Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Ob ‎30‎.‎7‎.‎2016 at 13:23, Kmet2 pravi:

Versys ni KTM in že ob rahlem padcu v rahel puhast sneg sem ostal brez šipe,ogledala itd .......pa KTM sem zagonu v ograjo pri 100kmh pa je bilo potrebno 600€ in je bil spet kot nov ,Kawo bi sam v vrečko zmetal in v smeti :lol1:

Kolega, ta video poglej.... edini, ki se je pokvaril, je KTM, potem ga je pa japanec moral šlepat (sicer Suza, ampak bi ga Kawa tut, ker je po tehniki in srcu enako dober ali še boljše...)

 

Lajke pričakujem, od vseh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 7. 2016 at 13:23, Kmet2 pravi:

Versys ni KTM in že ob rahlem padcu v rahel puhast sneg sem ostal brez šipe,ogledala itd .......pa KTM sem zagonu v ograjo pri 100kmh pa je bilo potrebno 600€ in je bil spet kot nov ,Kawo bi sam v vrečko zmetal in v smeti :lol1:

Sploh če lastnik nima občutka za montažo :) oziroma je šipa narobe montirana...ščitniki za roke so ti zlomili oziroma počili šipo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Snecer pravi:

Sploh če lastnik nima občutka za montažo :) oziroma je šipa narobe montirana...ščitniki za roke so ti zlomili oziroma počili šipo.

 

Ja to je to ko vijačijo lastniki Versysov v garažah ,na posluh ventili ,ko je veriga in verižniki obrabljeni in pretegnjena se menja samo veriga in še kup neumnosti ................sej sam motor bi še bil za do trgovine al pa na kavo ,sam lastniki ,lastniki so problem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Fantocci pravi:

Kolega, ta video poglej.... edini, ki se je pokvaril, je KTM, potem ga je pa japanec moral šlepat (sicer Suza, ampak bi ga Kawa tut, ker je po tehniki in srcu enako dober ali še boljše...)

 

Lajke pričakujem, od vseh.

Kaj zdej to limaš motor iz prejšnjega stoletja ............:lol1:in ja na internetu se veliko okvar najde tudi za tvoj superduper motor ,sam mi je nebuloza čista to limat in po tem odločat o kvaliteti itd ................najbolj cenim lastne izkušnje in iz lastnih izkušenj se mi ni pokvaril še nobeden KTM ,BMW pa tudi Ducati ne ,pa jih ne maram in edine ventile ki sem jih moral poleg preverjanja še nastavit so bili na Versysu in to kar 3 -je kritični ...........zdej pa hitro na net  poiskat še kakšno okvaro :OK: 

Da delam letno toliko km kot jih z EU motorji bi ta Kawasaki plužna že zdavnaj izdihnila :P

Tudi jaz pričakujem ................

 

13087322_10208611272255241_6198146312303609013_n.jpg

pred 1 minuto, Fantocci pravi:

Pazi kaj govoriš, boš kmalu rabil šlep službo...

Si mal škodoželjen a ......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Kmet2 pravi:

Ja to je to ko vijačijo lastniki Versysov v garažah ,na posluh ventili ,ko je veriga in verižniki obrabljeni in pretegnjena se menja samo veriga in še kup neumnosti ................sej sam motor bi še bil za do trgovine al pa na kavo ,sam lastniki ,lastniki so problem ;)

ti ga še sam ne opereš pa boš zdaj pameten :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Snecer pravi:

ti ga še sam ne opereš pa boš zdaj pameten :)

 

sej tut Kawasaki se mu ni noben pokvaru...sam to pozablja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

sej tut Kawasaki se mu ni noben pokvaru...sam to pozablja.

saj meni se zdi, da on prej uniči in polomi, preden bi lahko nastopil kakšen defekt :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kmet2 said:

najbolj cenim lastne izkušnje in iz lastnih izkušenj se mi ni pokvaril še nobeden KTM ,BMW pa tudi Ducati ne ,pa jih ne maram in edine ventile ki sem jih moral poleg preverjanja še nastavit so bili na Versysu in to kar 3 -je kritični ...........zdej pa hitro na net  poiskat še kakšno okvaro :OK: 

 

Čak mal zdej možakar. Zdej pa čist po pravic povej kwa je narobe s tvojmu KTM 1190 Adv, glede na to, da ga nč ne voziš, oziroma se voziš s "slabšim" 1050??? Nas je več k nas to zanima :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, skalar36 pravi:

Čak mal zdej možakar. Zdej pa čist po pravic povej kwa je narobe s tvojmu KTM 1190 Adv, glede na to, da ga nč ne voziš, oziroma se voziš s "slabšim" 1050??? Nas je več k nas to zanima :D

Glede na to, da je par kg lažji in je še malenkost znižan mu mogoče bolj ustreza zaradi umetnega kolena? Ali pa je ugotovil, da manj je več :D Samo naglas razmišljam :)

Sicer pa smo spet :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, skalar36 pravi:

Čak mal zdej možakar. Zdej pa čist po pravic povej kwa je narobe s tvojmu KTM 1190 Adv, glede na to, da ga nč ne voziš, oziroma se voziš s "slabšim" 1050??? Nas je več k nas to zanima :D

za na kufe je tut ta ok :)

(pa še lažje ga je šlepat..)

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, speedfighttuning pravi:

Glede na to, da je par kg lažji in je še malenkost znižan mu mogoče bolj ustreza zaradi umetnega kolena? Ali pa je ugotovil, da manj je več :D Samo naglas razmišljam :)

Sicer pa smo spet :topic:

:OK: zelo dobro razmišljaš !

pred 6 urami, Snecer pravi:

ti ga še sam ne opereš pa boš zdaj pameten :)

 

Zdrobi si koleno pol pa peri mopede ....

pred 5 urami, skalar36 pravi:

Čak mal zdej možakar. Zdej pa čist po pravic povej kwa je narobe s tvojmu KTM 1190 Adv, glede na to, da ga nč ne voziš, oziroma se voziš s "slabšim" 1050??? Nas je več k nas to zanima :D

Če mi poveš koga točno zanima poimensko ti v detalje razložim zakaj je tako , v nasprotnem primeru da ne ............se pa brigej za sebe ....

P.S. ocenil sem te za pametnega sogovornika ............misliš ,da bi prodajal moped , če bi bilo kaj narobe z njim .....si že kdaj kaj podobnega slišal o meni ?????  Resno te sprašujem!! 

Motorji grejo od mene brezhibni in kot novi , če je kdo kje ki misli drugače kar na plano z besedo , vsakemu povrnem denar , pa se ne vozi po cesti malo mojih bivših motorjev . Par jih ima tudi na MS moje motorje ................še enkrat ,si že kdaj slišal ,da sem prodal kaj pokvarjenega ali da sem koga nategnil .............up sem .......vedno sebe pri prodaji !!!

Pa lep dan .

P.S. A misliš da se dobr motor meri v kubikih in konjih ..............men je večji fan vozit 1050 ko sem sam in največkrat sem sam . V dvoje pa definitivno 1190 ki pa ga bi ob prodaji zamenjal za neko potovalno križarko ........staram se ...........

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Kmet2 said:

:OK: zelo dobro razmišljaš !

 

:jezik: ne verjamem. Tak močan desc, bi lohk takle motor nesu za ušesi.:D

Dej povej, kwa ti ga serje...

Sej veš 4.5mm flobert-za živcerat sm dobr.:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

:jezik: ne verjamem. Tak močan desc, bi lohk takle motor nesu za ušesi.:D

Dej povej, kwa ti ga serje...

Sej veš 4.5mm flobert-za živcerat sm dobr.:lol1:

Sej veš kaj jaz naredim z temi malimi k živcirajo .........Glock21 ......:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se kr zajbavi mam jz s&w 500. Pa puščavskga orla 50. pa še NE 700...:cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, skalar36 pravi:

Ti se kr zajbavi mam jz s&w 500. Pa puščavskga orla 50. pa še NE 700...:cool:

Sam še beztrzajni top ti manjka :lol1:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Fantocci pravi:

najjaća raketa je versys

:P

13528934_10206751490047994_8358604892864824329_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, skalar36 pravi:

:jezik: ne verjamem. Tak močan desc, bi lohk takle motor nesu za ušesi.:D

Dej povej, kwa ti ga serje...

Sej veš 4.5mm flobert-za živcerat sm dobr.:lol1:

preobjestn je za 1190, pol je šaltu na 1050. Na mojmu 1290 (ki je v resnici 1301) se je režu ko pečen maček, ko mi ga je dal nazaj in reku:

To kr ti vozi, js bi se s tem ubou. Men se zdi, če mal narišem grafke bi bil zanj najboljši 390...al pa 250...no nism se še odloču :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

preobjestn je za 1190, pol je šaltu na 1050. Na mojmu 1290 (ki je v resnici 1301) se je režu ko pečen maček, ko mi ga je dal nazaj in reku:

To kr ti vozi, js bi se s tem ubou. Men se zdi, če mal narišem grafke bi bil zanj najboljši 390...al pa 250...no nism se še odloču :P

 

Ja , če sem ga prvič zapeljal pa sem že šolal lokalne dirkače po plominki .....za mene sam še kaki trajekti pridejo prav ker sem z leti čedalje bolj nor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Ja , če sem ga prvič zapeljal pa sem že šolal lokalne dirkače po plominki .....za mene sam še kaki trajekti pridejo prav ker sem z leti čedalje bolj nor :P

A tist 1190 na netu je tvoj? Gledam ga pa si cedim sline skos...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Kawl pravi:

A tist 1190 na netu je tvoj? Gledam ga pa si cedim sline skos...

Ne , ne prodajam uradno nikjer , če me kdo kaj povpraša mu povem da ga prodam . Pa dej se bova nekaj že zmenila :)sej bi ti še kaj napisal pa ne bom ,bo Snecerja spet sezulo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!