Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

... polepšal poezijo za uho na moji kobilci :OK: kako lepo prede zdej :wub:

Me veseli, da si zadovoljen in da ti predenje ugaja. Mislim da je izdelek kvaliteten in vsekakor tudi lep, pa tudi zvok je ta pravi in pri visokih obratih obdrži lep in globok glas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po prevoženih 300km z wingsom imam samo pozitivna mnenja. Tudi tizga pokanja iz izpuha pri popuščanju plina na visokih obratih ni zaznat (med vožnjo, ne na mestu, tizga nebom prakticiral) pa globok glas mu ostaja tko ku si napisal-cel čas... Sm maksimalno zadovoln z investicijo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima če ima kdo kakšne izkušnje z nastavitvijo vzmetenja na 600 f. l 2004.

Pri bolj športni vožnji čez ovinke se mi zdi da je malo preveč mehak s serijskimi nastavitvami.

Nekaj sm že bral o tem pa vas prosim če mi lahko kdo kaj bolj natančno svetuje. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kako sm js pr moji napravu (l'00) Vilce sm stisnu do 2. črtice na vrh spodi pa pustu tako ku je original, une male šraufke pa do konca stusnu in pole odvival. Ker če ne, ne veš ali sta oba enako stisnjena. pol se pa gor usedeš in greš probat, če ni po želji.... spet ključ, šraufciger in vrtaj. Sej verjetno d nism delal prou, ma, nekej se pozna pri vožnji :P

P.S. šraufal sm po navodilih iz revije INMOTO (italjanska roba). Bi pršlo pa prou mnenje strokovnjaka kako se to točno dela :?

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če ima kdo kakšne izkušnje z nastavitvijo vzmetenja na 600 f. l 2004.

Pri bolj športni vožnji čez ovinke se mi zdi da je malo preveč mehak s serijskimi nastavitvami.

Nekaj sm že bral o tem pa vas prosim če mi lahko kdo kaj bolj natančno svetuje.  :unsure:

Dosti uporabnih nasvetov in nastavitev lahko najdeš na tem naslovu: http://www.sportrider.com/tech/suspension/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dosti uporabnih nasvetov in nastavitev lahko najdeš na tem naslovu: http://www.sportrider.com/tech/suspension/

Hja zelo dobrodošla informacija če želiš motor pripravit za dirkališče. Žal ni informacij za l. 04.

A ima kdo kake izkušnje s tem letnikom? Zelo dobre informacije sm dobil v motosi-jevi drugi izdaji. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja zelo dobrodošla informacija če želiš motor pripravit za dirkališče. Žal ni informacij za l. 04.

A ima kdo kake izkušnje s tem letnikom? Zelo dobre informacije sm dobil v motosi-jevi drugi izdaji.  :rolleyes:

Kakšna je pa razlika med CBR 600 F letnik 2001 in 2004 (razen barve seveda)??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP,

zanima me za 600F, let. nekje 97 ali 98, kako je z vožnjo v dvoje (morda mnenje kakšne sopotnice :rolleyes: ) in kako je z vožnjo z top-case-om? In ali hudo slabo izgleda z top-case-om? A ima (zdi se mi da ja) 600F kaj višjo balanco? In udobnejši (?) sedež?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zopet malo po oglasih brskal in se mi zdi, da je ravno obratno:

600FS:

http://www.motosvet.com/tun_addz.php?v=3&id=10737

600F:

http://www.motosvet.com/tun_addz.php?v=3&id=10709

In če primerjam samo sedeža, bi rekel, da je ravno obratno? :hmm:

Hvala lepa.

Odvisno od letnika. FS so bile po letu 01, pred njo je bla F. Js mam F letnika 00 in je fajn motorček tako za enga kukr za dva. Pred letom 03 pa ni blo RR še :) kar se tiče udobja so bile letnika 98-00 najudobnejše. Pa tudi prej... Balansa je balansa, ni nč višja in nč drugačna kukr pri FS. Razlike so v sedežu, sklopki in keih malenkostih kot so centralno stojalo itd. Pa sej že piše razliko nekje v tej temi, mal nazaj pobrskej (5-6strani) :?

Če te kaj več zanima pa bol podrobno uprašim kaj točno bi rad vedu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda Motor Co je včeraj objavila, da bo vpoklicala okrog 1900 motociklov CBR600RR, zaradi napake na zavorah.

Motocikli, ki bodo vpoklicani, so bili proizvedeni med junijem 2003 in julijem 2004, so zapisali v tovarni Honda v svojem poročilu.

<_<

tudi moj dobil vpoklic

gre za brezplačno zamenjavo določenih delov zadnje zavore

zaradi napačne izbire materialov obstaja možnost, da zglob zadnjega zavornega valja v stiku s soljo korodira in s tem oteži uporabo zadnje zavore; v skrajnem primeru lahko pride do zloma zgloba in izpada delovanja zadnje zavore; učinkovitost sprednje zavore s tem ni povezana

velja za CBR600RR 2003 in 2004 :hmm:

Sam vseeno je motorček do 3500 km kot jih kaže danes deloval Tip Top. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kupil Hondo cbr 600f l. 92, včeraj šel v Pulo, danes nazaj, končno motorist. Srečen, da banane jem postrani. :D . Nimam pa navodila o vzdrževanju (al manual al kak se že reče). Mi lahko kdo pomaga, kje bi to dobil, mogoče kje na netu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo zaupa, kakšna je poglavitna razlika med CBR600F letnik 1999 in 2002, razen seveda oblike (enojna luč proti dvojni, drugačna armaturka)? Ponudba letnikov med 98-00 je trenutno kar precejšnja, medtem ko sem uspel najti samo en letnik 2002, pa me zanima, ali se raje splača dat 200kSIT več za novejši model ali ne.

:afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se splača :grim

P.S. A nima že 01 el. vbrizg :unsure: :?

Od letnika 2001 naprej imajo elektronski vbrizg. Ne vem pa zakaj bi bila to prednost vredna 200 kSIT??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od letnika 2001 naprej imajo elektronski vbrizg. Ne vem pa zakaj bi bila to prednost vredna 200 kSIT??? :?

za lenobe :P ker vbrizg kontorlira par stvari namesto tebe. (pokanje iz auspuha npr) O:-) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil Hondo cbr 600f l. 92, včeraj šel v Pulo, danes nazaj, končno motorist. Srečen, da banane jem postrani. :D . Nimam pa navodila o vzdrževanju (al manual al kak se že reče). Mi lahko kdo pomaga, kje bi to dobil, mogoče kje na netu?

Imam samo honda common service manual. Ne vem kolk bi ti kej pomagal. Sicer ga je pa 7,5 MB, najdeš tudi na netu, sicer pa pošlji PM in ti ga pošljem po mailu. Ne pozabit naslova napisat.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda po kapljicah predstavlja svoj program za modelno leto 2005.

Prva uradna novost je CBR 600R, kateremu so zraven kozmetičnih popravkov zmanjšali težo za -6kg, predelali motor, spremenili armaturko...

1284720.jpeg

1284792.jpeg

45674.jpg

1284861.jpeg

1284771.jpeg

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!