Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

ok da malo obudim to temo, kaj zdej varaderoti se bomo šli kej peljat kšn vikend al kaj, sam ste govorili poa nč jao dej pridte h morju en vikend a!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep pozdrav, sam nov na tem foromu.

Tudi sam vozim Hondo Varadero 125. :OK:

Mene zanima če kdo ve ali možno homologirati izpuh Leo Vince X3. Imam ga namreč na Hondi, in me je kar malo strah glede tega, ker se stvar znajo kar zakomplicirati. Tudi v Slovenijo počasi prihaja zakon ko je treba imeti na motorju skoraj vsako spremembo homologirano, drugje v tujih državah pa to itak že velja. In tako ne bi bilo slabo če bi izpuh homologirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak da lahko....saj nekaj cajta je delal LeoVince prav za Vare X3 in je tud mel homologacijo. Tak da ni problema to

Aja pa wellcome med nami :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ljte jst sm meu pa prometno nesrečo iz varo :cry: :cry: :cry: No uglavnm en me je izsilu jst pa sm prletu direkt nemu v bok avtomobila. Vilce mi je zabil na notr feltna je zamaknna kriva balanca in zdj me sam zanima če je kšna možnost d sm jst tud skrivu gištel k ga pogledam od vrha se mi ful neki drugač zdi k prj. A mislte d je možno d sm ga zviu???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se da mam tudi js x3 pa nimam problemov(do zdej)

hmm vilce sm tudi js zviu in balanco tudi, sam mam eno ql ekipo(tata je avtoelektričist, njegov sarejši brat je klepar, njegov najstarejši brat pa mehanik) in smo use lepo doma porihtali:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

emm ce koga zanima - jaz bom nekje oktobra zacel prodajat mojo varo!

sem 1. lastnik, trenutno ma samo 2500km, stara eno leto..

Tak da ce je kaki interesent naj mi kar rece :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

emm ce koga zanima - jaz bom nekje oktobra zacel prodajat mojo varo!

sem 1. lastnik, trenutno ma samo 2500km, stara eno leto..

Tak da ce je kaki interesent naj mi kar rece :P

on prodaja nima casa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se gres ti z mano kej pelat med vikendom...bom v okolici kamnika domzal pa vodic...

si za?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res da ne gre tok...sam sej jst se rajs pocas vozm...da masina lepo pocas laufa...k drgac se mi kr mal smili :devil: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene tukaj :D mah ne sem se odloco da bom se pocakal malo s prodajo :P

pa pridite vi kaj na stajerski konec...al pa recimo do celja B)

ne kr vi pridte na nasga :P :devil:

nevem zakaj ampak v stajerski konc me toooook ne vlece...nevem zakaj ampak tko je...povsod drugod grem rajs sam na stajersko ne :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne kr vi pridte na nasga :P :devil:

nevem zakaj ampak v stajerski konc me toooook ne vlece...nevem zakaj ampak tko je...povsod drugod grem rajs sam na stajersko ne :blush:

ker ?:) Hmmmm da ti povem da dosti zamujaš :D

varderodriver...dans sm te vido ko si se mimo serša pelal :D pizda kr ravno si sam gledal nisi nič gor pogledal da bi te pozdravo jao :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker ?:) Hmmmm da ti povem da dosti zamujaš :D

varderodriver...dans sm te vido ko si se mimo serša pelal :D pizda kr ravno si sam gledal nisi nič gor pogledal da bi te pozdravo jao :D

hehe :D cuj to so mi dans trije rekli, da so me vidli pa nisem pozdravo :D ni blo cajta okol gledat, so sle ene vrei babe cez prehod :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne kr vi pridte na nasga :P :devil:

nevem zakaj ampak v stajerski konc me toooook ne vlece...nevem zakaj ampak tko je...povsod drugod grem rajs sam na stajersko ne :blush:

res da ni kaj za videt so pa zato tam take prasickee mmmmmm njam :blush: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!