Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Tam pri unmu nebi kupu prou popolnoma nč :) Lahko je od soseda motor lepo vzdrževan ampak kolikor poznam jst tistega mutača so cene zasoljene. 1x sm gledal en moped ki je biu na tleh in tale kavčič je nažigal kako je motor tip top. Motor ni imel original nalepk pa še poliester je na eni strani špegal ven k ni blo lepo narjeno. Ampak njegovi motorji so valda vsi tip top :headbang:

nebi reku če motorja nebi poznal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ta je z 48000km .

Ga poznaš ?

ne poznam :D sam uprašu sm če je ta k nisi nč kilometrov napisu :D počak da pride zima pol pa kup :D jst ga nebi ker je prestaro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko nekdo napiše približno primerjavo, kolko je na motorju 50.000km prevoženih z primerjavo avtomobila.

Npr : na motorju 600ccm je 50.000km približno kot na vozilu 1,6 180.000km al pa vsaj kakšno takšno primerjavo, ker res nimam predstave, ker meni se ne zdi da je 50.000km na motorju dosti če eni pravite da naredite letno po 5000-10000 km, to pomeni mora imet letnik motorja 99 tam nekje okoli 70.000km.

Ali se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko ti je to odgovoriti!Je kot avto nekdo ga lahko hitro uniči,drug spet ne!Sam sem videl že cbr1100xx z 100.000km pa je bla odlična!Sem pa videl tud velik motorjev z manj kot 10.000km pa so bli čisto uničeni!Ni pravila moraš videt motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko nekdo napiše približno primerjavo, kolko je na motorju 50.000km prevoženih z primerjavo avtomobila.

Npr : na motorju 600ccm je 50.000km približno kot na vozilu 1,6 180.000km al pa vsaj kakšno takšno primerjavo, ker res nimam predstave, ker meni se ne zdi da je 50.000km na motorju dosti če eni pravite da naredite letno po 5000-10000 km, to pomeni mora imet letnik motorja 99 tam nekje okoli 70.000km.

Ali se motim.

80k je ene 200k na avtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

80k je ene 200k na avtu.

To me je zanimalo tak približno, da imam predstavo.

zaj vsaj vem, kakšna razmerja oz. kolko je normalno km, na motroju.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

80k je ene 200k na avtu.

S to primerjavo ma moj pol že približno 400 k km. Sam hudiča, zakaj mi še olja ne žre, k pri avtu ki ima okol 170 k km mi že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro samo Triumph je pa tako: 100k na motorju je isto kot 50k na avtu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro samo Triumph je pa tako: 100k na motorju je isto kot 50k na avtu :)

bogi. tako neudoben avto imas ?! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi. tako neudoben avto imas ?! :krneki:

ajej ICE, tokrat si sfalil ti - kot da je bilo govora o udobju :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo je treba vedet, da do obrabe agregata prihaja v praksi takrat, ko se ogreva in zaradi raztezanja in krčenja tolerance še niso prave. Ko je motor enkrat ogret, obrabe skoraj ni. To pomeni, da je motor vožen po mestu od "kafane do kafane" s 5000 kilometri podobno obrabljen kot tisti vožen na relacije s 30000+ kilometrov. Primerjava z avtomobili? Večino avtomobilov vsi vozimo na kratke relacije in večina v treh kilometrih tudi še ne ogreje olja na delovno temperaturo, pa danes večina avtomobilov prej zgnije kot da kej vitalnega odleti, razen potrošnega materiala seveda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajej ICE, tokrat si sfalil ti - kot da je bilo govora o udobju :wacko:

mislis da sem sflalil ?! :P

or is it just the dark side of the mood ?! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no...po tanovem je FZ6 Fazer letnik 04 s 68500km vredna 3900€ :headbang: :headbang: zgleda da ns je finančna kriza že doletela :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na avtonetu se prodaja ena rabljena srebrna FZ1-N letnik 2008 za 7290eur, se mi samo zdi ali je to ugodno.? Ali morda kdo kaj več ve o tem motorju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avtonetu se prodaja ena rabljena srebrna FZ1-N letnik 2008 za 7290eur, se mi samo zdi ali je to ugodno.? Ali morda kdo kaj več ve o tem motorju?

pocen je ja :D kupt ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nakedi itak niso preveč cenjeni, pa un moped tudi ni ravno poceni.

to je res da nakedi niso cenjeni :worship: se ti zdi drag? men ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!