Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

ok js mam eno uprašanje, kj motor ma notr 2verigci, za vsak bat eno al je ena za oba? pa na kolko je to treba menjat?

weriga se ne menja menjajo se samo napenjalci werige.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sam na neki nemščki strani je verigca za 70evrov , notranja

ja čak sej menjalnik tut loh kupš pa se ne menja pri serwisih al pa predno masko, sej me zastopš(ceu motor lahko kupiš po delih...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda kle men neki ne gre w glawo!!! js sm awtomehanik, w šoli so me učili da se weriga pri awtih ne menja (za pogon odmičnih gredi) a dons mi je jure reku da se pri motorjih menjajo na 20.000km tm nekje :eek: kle neki ne gre skup :hmm: :blink: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma una ki vrti kolo sm jo menjal(sekundarni prenos) tisto v motorju se tudi menja , ker sva jo z očeom menjavala na zzrju 600 tako da jo je sigurno treba menjat enkrt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ma mogoče kdo za prodat centralne kavalete za varadero? ker z moje so jih prejšnji lastniki dol vzeli :( pa bi rabu za v garaži, prosim nej me kontaktira na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HONDA VARADERO 125 LETNIK 2002 je bila prodana v Ljubljano .... a je kdo na forumu ko jo ima ???? :) prodana pa je bla iz okolice vipave :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ej neka zanimivost, mi smo dozdej vse motorje kupli od štajercu, zzrja iz celja, yamahao tw iz velenja, pan european iz velenja(od soseda twjke) in varadero iz okolice ptuja :D vse gor na severu kje ste pa vi kupli varo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma js nevem če bom šou potem na cbrko mogoče bom ostal na endurotih, kak ktm al pa kšn hondin enduro če bo kak dobr:D sam to je ot drugače kolko km ste nrdili z varami lani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HONDA VARADERO 125 LETNIK 2002 je bila prodana v Ljubljano .... a je kdo na forumu ko jo ima ???? :) prodana pa je bla iz okolice vipave :)

mislim da sem to jaz. učeraj smo jo pripeljali dumov. črne barve je mutor, pa zelo lepo je ohanjen.

v vasi manče pri vipavi smo jo kupli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da sem to jaz. učeraj smo jo pripeljali dumov. črne barve je mutor, pa zelo lepo je ohanjen.

v vasi manče pri vipavi smo jo kupli.

jp jp to si ti ja :) hehe od pangrca si motor kupu :)

je pa res lep motorcek ja :) edino kar ji manjka ce mene prasas je tista spodna maska .... :) se tist dej spodej pol pa gas :) cez poletje pa gremo skupi đirco je tko ? :) hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ma sej js sm šou včeraj pol ure s twjko , je lepo ko kopa po snegu pa ko se kolo vrti v prazno :D pa zadnji konc popizdi :D sam vseeno čakam da gre lahko vara spet vn iz garaže, upam da bo do naslednjega vikenda že sneg skopneu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!