Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

Ejga Punisher, bi lahko pogledal kakšne šravfe imaš na "V" delu (glej sliko) med stranskima plastikama? Pa, če bi jih lahko slikal in vrgel sem gor.

post-463-1206902087_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga Punisher, bi lahko pogledal kakšne šravfe imaš na "V" delu (glej sliko) med stranskima plastikama? Pa, če bi jih lahko slikal in vrgel sem gor.

Tist na "V" delu mislim da sta 2 imbus 3,5, kr 3 je premajhen 4 pa prevelik, sm zadnič mislu ole menat pa nism mogu dol dat, drugi so pa navadni šravki na križni šravncigr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da moreš gledat tudi na luknje za montažo. Sem pa tudi jest opazil, da ima vara enake(?) diske

To bom pogledal ja, kr bi blo čudno da bi dali na varaderota pa na cbr iste diske :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga Punisher, bi lahko pogledal kakšne šravfe imaš na "V" delu (glej sliko) med stranskima plastikama? Pa, če bi jih lahko slikal in vrgel sem gor.

Če se prav spomnim sta spodnja dva križna (pri meni črne barve), zgornji štirje pa so plastični zatiči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga Punisher, bi lahko pogledal kakšne šravfe imaš na "V" delu (glej sliko) med stranskima plastikama? Pa, če bi jih lahko slikal in vrgel sem gor.

Sm narobe vidu :). Spodnja dva sta križna ja, tasredna 2 pa zvezdica, tork al kak se reče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TNX za tole s šravfi.

Drugače pa imam manual, je veliko okoli 100 MB. Če se potikaš kaj po LJ ti lahko zapečem, drugače bom pa razbil in zararal, pa ti pošljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo slovenska navodila za 06rr?

Rabim za kolega....

Ali pa link do manuala za ta letnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original slovenska navodila si lahko sposodiš pri meni :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep pozdrav!

Se opravicujem ce slucajno smetim po forumu ampak vseeno! Rabim pomoc! Pred kratkim sem kupil Hondo CBR 600 RR letnik 2004.

Me pa nekaj zanima! kam bi lahko dal "opremo". Tisto ko jo vzames s sabo ko se gres vozit na malo daljso "furo" Nimam kam dati sedaj!

Kaksni kovcki???

Imate kaksne fotke kako zgleda ce so kovcki na cbr 600rr???

Hvala vsem za predloge!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote name='mihc182' date='12 Apr

kovčki na cbr 600rr so kot ferrari z priklopom za prikolico rešitev vidim v nahrbtniku in pa tank torbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Se opravicujem ce slucajno smetim po forumu ampak vseeno! Rabim pomoc! Pred kratkim sem kupil Hondo CBR 600 RR letnik 2004.

Me pa nekaj zanima! kam bi lahko dal "opremo". Tisto ko jo vzames s sabo ko se gres vozit na malo daljso "furo" Nimam kam dati sedaj!

Kaksni kovcki???

Imate kaksne fotke kako zgleda ce so kovcki na cbr 600rr???

Hvala vsem za predloge!

Jaz mam poleg tank torbe še stranske torbe, ki pridejo čez zadnji sedež :rolleyes: , kupila sem jih v louisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam poleg tank torbe še stranske torbe, ki pridejo čez zadnji sedež :rolleyes: , kupila sem jih v louisu.

Sam tank torba je na magnet ce se ne motim! Jst imam pa plasticen tank... :S

A mas mogoce kako fotko kako to zgleda??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tank torba je na magnet ce se ne motim! Jst imam pa plasticen tank... :S

A mas mogoce kako fotko kako to zgleda??

Obstajajo tank torbe, katere majo poleg magntov še gurtne, ki jih prepelješ pod tankom in s tem pritrdiš torbo, magnete pa lahko daš ven, če ti ne pridejo v poštev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imate kaksne fotke kako zgleda ce so kovcki na cbr 600rr???

Hvala vsem za predloge!

Kovčki pa ne,to ti nikak ne bo zgledalo , najboljša varianta je ruzak al pa torba za zadnji zic ,od oxforda imajo super! :D Imajo jih pri habatu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tank torba je na magnet ce se ne motim! Jst imam pa plasticen tank... :S

A mas mogoce kako fotko kako to zgleda??

jaz mam veliko tank torbo na štoflce (vakum) pa eno malo manjšo ki se pritrdi na nastavek na tanku. slikce sem prilimala v temi honda cbr600rr od 07 naprej tema pa motocikli.

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tank torba je kar prava rešitev za na SS. Kot so že povedali, se dobijo tudi tank torbe, ki se pritrdijo s trakovi. Imam eno novo viška, PM če te zanima

Drugače pa tudi stranske torbe niso napačna odločitev. S tem, da na mojem motorju ne stojijo lepo, če jih samo vržem čez sedež.. Sem v ta namen naredil en nosilec (ogrodje za torbe), ki se lahko nahutro prišraufa ali sname in je ok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
a ima kdo kaj izkušenj z nastavitijo vzmetja pri 600RR (letnik 06) :rolleyes:

Kaj te pa zanima? Piši na PM .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kolk stane menjava ketne za odmično gred na CBR 600F l.02?

lp

T

sicer sem menjal na l.89, prišlo me je pa 75kSIT ~300EUR pred 4 leti; pomoje me je malo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!