Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

Sej ne da kej pametujem sam prašej se če se ti splača kupit 4T motor s 5000km.

Se mi zdi da tole ne bo nikol zaribal al se kakorkoli drgač pokvarlo sej je le 125ka.... Moči nema neke hude da bi lahko vse strgalo..... Tko da če kupiš enga k ma 20-30k km dobiš ful cenejš, to kar ti ostane pa daš za boljšo opremo ki jo boš lahko rabu na 600ki, če ti še ostane pač šparaš za 600ccm motor....

Spalča se itq ne. Sam niti ni za dobit tazga motorja s tok mal kilometri. Pa rajš vidm če jih ma mal. Ga bom pol tut lažje prodal :P .Sploh pa ni tazga motorja letnik 2004-> z tok kilometri. :blink:

Popravljeno . Popravil woox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in se po vrhu Varaderotov je ze nasplosno zlo malo in so dokaj nov model na trgu, tak da tezko dobis nekaj starejsega in za manj denarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in se po vrhu Varaderotov je ze nasplosno zlo malo in so dokaj nov model na trgu, tak da tezko dobis nekaj starejsega in za manj denarja

Pa dobi se, samo vse je še v nemčiji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no v glavnem...ko ti bo oni iz nemcije pripelo, obvezno porocaj...pa upam da bos kupo pa da gremo na kako furo :OK:

Bom vse poroču, glede fur pa tko. Morm najprej izpit nardit, ga glih delam tko da okol maja se bomo fural. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej js mam eno prošnjo, če ma kdo leota na vari, al x3 al sbk mi je vseeno, mi lahko kdo pošlje skenirano homologacijo, ker js nevem keri papir je homologacija je use u nemščini pa nč ne štekam :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

black_man sprašuje:

ej folk mene pa sam zanima kuk ta motor pele zdj enkret ga mislm kupt pa nwem sej se mi negre za hitrost sam zanima me tku da prbližnu wem kaj bom kupu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

black_man sprašuje:

ej folk mene pa sam zanima kuk ta motor pele zdj enkret ga mislm kupt pa nwem sej se mi negre za hitrost sam zanima me tku da prbližnu wem kaj bom kupu

120-130 tu neki kolk vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes se mi je pojavila ena tezava in sicer, da ko prizgem motor, se v njem cuje neksno ropotanje (nekaj takega, kot ce bi pri beciklu imeli med vilicami slamo ali kaksno tanjso vejico in bi skos tolklo ob okvir ali nekaj podobnega) :? kaksne ideje kaj bi lahko blo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

posnemi ta zvok, tako kokr si opisal lahko tudi samo ključi ropotajo zaradi tresenja motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne mislim da ni to...

pr men je blo .)

važn d abo u sredo laufu moj mucek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men je blo .)

važn d abo u sredo laufu moj mucek

saj bom ju3 poklical na servis...pa naj pogledajo..itak se mam garancijo pa kaj bo bo :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdraw vsm skupi...

jest vs bi neki prosu....dejte če poznate kkšnga k prodaja varo al pa če veste kje se prodaja...a bi se dal da bi vi to men kle napisal oz sporočl? :? ...am nameravam si jo kupt ane...pa sm že mau po ITA gledu...pa so cene ubistvu zlo nizke...ampak morš za prepis cca.120 kosov plačat..tko da..če nakonc seštejem..me pride isti drek kt pa da bi kle kupu...tko da..

ČE KDO KEI VE NEJ PR8 KLE GOR NAPIŠE...

lp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdraw vsm skupi...

jest vs bi neki prosu....dejte če poznate kkšnga k prodaja varo al pa če veste kje se prodaja...a bi se dal da bi vi to men kle napisal oz sporočl? :? ...am nameravam si jo kupt ane...pa sm že mau po ITA gledu...pa so cene ubistvu zlo nizke...ampak morš za prepis cca.120 kosov plačat..tko da..če nakonc seštejem..me pride isti drek kt pa da bi kle kupu...tko da..

ČE KDO KEI VE NEJ PR8 KLE GOR NAPIŠE...

lp :OK:

kok bi pa dal ti? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdraw vsm skupi...

jest vs bi neki prosu....dejte če poznate kkšnga k prodaja varo al pa če veste kje se prodaja...a bi se dal da bi vi to men kle napisal oz sporočl? :? ...am nameravam si jo kupt ane...pa sm že mau po ITA gledu...pa so cene ubistvu zlo nizke...ampak morš za prepis cca.120 kosov plačat..tko da..če nakonc seštejem..me pride isti drek kt pa da bi kle kupu...tko da..

ČE KDO KEI VE NEJ PR8 KLE GOR NAPIŠE...

lp :OK:

120k??

poznam jst enga... upiš moj msn ... jure.ristic@gmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe a za 120k bi kupu varo? pol js poznam enga ki prodaja masko pa oklep ;) za to dobiš v bistvu sam masko:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe a za 120k bi kupu varo? pol js poznam enga ki prodaja masko pa oklep ;) za to dobiš v bistvu sam masko:D

120 k je reku za prepis .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ne zajebavam se,....120 kosov košta u italiji samo prepis,kao zarad prekupčvanja pa nevem kva še use...in...kupm frčota za 20 kosov in dam za prepis 120 kosov in mam frčota za 140 koso :D :D :D

res...če kdo kei ve..use je dobrodošlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako lahko vara 125 pride do takšnega zvoka, namreč jo ima moj sošolec in z leo vincijem ima glas kot kakšen 650ccm endura ..Zares osupljivo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!