Skoči na vsebino

Hanzijeva Hanzijada


Priporočene objave

Evo da malo osvežim mojo temo pa da pišem pomembne dogodke tudi tule.

Včeraj sem se po skoraj enem letu in pol znebil fiksaterja na golenici. Ker sem želel imeti malo spomina na njega sem si izboril nekaj vijakov. Zaradi pomanjkanja $ so vijaki na licitaciji :rolleyes: <_<

Vijaki so iz prvovrstnega inox jekla in imajo samorezno glavo. Dolgi so 120 mm in debeli 5mm. Za kako dodatno info si lahko ogledate spodnje sliko.

Vijaki so malo rabljeni (samo enkrat privijačeni) :devil:

verjemite da se dajo zavrtat praktično v vsak material

post-12-1073392100.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar sem na motosvetu, sem prvic videl to temo, prebral sem jo od prvega do zadnjega posta, in moram priznat, da sem se moral kar mocno potruditi, da mi ni usla kaksna solza po licu (v racunalniski ucilnici, polni folka bi to kaj cudno izgledalo... :P ). najbolj sta mi je bila vsec ta dva posta:

Hanzija so zbudili, se vsega zaveda, ve kdo je kdo.... vse ok je z njim... so ga prestavili tudi že na intenzivno čez cesto.. ni več na CITU

FANTJE IN DEKLETA NAŠ HANZI SE BO ZLIZALLLLLLL

:yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Mater, a bo že kaka novica... Hanzi, zbud se, p***a ti m***** !!!!!

:afro1: :afro1: :afro1:

tudi tale Hanzijev post mi je padel v oci (firbec pa to):

Ker pa je motor res pošteno razbit, ga bom poskušal vsaj še nekaj let uporabljati sicer ne za vožnjo ampak v druge namene  :twisted: :D. Upam samo da ni tudi mašina preveč poškodovana! :evil:

kaj tocno pa bi z njim pocel??

ob temle postu mi je srce zaigralo - meni se zdi ze en teden dolgo (s starsi in sestro se sploh ne poznamo vec odkar sem v MB, pa sem doma vsak vikend!!), hanzi pa je bil skoraj 270 dni od doma!!

Jutri zvečer bom po 268 dneh ponovno v domači hiši.

aja, imam pa se dve vprasanji: Kdaj bos lahko hodil brez bergel? V cem je fora zivalskega vrta?

za konec lahko recem le to, da bi lahko posneli dokumentarec o Hanziju - Mein Kampf II :P (le da v povsem drugem smislu .) ) ali Beware of the women behind the steering wheel of a Yugo!! .) :)

svaka cast, tolk k si dal skoz bi js bil ze 3x mrtev, ne sam 1x umetno! :notworthy:

Srecno, Hanzi!!

pi es: glede vijakov pa mislim da sploh ni pomembno iz cesa so in kako so veliki, svoje cene nimajo zaradi tega ker so kar so, ampak zaradi tega, ker so ti pomagali pri okrevanju! .) js bi si jih na tvojem mestu dal v vitrino! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ice: 1000 tolarjev :rolleyes:

@HHV: Vijaki (Schanzovi) so brez glave in jih zašravfasš tako da jih enostavno vpneš v vrtalni stroj-bormašino, zategneš glavo, in pritisneš na stikalo. Saj tako so jih meni ven iz noge vlekli. Bormašina ni bila Iskrina, ampak je imel dohtor v roki samo pripravo skoraj indentično samozatezni glavi bormašine(malo boljši material) in namesto električnega pogona je uporabljal svoje roke. Vijake je brez kakršnekoli narkoze (analgetika) :cry: :wacko: odšravfal s pomočjo T vzvoda (kako naj to imenujem) na vrhu glave. Noter pa so prišli najbrž s pomočjo elktrike ali zraka(kompresorska pištola)Mi je žal da nisem poškjlocal sam postopek-sem ga imel namen pa sem bi premalo vztrajen :hmm:

@Zok: Če se nebi motor prodal za tak denar kot se je in če ne bi agragat dobil udarca v prvi cilinder(rebra polomljena, notranjost??) bi motor razstavil sam agragat pa predelal za atrakitvno pokanje in kurjenje nafte na motozborih. Sem videl v medvodah in postojni neko punco na Viragotu kaj je počela in sem ugotovil da je to neuničljiv agregat za tako početje. Tako pa sem zdaj brez motorja.

po 268 dneh sem šel domov samo za vikend.

Prvič sem prišel domov in sem še danes doma (če ne štejem 3 dnevne hospitalizacije zaradi ledvičnih kamnov) beri in piši po 359 dneh

Brez bergel? Zaradi hudih deformacij stopala (43>39) dobro najbrž nikoli več. Prvi pogoj za kakršnokoli vsaj približno hojo brez bergel pa je operacija kolena(vseh vezi v kolenu), palca, in po možnosti še kakega gležnja. Upam da bo to do poletja na vrsti, potem pa kake toplice pa morje(kak samotni otok da ne bo preveč :kva2: na mojih nogah) drugo zimo pa podajševanje noge za cca 8 cm. Takrat pa baje dobim podobne vijake (še malo daljše ) spet v nogo in bom lepo doma podaljševal nogo :cry: :? . Najraje bi to operacijo izvedel na Kitajskem saj jim je tam to že rutina :rolleyes: prinas pa je vse skupaj še bolj v povojih.

Živalski vrt: Vprašaj DTW :D , pa kakega Hočka :D , teyo :doze: praktično lahko vprašaš vsakogar ki je bil vsaj nekajkrat pri meni. Vedno smo kako žival na svobodo spustili(ali je bil Zmaj ali pa Kozorog pa je odvisno predvsem s katere strani Trojan so bili Osvoboditelji :devil: (ti je jasno kam te napeljujejem :beer2

Škoda da ne poznam tega dokumentarca O:-)

1 vijak bo zagotovo šel v vitrino :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živalski vrt: Vprašaj DTW :D , pa kakega Hočka :D , teyo :doze: praktično lahko vprašaš vsakogar ki je bil vsaj nekajkrat pri meni. Vedno smo kako žival na svobodo spustili(ali je bil Zmaj ali pa Kozorog pa je odvisno predvsem s katere strani Trojan so bili Osvoboditelji :devil: (ti je jasno kam te napeljujejem :beer2

Zdaj sem natrenirana... lahko naredimo še kakšno osvoboditev :D .

veselidecemberdvigujekondicijopress... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem natrenirana... lahko naredimo še kakšno osvoboditev :D .

veselidecemberdvigujekondicijopress... :OK:

Potrjeno nazadnje trenirala prvo soboto v januarju... :devil: :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

No pa da spet malo obudim mojo temo :unsure:

Torej od četrtka dalje selim živalski vrt :rolleyes: :hmm: še bližje pravemu živalskemu vrtu.

V četrtek odhajam na delo v kamnolom Dr. Petra Držaja (tam nekje v spodnji Šiški). Če kdo ne bo zdržal brez mene :rolleyes: me lahko pride obiskat v omenjeni "kamnolom".

Kako je z obiski še ne vem, so pa zagotovo v popoldanskih urah :rolleyes: :ph34r:

Ko bom zvedel kaj več pa bo pisalo tudi tule (upam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da spet malo obudim mojo temo :unsure:

Torej od četrtka dalje selim živalski vrt :rolleyes: :hmm: še bližje pravemu živalskemu vrtu.

V četrtek odhajam na delo v kamnolom Dr. Petra Držaja (tam nekje v spodnji Šiški). Če kdo ne bo zdržal brez mene :rolleyes: me lahko pride obiskat v omenjeni "kamnolom".

Kako je z obiski še ne vem, so pa zagotovo v popoldanskih urah :rolleyes: :ph34r:

Ko bom zvedel kaj več pa bo pisalo tudi tule (upam)

Hanzi pridem in ti prinesem odojčiča :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da spet malo obudim mojo temo :unsure:

Torej od četrtka dalje selim živalski vrt :rolleyes: :hmm: še bližje pravemu živalskemu vrtu.

V četrtek odhajam na delo v kamnolom Dr. Petra Držaja (tam nekje v spodnji Šiški). Če kdo ne bo zdržal brez mene :rolleyes: me lahko pride obiskat v omenjeni "kamnolom".

Kako je z obiski še ne vem, so pa zagotovo v popoldanskih urah :rolleyes: :ph34r:

Ko bom zvedel kaj več pa bo pisalo tudi tule (upam)

Hanzi,kar pogumno sem pred kratkim bil tudi jaz v kamnolomu,pa ni bilo nič hudega.Notri sem šel k dec ven pa kot atletičar.Suh pretrgan kot maček.

Obiski...od 12h...do19h za pokretne bolnike

Tisti ,ki pa so v posteljah....po do 17h

...KAR POGUMNO.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem si upal spremeniti naslov, da ne bo komu srce spet zastalo.

A ti si bil ta pacek :fight2: ;)

Sicer pa so me pred eno uro odslovili z izgovorom da imajo polno in da naj pridem v ponedeljek. :blink:

Torej ta vikend ne bo nič z obiskovanjem mene O:-) ampak vas bom jaz obiskal (recimo na MAKSIjevem poligonu) :yea2: .

Danes pa me čaka še malo... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzijeva hanzijada se nadaljuje tudi danes v trenjih ... B) ... sem kar malo na debel pogledal ... :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzijeva hanzijada se nadaljuje tudi danes v trenjih ... B) ... sem kar malo na debel pogledal ... :) :)

Tudi jaz ... sedim takole cela boga pred TV-jem z Mamo Zinko in pokaže najprej profil, jaz pa :kva2: "Pa sej to je naš Hanzi" :kva2:

IN POL SEM MOGLA ZARADI NJEGA TRENJA GLEDAT :fight2: :004

koksičedenjereklamamazinka :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzijeva hanzijada se nadaljuje tudi danes v trenjih ... B) ... sem kar malo na debel pogledal ... :) :)

tudi sam sem bil presenečen..upam da ne bo imel več težav s tisto bakterijo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa me čaka še malo...

No pa ste sami ugotovili kaj

Na srečo :hmm: so bili vsi delavci v kamnolomu polno zasedeni, Slak pa ješe kar držal en stolček frej za mene, čeprav sem mu že na začetku rekel da me ne bo v oddajo. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater....sem sele sedaj prvic videl tole temo......prebral kompletno in moram rec da mi je podobno kot Zoku slo na solze. Nisem vedel da je vse skupaj bilo tako hudo, dolgotrajno in da se vedno traja.

Hanzija sem prvic srecal ko sem v OLP prisel placat prevoz za letosnji IMOT (in nato se parkrat). Moram priznat, da se odlicno drzis in ti zelim cim hitrejse okrevanje. Res si pravi borec - le pogumno naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!