Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

speedy46 kolko km si delal v kosu, ko si šel v Toscano? Koliko je kaj utrujajoča vožnja za hrbet ali rit?

Sej 125 km/h je čist lepa hitrost, verjetno se da pelat dosti normalno z nekimi 110 km/h al ne?

Povej mi še kolko si visok in kakšna je vetrna zaščita, oziroma kam dobiš veter?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

speedy46 kolko km si delal v kosu, ko si šel v Toscano? Koliko je kaj utrujajoča vožnja za hrbet ali rit?

Sej 125 km/h je čist lepa hitrost, verjetno se da pelat dosti normalno z nekimi 110 km/h al ne?

Povej mi še kolko si visok in kakšna je vetrna zaščita, oziroma kam dobiš veter?

Tkole je sli smo za 5 dni, Voznja ni popolnoma nic utrujajoca, saj pri motorju ni cutiti nobenih vibracij, veliko pa pripomore k temu tudi mehko vzmetenje in udoben sedez tako za voznika kot sovoznika. Jah ja normalna je 100-115 km/h. Visok sem okoli 190 cm in zascita pred vetrom je odlicna, sprednja majhna sipca v celoti opravi svoje delo. Motec veter je le z boka, na kar se pa ne da uplivat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

speedy kaj vse si naredil da ti gre vara 125km/h? da vidim kaj morem naredit :D

Jah ta hitrost je dosezena iz klanca in ne po ravnem po ravnem je realna maksimalna 120km/h. Na motorju je vse serijsko (originalno), pomenani so sam filtri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo da vas uprašam.... lahko da ima samo moj to napako ... števec se usako tolko zaustavi po pa kr naenkrat skoči ko posspešujem... a se to tudi vam dogaja??!?! al je pri meni števc zjeban?!?!?=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ne kontakti na bateriji nimajo nikakršne zveze s števcem, če se ne motim je prenos s kolesa na števec zajla? če je jo podmaži, če še vedno ne bo nič odpri armaturo pa preveri če dela motorček ki obrača kazalec vredu oz če je kaj narobe s prenosom z motorčka na kazalec(sam ne vem kako je točno najrena armatura)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja obratomer, js sm pa mislu da hitrost :blush: se opravičujem :whistle:

Popravljeno . Popravil tlazar4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja števc zajebava.-... al pa recimo ko pospešim iz mesta iddam gas do kraja v prvi... števec kr skoči nekam gor na 50-60 km h:(

in pol pade na 30 oz tolko kot greš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ja avm rečem ta zima bo še pestra=)

plave diodice so že notri(pozicijske) zdej sem nabavu spodnji spojlerček ga je treba še pobarvat....pa novo šipico ki tista je no malo podrsana.. in to bo to=) :kva2: aja pa še leovince smo nabavli=)....

hehehhe=)) pol bo potenza=) :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm pa danes nrdiu izpit :yea1: pa bom dau mojo yamahco v oglasnik pol pa kako varo poiskat... :D komaj čakam da jo dobim, pa malo urihtam... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa da še povem js grem po varo v soboto :D sm se že vse zmenu jo gremo iskat s prikolico pol pa se malo furat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa da še povem js grem po varo v soboto :D sm se že vse zmenu jo gremo iskat s prikolico pol pa se malo furat :kva2:

mhm tud kej po boku ? :D raj mal pazi ......:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol, misle on da pazi k bos sou probat kk se pele... da nebos sou slucajno po boku, tko k nekateri med nami... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zakaj bi šou po boku? tle ne vidim logike pismo sej vozim motor že 5 let... povej mi kako si pršu do boka? prehitro al prepočasi pa si se preveč nagniu? to me zanima kako rata...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!