Jump to content

Honda XL 125 V Varadero

Recommended Posts

tko je , jst z VARO pa se en z TDR sva sla na Vršič , pa je Vara velik bol vlekla v klanc kokr pa Yamaha. >Tko da sploh ni tko slaba za v klanc!!! :)

vare nism še vozu, vendar vem da tdrka gre v klance res dobro in nevem kolko bi blo tisto "velik bol" nasproti tdrki.

sicer pa mi je varadero zelo všeč samo malo predraga je.

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• tlazar4

161

• Gixxer

150

• shark90

61

• Stig

45

Top Posters In This Topic

Popular Posts

sej tu če nimaš lučke al pa kazavca za bencin se hiter navadeš;)sm moreš videt kuk kirometru zdži tank pa se hiter navadeš

mah sei itq takoj po zimi bom šu na servis pa nei se tam ukvarjajo s tem hvala bogu za garancijo :D

Saj sem hotel dopisati, da pri novih modelih tega minusa ni. Sicer pa se tudi jaz strinjam z dejkotom, da ima malo premalo konjev za svojo težo(suha okoli 150 kg). Sicer pa me je presenetilo, da je ka

Posted Images

No še zmer nism dobu odgovora. <_<

Kje je najbliži Honda servis ali nepooblaščeni servis najbližje Novi Gorici.

Me full zanima de bom vedu km vozt če si jo bom nabavu :)

vare nism še vozu, vendar vem da tdrka gre v klance res dobro in nevem kolko bi blo tisto "velik bol" nasproti tdrki. 

sicer pa mi je varadero zelo všeč samo malo predraga je.

Ja res je, da gre TDRka v breg k raketa

Edited by VmasIna
No še zmer nism dobu odgovora. <_<

Kje je najbliži Honda servis ali  nepooblaščeni servis najbližje Novi Gorici.

Me full zanima de bom vedu km vozt če si jo bom nabavu :)

-> najdi.si

-> honda nova gorica

A je tolk težko?

Sorry za nou odgovor sam ni blo mogoče urejat.

Hondin servis sm našu u goric,tko de nebo panike :)

Še neki me zanima.Kuk kej dajete pa za tehnični za taga konjička

Jo bom skot 100% kupu ker je 4T pa so full zdržlive pa še se bi dal naštevat. :OK:

Res pa je da je mal draga .)

o bom skot 100% kupu ker je 4T pa so full zdržlive pa še se bi dal naštevat. trance_40_thumbup.gif

Res pa je da je mal draga wink.gif

Sigurno ti ne bo nikol žal da si jo kupu, saj men ni do zdej!!! :OK:

ma js tudi gledam vara sam bi rad da bi mela kšne merilnike temp na armaturi, recimo za temp vode in za benz obvezno, ne vem točno kako zgleda armatura... drugače je pa res precej draga, sam je menda edina z 2cilindroma, drugi majo vsi 1, ne vem al varo al mz sm se še nism odloču :afro1:

ma js tudi gledam vara sam bi rad da bi mela kšne merilnike temp na armaturi, recimo za temp vode in za benz obvezno, ne vem točno kako zgleda armatura... drugače je pa res precej draga, sam je menda edina z 2cilindroma, drugi majo vsi 1, ne vem al varo al mz sm se še nism odloču  :afro1:

Ni edini dvovaljnik.

Husyong GT 125 Comet še ima dva valja.

Glede merilnikov je pa tako, večina 125k ima turnceler, za brzino, pa za tempareturo vode. Za benz je že redkost, huso vem da ma, za druge pa ne vem; pa saj sploh ni blem, dnevni števec imaš pač za spremljane porabe; veš pa tako približno pri koliko km ti zmanjka.

Imam komplet originalnih gum za Varadero XL 125 s 1000 prevoženimi km. Če koga zanima si lahko zadevo najde v Motosvetovih oglasih.

In BTW: moj Anže je ugotovil, da je je ta mala Vara prava stvar za njegova leta. Lahko potujemo tudi skupaj, le prehitevanje je precej komplicirana zadeva.

Ceco

Jah ni ki.Je še zmeri le 125 ne pa 600ccm .)

Sam tut tu pride na vrsto :D

Neki me zanima.

Če daš pr vari vn une 3 blokade(elektronika,frgazr,auspuh) cca kok KM oz. Kw maš pol,glede na tu de je 4T?

A jih pridobiš več al mejn kukr pr 2T?

A se pr vari tu sploh splača in a je zajebano odstranovat?

130 AL 140 KM/H JE za varaderko MOLTO HUDA (al pa števec po taljansko (l-aže kaže)). Mimgrede transalpka 650 gre komi 170 pa ma 5o KM.

Za dokaz sn snel iz Motorradovega online kataloga podatke. Švabi 100% merjo sami z hajtec merilci. Jim verjamem.motorradonline.de

Foto:Honda

Honda Varadero 125

Honda

Varadero 125

Bauart, Zylinder V, 2

2-/4-Takt 4

Hubraum 125 cm³

Leistung 11,0(15,0) kW(PS)

bei Drehzahl 11 000/min

Leergewicht 149 kg

Sitzhöhe 800 mm

Vmax 110 km/h

Preis* 4540 Euro

Jst sm na en češki stran vidu max.hitrost 120 km/h.

Na eni slovenski (nevem več točn kater) je blo 115km/h

Mah pomoje se na km/h ne smeš neč zanest.

Itak gre vsak motor drgač.Ponavad tut dva ista modela ista letnka pa ne gresta enako .)

No če gre res "sam" 110km/h kk bi pr vari pridobu de bi vsaj 130 šla,ka to blo supr za prehtevanje po teh Goriško-Tolminskih cestah.

Sej tu vem de je 4T pa je kriza za prehtevat ka ma mal slabš pospeške pa to sam je pa fajn de gre tut če pride počasnejš do tja.

Jst sm itak tak tip bel za umirjeno vožno.

No ja priznam odvisno od lune :D

Edited by zmek

No moj frednd ma varo pa prav da mu gre po števcu 125 maximum. Sam ma pa ta motor določene prednosti.

To so pa da kur zelo mal, baje da naj bi pokuro tm okol 3-4 litre na 100km pa to če ga skoz do konca žgeš.

No v pospeških je pa mejnh problem sam kolkr jest vidm mojga frenda se da tud vredu prehtevat sam mal več placa rabš.

tko za informacijo jih ma daelim daystar 125  tut (v auspuhu)

tist niso blokade ampak satovje od katalizatorja. če ga boš uniču, boš drugo leto mel MOLTO PROBLEMI, ker bojo na tehničnih začeli merit emisije izpušnih plinov. Pa tud rabljen s preluknjanim katom bo en drek vreden. Ista štorija čaka vse Akrapovič fane. Brez originala ne bo tehničnega!

tist niso blokade ampak satovje od katalizatorja. če ga boš uniču, boš drugo leto mel MOLTO PROBLEMI, ker bojo na tehničnih začeli merit emisije izpušnih plinov. Pa tud rabljen s preluknjanim katom bo en drek vreden. Ista štorija čaka vse Akrapovič fane. Brez originala ne bo tehničnega!

zato pa so veze in poznanstva!!! :OK:

zato pa so veze in poznanstva!!! :OK:

Boš mel zvezo ko te bo jodlarski (avstrijski) policaj ustavu, zmeru hrup na Akrapu (nakladanje o mega firmi svetsko znani ti ne bo pomagalo) in ti zaplenu motor, kasiral 500 EUR in te peš poslal domov. Mimgrede: že doživeto.

Zato ti pravim j...š Akarap end rengla kompany; če najprej drago plačaš tistih 5 kil rostfraja pol pa še te EU polcaj drapi za preveč dB.

Navadni spuhi so zakon!

Boš mel zvezo ko te bo jodlarski (avstrijski) policaj ustavu, zmeru hrup na Akrapu (nakladanje o mega firmi svetsko znani ti ne bo pomagalo) in ti zaplenu motor, kasiral 500 EUR in te peš poslal domov. Mimgrede: že doživeto.

Zato ti pravim j...š Akarap end rengla kompany; če najprej drago plačaš tistih 5 kil rostfraja pol pa še te EU polcaj drapi za preveč dB.

Navadni spuhi so zakon!

sej se ne bom tm pr jodlarjih preveč vozu! pa 125ccm je itk sam za po sloveniji (naši mali deželici). drugač pa mam original auspuh, sam brez dušilcov, pa zdej bom še tist k je not bom prevrtu!