Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Al pa tako povejte mi glede na to da se nisem sedel na ss motorju, sem pa se vozil na čoperjih.

Kaj lahko pričakujem in kakšne so slabosti ss motorjev oziroma prednosti pred čoperji in naked linijami.

Ker po obliki mi ni lepših motorjev od ss , ampak res jaz bi moral prvo sprobat vozit vse oblike da vidim kaj mi sploh ugaja oz na čem se bom res počutil free.

kolk si pa visok? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tale kej vreden? :winkiss:

Včasih smo imeli minimoto prvenstvo skupaj s supermotom in skuterji. Lep je bil se ga spomnim. Ne vem pa, kje misliš dele dobit zanj... Jest se samo enga spomnim, da se je pri nas vozil na dirkah, pa še to se ne spomnim, če je vse odpeljal do konca...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Visok 183cm in 90kg igra to kakšno vlogo kje ?

Seveda!Zdaj se bo našel modrijan,ki bo rekel,da je pomembno,da,če si velik ne moreš met cestaka :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Slava Kevinu Schwantzu,ki je bil svetovni prvak s svojimi 195cm

Sam ER5 pa res ne glej no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pozo bi moral sprobat, da me ne zgrabi v križu po enih 100KM ;) .

Ker čoper mi je odgovarjal, AMPAK SO DRAGIIII.

Pa še ss so lepši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav bi lahko tudi ER5 gledu in sicer od letnika 2001 dalje. Je mal drugačna poza kot pri prejšnjem. Greš probat oba pa vidiš razlike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Visok 183cm in 90kg igra to kakšno vlogo kje ?

u pa še kakšno vlogo :D jst jih mam pa 200cm pa 90kg :D sam morm enkrat probat tastaro ninđo k pravjo

da je ful večji motor od naslednjikov :D drgač za nas "tavelke" je Honda VFR 800 :D na njej pa sediš k bod tud če maš

2 metra (preverjeno) :D

pravzaprav pravm da višina ni ovira, pomembna je glava :D

Popravljeno . Popravil HostMaster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pozo bi moral sprobat, da me ne zgrabi v križu po enih 100KM ;) .

Ker čoper mi je odgovarjal, AMPAK SO DRAGIIII.

Pa še ss so lepši

hmm bl so problem kovki pa kolena :D mene na Fazerci 1000, na tazadnem zicu začnejo bolt po ene 300km :D sam se mal pretegneš pa je ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pozo bi moral sprobat, da me ne zgrabi v križu po enih 100KM ;) .

Ker čoper mi je odgovarjal, AMPAK SO DRAGIIII.

Pa še ss so lepši

Mene osebno pa je križ bolel glih na choperju.Od vseh vrst,oblik se mi zdi glih choper najbolj naporen za vozit.Tud sovoznica tako pravi.Najboljše je cestni.Najbolj nenaporen pa je maksiskuter(do letos nisem verjel in se delal norca)!Sicer pa mislim,če si napisal,da boš letno delal kolk že?(neki malo)Pol te križ tud ne bo bolel pa,če bi bil na krosu ali trialu :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabi, da je do Genove in nazaj 1260 kilometrov.

Je kar dolga ja

Včasih smo imeli minimoto prvenstvo skupaj s supermotom in skuterji. Lep je bil se ga spomnim. Ne vem pa, kje misliš dele dobit zanj... Jest se samo enga spomnim, da se je pri nas vozil na dirkah, pa še to se ne spomnim, če je vse odpeljal do konca...

Glede delov bi si jih mogu rihtat iz Italije in Hrvaške.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No poiskat bom moral potem, motor ki je močan dovolj za dva (tu in tam ) , dovolj velik, po možnosti ss in da je ugoden ter primeren za začetnika. UF to je pa že problem.

No sej nekaj bom že našel, upam da čim prej, da ga glancam do pomladi in pripravim na sezono ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to,da si velik 183cm. Ti glih ne bo ker ss motor mali!Niti ker drug ne velik niti mali,prej težak!Glede moči pa ni tolk zdaj a boš sam al dva,ker ko imaš sopotnika tko ali tako ne gre neki...Bolj je to,da npr. er5 ma dva cilindra enkrat manj konjev,to je motor za avtošole,ženske,sam pa ga boš "prerastel" v tednu ali dveh.Hornet ima za razliko 4cilindre(ista mašina ko cbr 600f)in se motor pač velik lepše pelje!Tudi v ceni pri novem je kr razlike tko da...Pri rabljenem pa skoraj ne oz.sta oba v tvojem okviru.Maš pol tud yamaho fazer od l.98 dalje...Pogledas vse kar je od teh japonskih 4firm do tega denarja(malo več-zadnje cene),ki ti je na razpolago pa boš že našel kaj saj maš čas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No poiskat bom moral potem, motor ki je močan dovolj za dva (tu in tam ) , dovolj velik, po možnosti ss in da je ugoden ter primeren za začetnika. UF to je pa že problem.

No sej nekaj bom že našel, upam da čim prej, da ga glancam do pomladi in pripravim na sezono ;)

SS za 2 in primeren za začetnika :S Ne vem če boš imel kaj sreče pri iskanju.

Kupi kakega Sport Tourerja

fz6ss2silver.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, sami pametnjkoviči (tisti , ki kupujejo prvi motor oz. tisti , ki vozijo 350 in so se "zajebali".

1. prštej denar

2. kupuj tisto kar ti srce veleva

3. vzemi s sabo kolega, ki se spozna na mopede

4. DOBER NAKUP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, sami pametnjkoviči (tisti , ki kupujejo prvi motor oz. tisti , ki vozijo 350 in so se "zajebali".

1. prštej denar

2. kupuj tisto kar ti srce veleva

3. vzemi s sabo kolega, ki se spozna na mopede

4. DOBER NAKUP!

kva si pa ti brihten :evilgrin: poskušam mu pomagat pri nakupu motorja da se ne bo zajebu tko k sm se jst :evilgrin: a je tuki

sličajno kj narobe? ne bod glasn ampak rajš povej svoje mnenje :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi človek sploh vedel kaj bi mel, bi bilo pa tudi malo lažje...ne moreš meti ss in choperja hkrati.

Pa še da je cena dva jurja pa da ni treba nič vzdrževat, aja pa da se lahko tudi gospa pelje zadaj. :rolleyes:

Raje malo pogooglaj kaj pomeni določen tip motorja in za kakšno vožnjo je primeren.

Za tvoje namene je namreč daleč najboljši maxi skuter, verjetno je tudi najcenejši za vzdrževanje.

Ali pa pač kupi starega sportaka, ker je lep...jao... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm tut sprašval pa vsak ma svoje prednosti pa slabosti. Js sm se odloču... Kupu si bom CBF S zej pa še ne vem al 600 al 1000 odvisno kolk bo kej dnara. Sej vem da ma vsak neki za povedat... Babnc ne bom uzadi nalagu, ker sm pa bol frišn pa mislim tut na kak obisk do sorodnikov u BIH sm se pa kr za tourerja odloču. Da se bom mal bol udobn vozu pa še kr dobr je baje za začetnika. Hitrost mi ni želja, sm biu enkrat u avtu zraven ko smo mel prometno pa se lahk dost naučiš. Tak da zbrau sm, zej pa še sam oglase čekiram pa dnarce štejem :whistle: če pa ki kej pametnega prodaja pa naj se javi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva si pa ti brihten :evilgrin: poskušam mu pomagat pri nakupu motorja da se ne bo zajebu tko k sm se jst :evilgrin: a je tuki

sličajno kj narobe? ne bod glasn ampak rajš povej svoje mnenje :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Smrkavček ti preberi še nekaj literature, da se ne boš spet "zajebal", potem si pa kupi še kakšen motor in nato spet pametuj in deli nasvete!

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm tut sprašval pa vsak ma svoje prednosti pa slabosti. Js sm se odloču... Kupu si bom CBF S zej pa še ne vem al 600 al 1000 odvisno kolk bo kej dnara. Sej vem da ma vsak neki za povedat... Babnc ne bom uzadi nalagu, ker sm pa bol frišn pa mislim tut na kak obisk do sorodnikov u BIH sm se pa kr za tourerja odloču. Da se bom mal bol udobn vozu pa še kr dobr je baje za začetnika. Hitrost mi ni želja, sm biu enkrat u avtu zraven ko smo mel prometno pa se lahk dost naučiš. Tak da zbrau sm, zej pa še sam oglase čekiram pa dnarce štejem :whistle: če pa ki kej pametnega prodaja pa naj se javi...

Ma nisi f lu! veliko užitkov. Kar 1000 kup boš jemu motor kot se šika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrkavček ti preberi še nekaj literature, da se ne boš spet "zajebal", potem si pa kupi še kakšen motor in nato spet pametuj in deli nasvete!

Lep pozdrav!

kje maš zdj tvoje pametne nasvete????? ti bi jih mogi izstrelit k iz topa k si tolk brihten :evilgrin: če človk ne ve

kaj bi kupu mu pomagam pri odločitvi in če imaš kaj proti lahko nehaš brat to temo in zadeva bo rešena :evilgrin:

rajš mu pomagi pr odločitvi in ne pametuj :evilgrin: sicer je pa to že :topic: noben drug ne teži razen tebe, ker je ta

tema namejena komentarjem pri odločitvi pri nakupu motorja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOOOOOOOOOJ pa tu je vsak drugi že nastrojen, pa jaz res nevem.

Zaj pa me dobro poslušajte, ker sem član tukaj komaj 3 kurčeve dni in imate en preko drugega več za povedat kot v PARLAMENTU, pa pizda kaj morate res vsi preko vsakega nekaj prokomentirat, al boste pustili da ima VSAK SVOJE MNENJE.

MODERATORJI PA LAHKO ŽALJIVKE BANATE ALI PA NAPIŠITE " FORUM DOVOLJEN OSEBAM DO 15 LET" , pa se nebom prijavljal.

Vsi ste full ok in radi pomagate, ampak pa tudi KOMAJ ČAKATE DA DRKATE NEKOGA, NA OSNOVI NJEGOVEGA MIŠLENJA (ne vsi ampak določeni).

Mislim nesmiselno se je razpravljat kateri je pametnejši in da se ŽALITE totalno "OTROŠKO" .

ne razumem kak lahko nekdo nekomu napiše ( buče prodajaš, šmrkavec, idiot....................itd)

Nevem al to počnete samo za monitorji al ste v živo tudi tako.....?

No bistvo vsega je, mislim da si lahko mnenja izmenjamo drugače in da je včasih dovolj malo RAZUMEVANJA in če se nekdo izrazi na svoj način in če te moti, izrazi svojega "ampak ne napeljuj na njegov post ŽALJIVO"

Upam da je vsaj nekdo tukaj ki se strinja z menoj.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!