Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

ma moje mnenje je tako....raje kupi ščitnik ker to ti izboljša vizual, čene aspuhu pa izboljša zvok, kovček pa motor pogrša pomoje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm to tudi mene zanima.... ki original ima samo 5 in še te so full dolge tako da ima nekoliko slabše pospeške je pa za 4 taktaša precej hiter... 120km/h po ravnici dobi vedno..

druga stvar ki me zanima je če pridobiš dosti z avspuhom recimo leovince??

jaz sem govoril z enim serviserjem in je reku da izpuh nima bistvenega pomena pri temu motorju in da bi pridobu le kakšne 3-4% na moči to pa je tudi vse. za 75 jurjev je to malo premalo..

če je že kdo proval original proti "predelanemu " naj malo pove o tem. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem vceraj dobil predracun za avspuh pa vse pa sem ze hoto it placat...nato pa moja mama...kaj bos to kupoval...samo stran meces denar in nevem kaj vse...in zgleda da sedaj nic ne bo iz tega :cry: malo upanja mi se vedno ostaja da mi bo ratal prepricat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr sm js obveščen je leovince samo za glas drugače je boljše zamenjat cevi, pa tistega originalnega odpret, samo pobrat stekleno volno vn.... pa več pridobiš kot z leovince, drugace pa se da tudi leovince odpret, pa dosežeš isto sam da si vrgu 75k proč....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se eno vprasanje...s katerimi zobniki bi pridobil najvec na koncni hitrosti (pospeski me sedaj ne zanimajo)? originalno ima odspredaj 14 in odzadaj 44...ali kaksne druge ideje kot npr. se menjava za sportni filter itd. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojih izkušnjah je s športnimi filtri križ(ne po mojih sosedovih) ker spustijo skupaj z večjo količino zraka v motor tudi več vlage, torej če se voziš po džju in potem motor en mesec stoji se zna zgodit da ti bo kej zarjavelo... al pa kej podobnega, z zobniki pa je tkao, sprednjega s ene menjuje, zadnjega pa daš manjšega za večji top speed, sam s tem ne bo pridobil nevemkolko ker itak ma motor sam 15 konju in več ko tolko ne gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem ni druge kot samo koleno zamenjat?"!

in volno pobrat za malo hujši zvok in to je to?!?!?

nič bomo probali kej nardit ker 75 jurjev ni kar tako;(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma komot....:)

itak udobna je in use tako da ni panike... sm iz obale pa predvidevam da vi niste;)

btw: tlazar4... kaj se pišeš lazar?? ker jaz namreč se in ime mi je tadej.. tako da sm malo čudno pogledal ko sem vidu tlazar nick;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe možno tudi:P čeprav ne poznam nobenega z okolice kozine;)

ja no sej konec koncev niti nismo tako daleč:)

jaz sem iz izole;)

off topic:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql to ja, spet ot sam drugače je moj oče iz podpeča ;) če ti je kej znano.... pa njegova 2 brata sta gasilca en je v penziji, drugi pa je vodja smene v kopru... če poznaš kej mogoče....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ( lastniki Varaderic 125 ) ob zaključku sezone, me zanimajo vaš mnenja, težave, vtisi in stroški s temi motorčki. Luštkan motorček zgleda, zanima me najdaljša fura, katerega od vas na Vari in kakšni so bili občutki. Skratka čimveč, ker se je moja ( prikolica ) zagrela da bi šla delat izpit in da se ji ne da več vozit zadaj...in se mi zdi najbolj pametna varianta za njo.

Beseda je vaša :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje....motorcek je super...res nimam kaj rect...stroskov skoraj da nimas (razen pac redni servisi in podobno) zaradi 4t masine...gre glih dovol...v glavnem se je prav uzitek pelat z njo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma js vare še nimam sam jo bom kupu, zdej mam yamaho tw tako da že imam izkušnje s 4t motorji, hondica je sigurno super...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ( lastniki Varaderic 125 ) ob zaključku sezone, me zanimajo vaš mnenja, težave, vtisi in stroški s temi motorčki. Luštkan motorček zgleda, zanima me najdaljša fura, katerega od vas na Vari in kakšni so bili občutki. Skratka čimveč, ker se je moja ( prikolica ) zagrela da bi šla delat izpit in da se ji ne da več vozit zadaj...in se mi zdi najbolj pametna varianta za njo.

Beseda je vaša :eek:

Pozdravljeni tudi sam sem lastnik honde varadero, motor je supr, stroskov razn bencina, olenga filtra, olja, zracnga filtra nism imel. Masina dela kot nova! Z motorjm sm letos naredil 11000 km po Sloveniji in tujini. Najdaljsa tura je bila Korcula in pa Toskana. Motor ni prav nic utrudljiv na dolge voznje, moti le nekoliko pocasno pospesevanje in pa koncna (125km/h).

To bi blo na kratko use ce vas pa se kej zanima glede motorja pa kr praste!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja motorcek je 125 ne moreš pričakovat nevemkaj pa tudi 15konju ma ... sam je beštija ni kej, in vem da ni nič storškov z njim , zato ga bom kupu takoj ko prodam yamaho :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!