Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

Breitner:

 

Sem pogledal in sem imel v mislih v levem stolpcu v BC, če klikneš na zumota se ti izpišejo: ActiveLog, ampak to ni to kar rabiš. (imaš pa kar nekaj podatkov tam)

 

Daj probaj poklicat še na:  04/27-92-500,  ( http://www.garmin.si/view_doc.php?view_doc=3 ) in reci za Jureta. Včasih kaj ve!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qrc, meni ne gre. Ne najde zemljevida... Pa je vse uradno kupljeno. Mogoče zaradi tega, ker je na sd kartici? Cel dan se že zajebavam brez uspeha.

 

Potolaži se s tem, da sem se tudi jaz držal Snečerjevih navodil, ampak ne .... tudi meni ne gre. Ti si uspel priti malo dlje .... mene vrže na Garmin stran in čez čas napiše, da so zemljevidi v napravi posodobljeni na CNEU 2014.10 NTU. Da, to sem naredil včeraj.

 

Potem po 2000tih (dvataužntih) poskusih sem odšel v hlev in odšel z kravicami na pašnik, da sem se malo pomiril.

 

---------------------------------

 

BTW:

Človek bi mislil, da so karte iz številke v številko boljše, ampak niso. Nekaj jim dodajo, potem pa na drugem koncu vzamejo. Primer spodnji dve sliki. V okvirčku se vidi verzija karte.

Cesta v Resio fali, razen če jo je med tem kakšen plaz odnesel, pa so jo poškodovano vristali! :lol1:

2014.10

20940040.jpg

 

2013.41

20940039.jpg

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, pri meni tega NI!

Mogoče je bila opcija na voljo istočasno, ko sem posodabljal karte v napravi, pa sem verjetno spregledal.

Zdaj, posebaj na voljo pa ni, da bi samo karte shranil na PC. Načeloma sem, kar se kart tiče stvar rešil.

 

Kako zgleda zadeva pri meni sedaj v Expressu pa slika spodaj.

 

20940134_z.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pol pa finta rudi pa bo tako kot mora biti.

 

Na SD kartici se naredi mapa \Garmin\ in vanjo iz zuma skopira le datoteka GarminDevice.xml

 

Kartica se nato vtakne v PC in zažene Express, ki bo našel updejt zemljevida in mislil, da je SD kartica Zumo.

 

p.s.

Verjamem, da si glede kart rešil, a tista je bila sneta prav na ta način :) jaz delam samo še na SD kartico, ker Nuvija 765 nimam več, lifetime pa je ostal.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Snečer, finta rudi je "vžgala", ampak on zdaj dela na kartico .img fajl, katerega pa jaz ne znam potegnit v MS.

Ne bom več se matral ... zdaj imam obe karti isti, tako v MS kot v napravi, tako da .... to je važno.

 

Hvala za trud!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem se posvetil malo bolj temu programčku Garmin Express in bolj podrobno sem klikal in našel zadevo.

Jaz sem tam iskal, kot si ti prikazal na slikah, pa zgleda, da imam jaz novejšo verzijo GE programa, ker pri meni zgleda drugače ... pod rubriko dodatno se karte namestijo na PC.

Prej tega sploh nisem klikal. Pa smo :hooray:

 

20940257_z.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer kako si prišel do slo verzije .Sem začel nalagat garmin exspres pa je v angleščini Naklada pa se mi tud že ene tri ure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, pri meni tega NI!

Mogoče je bila opcija na voljo istočasno, ko sem posodabljal karte v napravi, pa sem verjetno spregledal.

Zdaj, posebaj na voljo pa ni, da bi samo karte shranil na PC. Načeloma sem, kar se kart tiče stvar rešil.

 

Kako zgleda zadeva pri meni sedaj v Expressu pa slika spodaj.

 

20940134_z.jpg

Fanje, zakaj imam jast to sliko črno in ne vidim kaj piše?

Kaj morem spremenit?

hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanje, zakaj imam jast to sliko črno in ne vidim kaj piše?

Kaj morem spremenit?

hvala in lp

 

Bodi bolj konkreten .... kaj imaš črno?

Ta kvadrat v celoti imaš črn in sploh nič ne vidiš?

 

Deinstaliraj Expressa in probaj ponovno naloži. Verjetno je priščo med namestitvijo do kakšne piz****je.

Poročaj, če je uspelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam original Garmin torbico za Garmin 350LM, torbica je popolnoma nova. Naj sporoči na ZS tisti, ki rabi.

Ti se pa res hočeš znebit vsega kar je povezano z 350ko :)

 

Meni zdaj štima vse ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodi bolj konkreten .... kaj imaš črno?

Ta kvadrat v celoti imaš črn in sploh nič ne vidiš?

 

Deinstaliraj Expressa in probaj ponovno naloži. Verjetno je priščo med namestitvijo do kakšne piz****je.

Poročaj, če je uspelo.

Celo polje je črno in ne vidim nič, ker je črno.

Bom poizkusil tvoj nasvet, čeprav se že naložil novo, nisem pazbrisal starega expresa.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se pa res hočeš znebit vsega kar je povezano z 350ko :)

 

Meni zdaj štima vse ok.

ja še to je ostalo..;)..je pa torbica super zadeva..če rabiš sporoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Bom poizkusil tvoj nasvet, čeprav se že naložil novo, nisem pazbrisal starega expresa.

lp

 

Kaj si rešil? Je pri ponovni namestitvi zdaj normalno, tako kot mora bit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jim pred dvema tednoma napisal mail in opisal pomankljivosti, ki sem jih opazil pri karti 2014.10.

Kako je Snečer pri tej novi karti cesta na relaciji Žaga - Rezija? Je prekinjena ali je v celoti izrisana?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno sem na 7-dnevni moto turi in uporabljam Garmin 350LM in moram reči, da zadeva deluje v nulo.

Bom več napisal, ko se vrnem čez 5 dni domov, tako da tisti, ki pišejo, da z njo niso zadovoljni, verjetno ne znajo rokovat z napravo. Kaj bi si človek druga mislil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da smo že enkrat debatiral tle, pa ne najdem več teme:

se da pri nas kupiti garmin nastavek za na belanco.

 

Hvala.

 

Portable-Bicycle-font-b-handlebar-b-font

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!