Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

jap jap zaenkrat res samo sanje...pri nas s5 snezi, pa se je ze zacelo prijemat ceste :cry: tak da slabo kaze da se bomo ze hitro lahko zaceli vozit :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm danes nrdiu 80km, sm šou v izolo pa še neki okoli tm:D pa je šla vara po autocesti, mislim mimo kopra(obvoznica) tm enhi 120 pri 12k rpm, sam mislim da bi lahko sla še malo več, ker sm meu komaj 2/3 gasa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pa ga vprasaj kak je to naredo...ker nimam ideje kak bi jo spravo na 140 tud ce bi menjal zobnike in nevem kaj vse

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si šou 120km/h pr polnih obratih-na rdečem, pol mejaj zobnike, spredej en zob več/manj pridobiš/zgubiš okoli 8 milj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno prej sem vido nove barve Var v tem letu....in sicer bo crna in pa oranzna :? no ja crna itak zgleda najboljse, sam oranzna :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno prej sem vido nove barve Var v tem letu....in sicer bo crna in pa oranzna :? no ja crna itak zgleda najboljse, sam oranzna :closedeyes:

ce mene prasas so najlepse siva pa modra ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne šlatat zobnikov k zobnikov k lahko sam razmerje podreš... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ja meni je šla 120km/h pri 11500 , ma pol jo je zmanjkalo, mogoče če bi dau zobnike 14/43 al pa 14/42 bi šla tudi do 140ja sam bi mogu še kej pri karboratorjih porihtat , nevem al večje dize(al kr so že) al pa ceu karborator...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ja meni je šla 120km/h pri 11500 , ma pol jo je zmanjkalo, mogoče če bi dau zobnike 14/43 al pa 14/42 bi šla tudi do 140ja sam bi mogu še kej pri karboratorjih porihtat , nevem al večje dize(al kr so že) al pa ceu karborator...

pa air box drug .... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tista plastična škatla kjer je ponavadi pena za filtrirat zrak ki gre potem v ferg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bi lakho napisal kr filter:D ma kaj sej sam luknjo povečaš, ma pomoje je že dovolj velika, čene bom počekiral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, ni tko enostavno, ni kr povečat luknjo, kaj pa benzin? Lej, najbolje da pogledaš svečko, če je kavno rjave barve je OK in NE spreminjat, če je mal mastna in "zapacana", ponavadi črna odpri airbox, nujno prekontroliri svečko čez par 40-50km, če je pa svečka bela in so gor neki koščki... Je pa preveč zraka, in ti lohk zariba :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej ni treba da ti tata pove, tko je k sm jest sam airbox odprl in sicer je šlo mal boljš, zvok je ubitačn, sam mi je pa po neki km svečko zapacalo! Sm komi domov pršu! Tko da svečko prekontrolirat in veš kaj narest! Če je kavne barve, nimaš kaj spreminjat, če je bela menjaš dize(špruce), če je črna več zraka odprt :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma js sam itk ne bom nč uvaju, drugače je tata avtoelektričist, stric je klepar, en sosed pa mehanik, tako da mam ekipo pa se bom pozanimal prej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma js sam itk ne bom nč uvaju, drugače je tata avtoelektričist, stric je klepar, en sosed pa mehanik, tako da mam ekipo pa se bom pozanimal prej...

kam ces bols :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!