Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

@sanda2 Srečno! Tudi če je motor stal 10 let je treba psristopit z malo nežnosti pa morda kaj prej podmazat in preverit ne takoj samo tankat pa zaštartat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, smasher pravi:

@sanda2 Srečno! Tudi če je motor stal 10 let je treba psristopit z malo nežnosti pa morda kaj prej podmazat in preverit ne takoj samo tankat pa zaštartat.

jasno, saj pravim da rekel da če bo vse ok, lajtunge bodo spustile in treba menjat. Gume itak niso za cesto, ker so trde kot železo....Zato pravim - do sezone voženj ga je čas poštelat kot treba, ampak - če ne bo možno registrirat nima smisla vlagat vanj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, sanda2 pravi:

ne, se nisem spustila v to bitko...ne grem v tak riziko.... Da se, to so mi rekli, ampak časovno in stroškovno pa  mi ni vredno, žal....

 

Tako da - če kdo ve za kakšen chopper, 125cc prosim kontakt, se priporočam resnično - prišel bo v pazljive roke.... Gotovina takoj 

 

Hvala

Lahko ti ponudim svoj kontakt kot sponzor...nekaj bi našli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, sanda2 pravi:

Tole je slišati sicer kot zvodništvo, ampak - morda ni, zato me zanima ??

Jao, sedaj sem se zaj... ☺️ Sem že bolj starejši moški, ki še vedno rad vidi mlajše dekline, pa sem mislil, da bi morda lahko kako pomagal... ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, sanda2 pravi:

Tole večkrat dnevno obdelano - neresni, že prodano ali pa cena, kot da prodajajo zlat rudnik, ne motor ....

Če na anet-u ne najdeš, boš tu pri nas težko kje drugje. Tudi največji trgovci (kot recimo MotoHit Krško) se tu oglašujejo... Kaj pa na fb si probala kaj poizvedet? Menda imajo motoristi neko grupo s številnimi člani..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, vandrovec pravi:

Jao, sedaj sem se zaj... ☺️ Sem že bolj starejši moški, ki še vedno rad vidi mlajše dekline, pa sem mislil, da bi morda lahko kako pomagal... ? 

??Zdaj pa resno - če je možen nasvet za nakup, se priporočam, res.  Sem pa tudi sama že v zrelih letih, ni straha ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@izibajker - sledim, a nič novega gor. Kar je bilo je šlo takoj, nekaj je gor, ki so že prodani (niso umaknili) Kymco me zanimal - en brez papirjev, drugi z deli za plin al vodovod gor...drugi ima cifro grozno, in ko sem vprašala za dogovor glede cene, dodatne slike.... mi rekel da ga jebem.... OK, ampak jurja dat za motor pa tudi ne. Na ogled pa na drugi konec niti ne grem, s takim odnosom (no, saj niti ni hotel napisat kam naj pridem)...  Skratka ljudje neresni ali kaj, ne vem

 

FB pa tudi ni 125cc nič, v skupini pa sem objavila, če ve kdo za kakšnega...

 

Daelim VT pa ne vem kak so - pa vsi okoli 30000 prevoženih (en na netu rumen pa se že prodaja sigurno 2 leti, pa tudi nihče nič ne odgovori na oglas niti na mail)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, sanda2 pravi:

??Zdaj pa resno - če je možen nasvet za nakup, se priporočam, res.  Sem pa tudi sama že v zrelih letih, ni straha ......

Se bojim, da to ne bo šlo več javno...pa tudi na privat se me že strah loteva ??

...en moped pa ja ni problem dobiti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sanda2 sicer tega ne poznam imam pa podibnega doma na kosih na žalost, če je bil dobro vzdrževan in je vse prav naštelano, dela in dela... https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=16962335&display=Yamaha SR

Jaz sem podobnega kupil za neumnost za manj kot 300 v nevoznem stanju, in je bil nevozen samo zaradi nesposobnosti servisiranja, prezatenjeni ventili, čisto ohlapna veriga odmične... 

Poglej morda tudi nejked modelenkot je ybr, se dobijo za podoben denar in so zanesljivi motorčki. 

Pa še vedno ne vem kateri motor je tisti ki ti dela težave... Norda najdeš enakega v nevoznem stanju samo z urejeno dokumentacijo. 

Čoperji so dragi, kupil sem ZZR 250 za manj kot 700e, ER5 za manj kot 700e, in SR 125 za manj kot 300. Tako da s časom se marsikaj najde, ko pankdaj hočeš kuoit nekaj čim prej pa se lahko zafrkneš vsaj jaz sem se (pri avtu) 

Srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps: se opravičujem za tolko tipkarskih napak v prejšnjem postu, nebi smel med delom tipkat po telefonu... Mi zmanjka koncentracije za forum ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=16527664&display=Yamaha virago

Vrhunski čoper. Sicer 250 ccm, ampak ne boj se. Ne sune, niti pod razno. Čist lepo kultiviran motor za začetnika. 

Aja, ni moj, niti ne poznam lastnika. Samo predlog...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

250 sem rekla ne gre - ne zaradi straha, temveč zaradi A1 izpita.

 

Ona Yamahica pa - toliko virago ok, ampak tisti od Timoteja mi pa ni všeč, ker imam filing, da je preveč obdeloval brez nekega spoštovanja do motorja....ja, chopper mora imet dušo in ta je nima (jaz je ne začutim). Meni je to pač en motor, ne pa chopper za moje užitke. Ja, kompliciram, ampak...če ne bi, ne bi bila ženska .... 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=16962335&display=Yamaha SR

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sanda2 pravi:

@izibajker - sledim, a nič novega gor. Kar je bilo je šlo takoj, nekaj je gor, ki so že prodani (niso umaknili) Kymco me zanimal - en brez papirjev, drugi z deli za plin al vodovod gor...drugi ima cifro grozno, in ko sem vprašala za dogovor glede cene, dodatne slike.... mi rekel da ga jebem.... OK, ampak jurja dat za motor pa tudi ne. Na ogled pa na drugi konec niti ne grem, s takim odnosom (no, saj niti ni hotel napisat kam naj pridem)...  Skratka ljudje neresni ali kaj, ne vem

 

FB pa tudi ni 125cc nič, v skupini pa sem objavila, če ve kdo za kakšnega...

 

Daelim VT pa ne vem kak so - pa vsi okoli 30000 prevoženih (en na netu rumen pa se že prodaja sigurno 2 leti, pa tudi nihče nič ne odgovori na oglas niti na mail)

lej, stroški pri čingčang firmah znajo narasti s kilometri. Čeprav v rangu 125ccm zna bit vse ista pašta. 

Nekoga, ki ti ne predoči in pove vsega okrog motorja odpikaj takoj. Ti si kupec. Če bo hotel prodati, naj se potrudi.

Ne vem finančno za koliko denarja gledaš, ampak pri znamkah, ki si jih omenila (kymco, daelim) znajo biti nove 125ccm mašince dokaj poceni. S tem dobiš garancijo in varno vozilo. Najmanj preveri razliko med novim in rabljenimi.

Kupit motor za nizke pare, da se kmalu pokvari, al pa zaradi slabe ohranjenosti imaš celo lahko prometno nesrečo, raje ne...sem raje brez motorja.

 

ps. če motorja ni na anetu, pol ga verjetno ni. Obstaja opcija, da nekoga prepričaš v prodajo, ampak to dviguje cifro, ali se s kakim uvoznikom, ki uvaža motorje zmeniš ,da ti ga zrihta. Nekaj mototrgovcev iz uvoza je omenjenih tudi tule na MSju.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeee... Zdej se tle išče dušo za manj kot jurja al kaj? 

Kaj ta ima kaj "duše" 

https://images.app.goo.gl/zKci3TB3jjBycxRx8

Včasih za prit do nekaj kar te nasmehne za malo denarja je treba vložit več truda... Tudi sam se zgražam nad cenami viragotov, mi je žal da nisem kupil enega 250 10let nazaj za jurja. 

 

Tudi z uvozom pod jurja ne bo nič.... (ok kaj se da najt ampak brez marž uvoznika, pa z lastno prikolico... Spet se trguje s časom) 

 

Ps: nisem dober motorist naredim cca 1000km z motorjem na leto zadnje čase... Imam pa mnogo let izkušenj kot "škrtica", rad bi imel vse za čim manj denarja ?

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 3 urami, sanda2 pravi:

 Sem pa tudi sama že v zrelih letih, ni straha ......

 

pred eno uro, sanda2 pravi:

250 sem rekla ne gre - ne zaradi straha, temveč zaradi A1 izpita.

Aha. Nikjer nisi omenila, da imaš samo za A1 izpit. Čprav se mi rahlo čudno zdi, če si že v "zrelih letih", kako to da imaš A1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, skalar36 pravi:

 

 

Aha. Nikjer nisi omenila, da imaš samo za A1 izpit. Čprav se mi rahlo čudno zdi, če si že v "zrelih letih", kako to da imaš A1.

Jaz do zdaj brez A, zdaj cakam na nov zakon, hcerka pa gre letos tudi delat izpit verjetno. Tako da bo dve muhi na en mah. Do sedaj nobenih tezav nikoli. Lani prodala 3 kolesnik ker bil pretezek za potiskat, pred tem imela chopper Kymco.... Se danes zal, da sem sla iz chopperja na trikolesnik ter vmes stirikolesnik. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, sanda2 pravi:

Jaz do zdaj brez A, zdaj cakam na nov zakon...

Ti kopuješ motor glede na dobro voljo lJublJenega vodje ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Buschi pravi:

Ti kopuješ motor glede na dobro voljo lJublJenega vodje ?????

Popolnoma neumesten komentar! A ker sem danes dobre volje - NE, o tem ne odloča ta omenjen, da te razsvetlim. Je pa direktiva iz EU to odločila. 

In prosim - ne mene lovit na politične finte. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, sanda2 pravi:

..., pred tem imela chopper Kymco.... Se danes zal, da sem sla iz chopperja na trikolesnik ter vmes stirikolesnik. 

Točno vem kakšen je občutek, ko si v nekaj "zagledan", vse drugo kar nekako izgine iz horizonta... Ampak v rangu 125ccm bi jaz vsekakor šel tudi tegale pogledat:

mash1.thumb.jpg.94d6a4e2223df968356caa1883a6c107.jpg

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13518052&display=Mash SEVENTY QM 125

Sicer ni "chopper", je pa kul retro mašinca za uživaške furce. Pa skoraj nov je ta Mash, zelo malo vožen. Če ti ni predaleč ga pojdi vsaj pogledat, pa gor se vsest, da dobiš nek splošni občutek ergonomije...

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!