Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

Pismu, pol se pri tem motorju ogromno plača ime :?

ja sej pr kermu se pa ne razn pr kermu korejcu, al pa še večjim garam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma js mam zdej varo 1mesec in sm naredu 260km, danes jih bo še enih 60 upam :D in mi še nikoli ni blo žal da sm jo kupu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se tud ni blo niti 1x zal...niti to da sem se odloco za 4t masino, se manj pa to da je vara! dela res vse tako more in motor je res odlicen :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varadero je najboljši (najbrž tudi ednini) 125cc potovalni enduro :OK:

ni edini :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni edini :)

keri pa je se? sam za daljše poti mroe bit ql, js sm zdej prvič naredu skoraj 100km naenkrat in je ql, res je super, edino bureka nisem mogu lovit, mi je zbežal vedno, u črni kal gor in na takih klančkih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol, yamaha tdr je 2taktna...

čeprav je 2T je še zmeraj ql potovaln enduro...sicer malo večji stroški, ampak mal bolše ma tut pospeške pa končno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo s TDR-ko si ne mores privoscit (pa ne zaradi denarja, ampak 2t motorja) da bi sal na kaksno daljse potovanje, kar pa z varo lahko...tako da TDR ima za mene samo izgled potovalnega enduro motorja, ni pa namenjen taksni uporabi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo s TDR-ko si ne mores privoscit (pa ne zaradi denarja, ampak 2t motorja) da bi sal na kaksno daljse potovanje, kar pa z varo lahko...tako da TDR ima za mene samo izgled potovalnega enduro motorja, ni pa namenjen taksni uporabi

ammmm Vmasina jo ma TDRko mislim... pa sma okrog 200km nardila ko sma se skup furala pa ni blo blema...sicer je poraba kak liter večja kot pr 4t ampak še zmeraj se da vlko prefurat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pomoje tdrka tudi ni tako ql kokr je vara :D 4t rulz, pa čeprav ne povleče tako..

Se strinjam, sej za enduro tud ne rabš ne vem kakih zmogljivosti, sam da se lahko po cesti pele dost hitro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, sej za enduro tud ne rabš ne vem kakih zmogljivosti, sam da se lahko po cesti pele dost hitro.

jp se strinjam s tabo, je ql da gre 90 povsod pa enih vsaj 120 po avtocesti :D meni ej vara za zdej dovolj, sam da bi mela malo več navora pa malo več moči za v klance... drugo je super...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp se strinjam s tabo, je ql da gre 90 povsod pa enih vsaj 120 po avtocesti :D meni ej vara za zdej dovolj, sam da bi mela malo več navora pa malo več moči za v klance... drugo je super...

Pomoje če je enduro pa če je 125, mora bit 4t, pa mora bit Vara, pri tem motorju mi samo ena stvar ni všeč......................................

...CENA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj cena je res kar visoka...samo ce pogledamo da toliko stanejo tudi 2t 125 sportniki, s katerimi imas nato se stroske, ki jih pri 4t masinah sploh nimas...se cena lahko kar primerja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo s TDR-ko si ne mores privoscit (pa ne zaradi denarja, ampak 2t motorja) da bi sal na kaksno daljse potovanje, kar pa z varo lahko...tako da TDR ima za mene samo izgled potovalnega enduro motorja, ni pa namenjen taksni uporabi

Vozm NSR 125 2T, torej SS, pa sm naredu 350km v enem dnevu, nevem zakaj bi blo to s TDRko problem?

Krneki, če maš motor, bilo kašn in če ti je max. všeč, in te bo vse bolelo ko boš pršu domov, ampak si boš reku: Še zmer raje SS ki se mi dopade, pa me kej pol boli, kot pa nek potovalc ki se mi ne dopade, pa čeprav bi bil še zmeraj dokaj brez bolečin ko bi nazaj pršu....

Meni lepota in zagretost motorja odtehta vse drugo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma burek cist prou. sploh ni problem se furat vec k 500km na dan tut z 2t motorjam. ga pac ne gonis u nulo. jest sm se z mitotam v enmu dnevu prevozu mal manj kot 500km brez postanka pa ni blo nikakrsnih problemov, pa zato k uzivam u voznji me ni nic bolelo ko sm domov prsu (se na trening sm su :> ). tko da ce res tok uzivas odmisls tiste skrbi pa je. motor bo ze zdrzov....ce je men mito... :>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo s TDR-ko si ne mores privoscit (pa ne zaradi denarja, ampak 2t motorja) da bi sal na kaksno daljse potovanje, kar pa z varo lahko...tako da TDR ima za mene samo izgled potovalnega enduro motorja, ni pa namenjen taksni uporabi

ja zih ja :slap: tolk udobna pa potovalna kt je tdr-ka je pa mau kšna :grim je pa direktno namenjena taki uporabi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!