! :krneki:

@rude: delej, da ne bw kšnga jamranja u pjtk popuhdan! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je komplet s krivinam.

komplet s krivinami je ja.....pridejo slikce....ce se mi bo samem za sravfat ze v petek ce ne pa v soboto....

me pa zanima na kaj je treba pazit pri montazi?.....namrec to bo prvic da bi 4t motor bilo kaj sravfal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj pa ma da grmi :evilgrin: Jaz mam samo lonec z del krivine, glavno da mam hud zvok :naughty:

jap.....ma sosolec na zxr400 samo taki lonec kot jaz,pa se glas fejst pozna, na kar sem tudi jaz upal,samo me je pa zelo presenetla sprememba moci,saj hoce se druga zdaj na zadno it :D....predno pa je ze treba mirit :P

o pa še kak grmi :naughty:

kot dokas se tu prilagam videe....drugic bojo bolsi,pa med voznjo tudi(z in brez lonca)

---brez lonca

--z loncem
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti nisi priseben, da mrzel motor v blokado navijaš. :headbang:

to je dans bla izjema....ker nisem zdrzal da bi mogo cakat da sprobam zvok....drugac ga ogrejem prej......to dans mu pa tud ni naskodlo :P....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti nisi priseben, da mrzel motor v blokado navijaš. :headbang:

Simosi imaš moj podpis,pol pa jamrajo,da troši olje,namreč pregreješ ga tudi samo enkrat pa je zrel za prodajo!!!! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je dans bla izjema....ker nisem zdrzal da bi mogo cakat da sprobam zvok....drugac ga ogrejem prej......to dans mu pa tud ni naskodlo :P....

brez zamere, naredu si bedarijo, če nimaš časa počakati vsaj 10 minut ... :rolleyes:

podkadi ti pa že zdej "lepo" :(

in ja, ravno to danes mu bo škodilo, obročki in tefloni se ne obnavljajo sami, če boš od sedaj naprej spet samo ogreto tiščal. Sicer pa delaj kot te volja :xx:

PS: vseeno se lepo dere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zamere, naredu si bedarijo, če nimaš časa počakati vsaj 10 minut ... :rolleyes:

podkadi ti pa že zdej "lepo" :(

in ja, ravno to danes mu bo škodilo, obročki in tefloni se ne obnavljajo sami, če boš od sedaj naprej spet samo ogreto tiščal. Sicer pa delaj kot te volja :xx:

PS: vseeno se lepo dere

...ko bo sam kaj zaslužil (plačal), bo drugače...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ko bo sam kaj zaslužil (plačal), bo drugače...

pac ste vsi bol pametni od mene....kaj zdaj...bom ze sam placal popravilo ko(ce) bo treba....

drugac sem pa si s svojim denarjem kupil motor....pa cele pocitnice letos sem delal....ne pade vsem vse z neba kot enim ki z 18imi dobijo nove motorje po 10k€ in avte za 20k€

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred hišami, kjer ti lahko ven zapeljejo vsi možni avti pa na cesto priletijo mali otroci se ti ravno ni treba tak naganjat... se najdejo boljše lokacije :) malo da pomoraliziram hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A morda kdo ve, če paše Leo Vince titanium za hondo cbr600rr 2003 na hondo cbr600rr 2005 ? Pomoje bi moral pasati, saj kolikor vem (zato me zanima, ker ne vem, če je to res) imata spremenjeni le izpušno odprtino na loncu (druga oblika) izpuha pa sta drugače enaka?
ne paše
mi lahko prosim še poveš, zakaj ne :rolleyes:
to pa ne vem :D sem samo prebral na nemških forumih da ne paše več pa ne vem :D

zakaj pa se potem na ebayu prodajajo različni izpuhi (leo vince, arrow, ... ) in piše zraven 2003-2006 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa se potem na ebayu prodajajo različni izpuhi (leo vince, arrow, ... ) in piše zraven 2003-2006 ?

piše kr 03-04 ali 05-06....oni ko pa napišejo 03-06 pa sam da prodajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!