Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

pred 2 urami, maus pravi:

Ninđa je primerna za stare in mlade, :whistle: 

 

Citiraj

...Tako da - če kdo ve za kakšen chopper, 125cc prosim kontakt, se priporočam resnično - prišel bo v pazljive roke.... Gotovina takoj . Hvala

 

spacer.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Joker pravi:

No, tokrat si še dolgo zdržal...

ja lej .. rad pomagam :P 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 1. 2022 ob 9:27, maus pravi:

Ninđa je primerna za stare in mlade, :whistle: 

 

tako je, jaz jo prodam :P

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=16989224&display=Kawasaki NINJA 1000 SE tourer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove kateri model je to, pa če je za gledat it - jutri zjutraj grem (da mi kdo ne skoči v zelje ?) ... Na oko všečen, ohranjen, v živo je itak potem jasno kako in kaj. Ne vem pa model, kateri ter kako je s kilometri in vzdrževanjem teh motorjev....Daelim mi je popolnoma nepoznat, kolikor sem brala tukaj so vsi zadovoljni, potem pa obmolknilo vse .... 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=16986389&display=Daelim 125ccm

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, to sem gledala, ampak - a je važno ali je VT ali Daystar...Pri tem zaenkrat ne vem kam spada :( - niti ga nisem še vozila nikoli... Izkušnje lastnika kakšnega ali če ga kdo vozil, kdaj morda imel.... Morda na oko ob ogledu oglasa - glede na letnik in kilometre na kaj naj bom jutri pozorna ob ogledu? Ali pa morda ni za komplicirat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sanda2 pravi:

.... Morda na oko ob ogledu oglasa - glede na letnik in kilometre na kaj naj bom jutri pozorna ob ogledu? Ali pa morda ni za komplicirat?

Če si se definitivno odločila za "chopper" varianto, potem ni kaj za komplicirat. Usedi se gor, in če se počutiš ok (v smislu pozicije krmila, stopalk, ergonomije na splošno...) vzemi in odpelji... 

To ni nek strošek, v rangu solidnega bicikla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem kupil. Nekaj čisto nepričakovanega, ko sva z ženo si ogledovala Viragote 535, sem naletel na tole. Plačal sem toliko, da mi je še 500€ ostalo od zbranega denarja za motor. Sedaj bi pa od vas prosil, za kakšnega dobrega mojstra ki ureja starodobnike, da mi naredi servis in poštima kar je za poštimat. 

Gre za Suzuki GS750L, letnik 81.

SUZUKI 3.png

suzuki 2.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kaj bi blo za komplicirat pri 22 let starem 125ccm motorju za 700€. vsi takšni od prvega do zadnjega so tombola, če je na oko vredo kupiš pol pa a bo lavfal al pa bo sama šravfarija, prej pač dvomim da lahko ustvarjaš kakšno znanost okrog tega.
servisi in videz, to je to. pa še za servise neveš če ti pove po resnici

pred 2 urami, sanda2 pravi:

ja, to sem gledala, ampak - a je važno ali je VT ali Daystar...Pri tem zaenkrat ne vem kam spada :( - niti ga nisem še vozila nikoli... Izkušnje lastnika kakšnega ali če ga kdo vozil, kdaj morda imel.... Morda na oko ob ogledu oglasa - glede na letnik in kilometre na kaj naj bom jutri pozorna ob ogledu? Ali pa morda ni za komplicirat?

nevem kaj bi blo za komplicirat pri 22 let starem 125ccm motorju za 700€. vsi takšni od prvega do zadnjega so tombola, če je na oko vredo kupiš pol pa a bo lavfal al pa bo sama šravfarija, prej pač dvomim da lahko ustvarjaš kakšno znanost okrog tega.
servisi in videz, to je to. pa še za servise neveš če ti pove po resnici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Kaldu pravi:

Za Suzukija bi ti priporočil marincspeedshop 

Sem napisal sporočilo, bomo videli odziv. 

Hvala za nasvet.

pred 37 minutami, smasher pravi:

Za take stvari s patino je dober tudi Analog motors. Lj vič 

Sem jih kontaktiral preko mesingerja, bomo videli , če bo kaj odziva.

Kaj menite, bom prišel z 300€ skozi?, se pravi servis in menjava tesnila na celindru

lp

Joco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, joc987 pravi:

Sem napisal sporočilo, bomo videli odziv. 

Hvala za nasvet.

Sem jih kontaktiral preko mesingerja, bomo videli , če bo kaj odziva.

Kaj menite, bom prišel z 300€ skozi?, se pravi servis in menjava tesnila na celindru

lp

Joco

njabrž.

Ampak jaz bi naredil komplet celo kontrolo. Zavorne ploščice, veriga, vse nastavitve, podmazal določene zadeve itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

njabrž.

Ampak jaz bi naredil komplet celo kontrolo. Zavorne ploščice, veriga, vse nastavitve, podmazal določene zadeve itd..

Bom. čim več v prvem kosu, potem pa lepo počasi naprej.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, izibajker pravi:

... v rangu solidnega bicikla.

Vidim, da že nekaj časa nisi stopil v bajkštacuno.

Solidno kolo stane tolk kot nov 125 cestak, srednja žalost je ranga nove Tenerejke 700, top šit je ranga novga ĐeSmujota !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bila tale hoda primerna za 160 voznico, bi jo moja žena že imela(modro-srebrno je vozil inštruktor na Vranskem in je bila ljubezen prvo furo).

Znižat jo pa baje ni fajn, ker ful zjebeš geometrijo(pravi internet).

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Buschi pravi:

Če bi bila tale hoda primerna za 160 voznico, bi jo moja žena že imela(modro-srebrno je vozil inštruktor na Vranskem in je bila ljubezen prvo furo).

Znižat jo pa baje ni fajn, ker ful zjebeš geometrijo(pravi internet).

 

Pol pa edino kakšen nižji čoper ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Bo-ana pravi:

Benelli 502c ...primeren za začetnico manjše postave? Kaj drugega priporočate?

bo kar tule prava tema za čvek, oziroma po iskušnjah nižjeraslih voznikov lahko vprašaš tudi v posamični temi določenega tipa motorja.

Npr:

Za višino 160 cm, je bistven ozek sedež, pa nižji mora biti od 80cm. Recimo z900 je imel 78cm višino sedeža.

Se pa vse da naučit, tudi visoke motorje vozit.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Bo-ana pravi:

Benelli 502c ...primeren za začetnico manjše postave? Kaj drugega priporočate?

Glede na sedežno višino mopeda, ga boš pri svojih cm z lahkoto vozila ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, Buschi pravi:

Vidim, da že nekaj časa nisi stopil v bajkštacuno.

Solidno kolo stane tolk kot nov 125 cestak, srednja žalost je ranga nove Tenerejke 700, top šit je ranga novga ĐeSmujota !

Uh ja, res je. Ko sva z mojo ene 7-8 let nazaj kupovala nove treking bicikle, je bila cena tam nekje 750-900 €/komad. U bicikl štacuni od takrat še nisem bil (ok, enkrat sem res šel za blatnike pogledat...), tako da sem glede cen totalno out. Bicikli so redno v uporabi in delajo b.p.

Motor sem pa kupil rabljen, 7 let star, za 3 jurje. Zaenkrat mi dela ko švicarska ura in mi 95% ustreza v vseh pogledih. 

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!