Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

še eno vprašanje :rolleyes: Kako pridem do zračnega filtra?Je potrebno tank odstranit?

ne vem tocno kako je pri tvojem motorju, lahko da ga je potrebno odstraniti, lahko pa da se samo dvigne, odvijes vijake in zamenjas zr. filter..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah neki sm gledu kako ga naj dam dol pa se mi je zdel,da moram dat še zadnje stranske plastike dol.Sej bom mal bl preštudiruko se bom tega lotil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej točno za tvoj motor ne vem, sam običajno je tko. Odvisen kaj hočeš naredit, dat komplet airbox stran, potem bo najbrš treba kak kos dol dobit, če pa bi rad zamenjal samo dejanski filter, je tko narejeno, da daš samo pokrov škatle(airboxa) stran in potem je filter notri, al je ploščat al pa cilindrast, tukaj je ponavadi dovolj samo dvignjen tank.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej točno za tvoj motor ne vem, sam običajno je tko. Odvisen kaj hočeš naredit, dat komplet airbox stran, potem bo najbrš treba kak kos dol dobit, če pa bi rad zamenjal samo dejanski filter, je tko narejeno, da daš samo pokrov škatle(airboxa) stran in potem je filter notri, al je ploščat al pa cilindrast, tukaj je ponavadi dovolj samo dvignjen tank.

tocno tako.. edini problem ki bi lahko bil je ta da se tank ne bi dal sneti zaradi stranskih plastik, ampak mislim da jih ni potrebno razdirati. svetujem ti da se lotis pri tanku, ga probas dvignit (in odvijaciti zgornji del airboxa) - ce ga polonoma odstranis (tank) moras sneti cev za dovod goriva v vbrizg in zna mal bencin vn tect (edino ce ga prej spustis). Ce pa slucajno ne bo slo pa pac snemi se plastike..

V kolikor pa dvomis da ti bo uspelo ti pa priporocam da motor zapeljes do nekoga ki te stvari obvlada.. je lahko prijaznejse za denarnico :)

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ampak mislim, da lahko vsak pogrunta kako se zamenja filter brez pomoči strokovnjaka :D Ni to neka raketna znanost ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem pogledal po Service manualu in je vse lepo slikovno in textovno prikazano:)

Ima kdo na računalniku owners manual??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem pogledal po Service manualu in je vse lepo slikovno in textovno prikazano:)

Ima kdo na računalniku owners manual??

ne vem kaj ti bo če maš service manual..isto piše samo na hitr je vse opisan..

dej ne sprašuj bedarij

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo človek!!

jz rabim owners manual,zato,ker ga zraven nisem dobil,a je tok narobe,če hočem imet knjigco od motorja??

Popravljeno . Popravil Dinotti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj pa daj tist ubogi tank dol

notr je pa pol pod tankom samo ena ogromna škatla, to škatlo razšravfej notr boš pa najdu en tak nepravilen pravokotnik 20x 10 cm približno (pr ninji je tak).

to je filter ... če je čist črn ga menjaj... če boš uzeu K&N bo prišlo dražje, bo pa zvok lepši pa še neomejeno življensko dobo ima :) ... originalni pa pride ceneje, vendar se ga na določene intervale menja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Knjjigco bi rad imel zaradi reda ne zaradi odstranitve tanka :winkiss:

Jaz imam na računalniku Owner´s manual za CBR600RR 03-04. Če želiš, mi pošlji na PM svoj mail in ti jo pošljem na le-tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav vsem, imam cbrko rr letnik 03 in mi ne delata gumba na armaturi. Nekje sem slišal da naj bi bile serijska napaka to. Je imel morda še kdo take probleme. Kaj narediti? Upam da ni treba celega števca menjati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

tak danes je pa pod zadek prišel akrapovič ....po eni strani sovražim izpuhe pod zadkom ker je tolk dela za zamenjavo enega k... izpuha :rolleyes: Kak lepo pa zdaj prede je kr bolj motorju podobno :D :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Lep pozdrav vsem, imam cbrko rr letnik 03 in mi ne delata gumba na armaturi. Nekje sem slišal da naj bi bile serijska napaka to. Je imel morda še kdo take probleme. Kaj narediti? Upam da ni treba celega števca menjati?

Živjo vsem.Ja ista fora je bla pr men,gumba nista več delala, ampak števc je pa normalno delal. Fora je sam ,da tedva gumba vzames ven in ga z eno "špico" recitiras.

Mene pa zanima kolk se vam kj motor pregreva med samo vožnjo??Letos po servisu se moje stopinje giblejo nad 85s.Pod sploh ne gre, pa ga lohka teram.V semaforjih doseže tud do 100s v parih sekundah.A je to kaj narobe??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsem.Ja ista fora je bla pr men,gumba nista več delala, ampak števc je pa normalno delal. Fora je sam ,da tedva gumba vzames ven in ga z eno "špico" recitiras.

Mene pa zanima kolk se vam kj motor pregreva med samo vožnjo??Letos po servisu se moje stopinje giblejo nad 85s.Pod sploh ne gre, pa ga lohka teram.V semaforjih doseže tud do 100s v parih sekundah.A je to kaj narobe??

Smo že zrihtal, notri prideta dve palčke in jih je bilo potrebno ponovno namestiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo že zrihtal, notri prideta dve palčke in jih je bilo potrebno ponovno namestiti.

Aje treba števc kaj podirat,a se da sam unadva gumba ven, pa se da tk zrihtat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aje treba števc kaj podirat,a se da sam unadva gumba ven, pa se da tk zrihtat?

Masko dol in števec dol, potem pa števec odpreti.....če je pri tebi sploh isti problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Masko dol in števec dol, potem pa števec odpreti.....če je pri tebi sploh isti problem?

Ja neda se recitirat km.Če pa gumba ven vzamem, pa z eno recjo prtisnem notr se pa koj recitira.Res grdo narjen to!!To plastiko dol jemat mi gre tud na K....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdravo!

Mene pa zanima glede diskov na cbr 600f. Gledal sme na bikez.com in na vseh letnikih kjer sem dobil podatke, naj bi imeli isto veličino diska 296mm, a potem bodo vsi pasali na mojo ki je 99 letnik? Upam da, kr oblika kot sem gledal, ni glih ista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Mene pa zanima glede diskov na cbr 600f. Gledal sme na bikez.com in na vseh letnikih kjer sem dobil podatke, naj bi imeli isto veličino diska 296mm, a potem bodo vsi pasali na mojo ki je 99 letnik? Upam da, kr oblika kot sem gledal, ni glih ista.

Zdj še malo gledam po bikez.com in opažam da ima hornet isto dimenzijo diskov, celo varadero. Je to možno da je na vseh identični disk? oz da paše en na drugega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi povedat neki!Kok časa naj bi verglu z novim oz.dobrim akumulatorjem predn se totalno izprazne??Jz držim 10 sekund pa čist mrkne!Pa če ti motor pade na tla,ima on tudi kak gumb za pritisnt,da ga lahko ponovno prižgeš al preprosto počakaš 10 minut,da se zresetira kot nekateri modeli motorjev?Govorim za Cbr 600rr l.03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj še malo gledam po bikez.com in opažam da ima hornet isto dimenzijo diskov, celo varadero. Je to možno da je na vseh identični disk? oz da paše en na drugega?

Mislim, da moreš gledat tudi na luknje za montažo. Sem pa tudi jest opazil, da ima vara enake(?) diske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!