Skoči na vsebino

Hitrost - Počasneje je varneje


master 007

Priporočene objave

Ja, radarje postavljanjo na mesta, kjer ni potrebe po nadzoru hitrost, saj se ponavadi tam nikoli ne dogajajo prometne nesreče zaradi prevelikih hitrosti. Enostavno rečeno....easy money :headbang: .

Easy money je še vedno money!

Za ta mesta bi bilo pa dobro imeti nekakšen zemljevid. Bi ga tam natišal, kolikor duša da, in seveda bi prej s civilnim gibanjem tam onemogočili policiji merjenje hitrosti. Saj je vendar neizpodbitna resnica zrasla na moto zeljnikih, da tam pa res ni možnosti nesreč zaradi prevelike hitrosti.

Torej, čakam zemljevid....

Kralj Matjaž je imel brado devetkrat ovito okoli mize, kolikokrat bo moja, ko bom ta zemljevid dočakal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, evo! Temu se reče poštena kajla. :worship:

Sl. Bistrica je torej obdelana. Brada raste naprej...

Thja, mogoče res.

Odprto seveda ostaja vprašanje, kam se bo postavil policaj, ki bo tole prebral. :krneki:

Na vseh mestih in relacijah, ki jih Pervy omenja, je mest za "zasedo" še zelo veliko. :evilgrin: :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Odprto seveda ostaja vprašanje, kam se bo postavil policaj, ki bo tole prebral. :krneki:

Na vseh mestih in relacijah, ki jih Pervy omenja, je mest za "zasedo" še zelo veliko. :evilgrin: :D ;)

Všeč mi je, da nekateri tu tudi razmišljajo. :OK: Tudi policisti, se ve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tibogca.... je pr nas ratalo kot v Afganistanu, ko snaiperisti zasede postavljajo da te ukoka....pr nas pa policaji, da te smakne. No sej niso policaji vsega krivi. Upajmo, da bodo znali kaj tolerirat, da ne bodo že za 1km/h kazni pisal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V članku na netu:

...Če bi zmanjšali povprečno hitrost, bi se poleg zmanjšanja števila prometnih nesreč zmanjšala tudi teža posledic,...

MAdona????

Merjeno na potovalnem računalniku mojga avta, je povprečna hitrost v vožnji po omejitvah 43km/h!!!!!

Kam naj še zmanjšamo???

Peš?

Oziroma ta moja povprečna hitrost kaže kako so postavljene omejitve...

Hja....zasede....

kasiranje in nič druzga!!!

Me bojo ustavl za kak kilometer izven naselja, in s kaznijo me bojo ozavestl....

Pa kaj so ti ljudje kdaj na cesti v realnem življenju???

Aja...so...sam vrana vrani ne izkljuje oči :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja potegne mi ga lahko :naughty: :naughty: . pa tako sem ses sprijaznil da mi pisejo kazni zaradi malenkosti, kot so prevelika hitrost za 8km/h pa takste stvari. aja pa da je žarnica ne dela. aja kaj je on strokovno usposobljen da ve kaj je delujoča zarnica :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja potegne mi ga lahko :naughty: :naughty: . ...

Saj ti ga bo. Ob prvi priliki. Evrčka iz tošlna, ali pa mopedka izpod riti pa ajd v zaplembo z njim :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ti ga bo. Ob prvi priliki. Evrčka iz tošlna, ali pa mopedka izpod riti pa ajd v zaplembo z njim :evilgrin: .

moped ni moj. tako da tuje lastnine ne morejo zaplenit :worship: . glede evrov pa nekaj jim moram dat :winkiss:

aja pa nisem tisti ki se skozi naselja 150 km/h pelje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Merjeno na potovalnem računalniku mojga avta, je povprečna hitrost v vožnji po omejitvah 43km/h!!!!!

Kam naj še zmanjšamo???

Peš?

uuff... ti norc....

men kaže 38km/h al me bodo pa kaznovali zaradi oviranja prometa

bo treba namesto konjev v motorjih na prave konje presedlat.... pa vrečke na riti konjem, da nas ne bodo še zaradi onesnaževanja kaznoval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prav zanima kaj bodo uvedli naslednjič, če se število smrtnih žrtev ne bo zmanjšalo? :rolleyes:

jst še vedno pravim, da hitrost ni vzrok nesreč temveč sta to neprevidnost in nepozornost...hitrost vpliva predvsem na težo nesreče...ni pa vedno direkten vzrok...no bomo vidli. upam, da bo manj mrtvih. saj mrtev državljan je manjko za proračun :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prav zanima kaj bodo uvedli naslednjič, če se število smrtnih žrtev ne bo zmanjšalo? :rolleyes:

Nič posebnega. Kazni bojo (spet) dvignal za 100 %, pa je rešena domovina :whistle: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prav zanima kaj bodo uvedli naslednjič, če se število smrtnih žrtev ne bo zmanjšalo? :rolleyes:

whistle:

parne in neparne številke...kot nekoč pri bencinu...

al pa spuščal bodo enga po enga na eno cesto....recimo če bo en šel iz LJ v MB, ga bo tist ki bi šel iz MB v LJ čakal, da ta ne prispe na cilj.

Ni hudič, da bi se zaletela.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa samo po eden se bo lahko vozil v avtu, da bo v primeru izleta s ceste število potencijalnih žrtev čim manjše.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policisti bodo imeli poostren nadzor hitrosti, in sicer - prihodnji torek, 22. aprila bodo med 5. in 12. uro meritve hitrosti izvajali s civilnimi policijskimi vozili. Za soboto, 26. aprila pa je napovedana akcija Veriga, ko bodo policisti "lovili" prehitre voznike na relaciji Ljubljana - Zidani Most in Ljubljana - Petrina (natančne lokacije niso razkrite). Na omenjenih relacijah bodo policisti imeli kontrolo hitrosti na vsakih nekaj km (kar pomeni, da lahko en voznik dobi več kazni naenkrat).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policisti bodo imeli poostren nadzor hitrosti, in sicer - prihodnji torek, 22. aprila bodo med 5. in 12. uro meritve hitrosti izvajali s civilnimi policijskimi vozili. Za soboto, 26. aprila pa je napovedana akcija Veriga, ko bodo policisti "lovili" prehitre voznike na relaciji Ljubljana - Zidani Most in Ljubljana - Petrina (natančne lokacije niso razkrite). Na omenjenih relacijah bodo policisti imeli kontrolo hitrosti na vsakih nekaj km (kar pomeni, da lahko en voznik dobi več kazni naenkrat).

zakon so ni kaj :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policisti bodo v naslednjih 14. dneh povečano merili preveliko hitrost. Pa ne samo motoristov, tudi ostalih udeležencev .) Zato; previdno :yes:

ja regres bo naslednji mesec!!!Je treba nekje denar dobiti noter.

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bodo pa s tistim dedkom,ki je danes pred mano v Tuhinjski dolini pičil čez naselje 35 KMH,na ravnini pa nabil celih 50 kmh.Zasluži si medaljo.

Ker je na tem mestu govor o hitrosti,bi opozoril tudi tiste "frajerje",ki drvijo na Marijo reko čez Prebold!Tam je omejitev 50 kmh(v Preboldu,naselju),prosim ,da jo upoštevate!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bodo pa s tistim dedkom,ki je danes pred mano v Tuhinjski dolini pičil čez naselje 35 KMH,na ravnini pa nabil celih 50 kmh.Zasluži si medaljo.

...

S to hitrostjo si ga enostavno prehitel, brez da bi se spuščal v prekršek. In ker je dedek vozil v okviru zakonskih norm, verjetno nimajo kaj z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S to hitrostjo si ga enostavno prehitel, brez da bi se spuščal v prekršek. In ker je dedek vozil v okviru zakonskih norm, verjetno nimajo kaj z njim.

Ja enega že, enega. Kaj pa ko se za takim izstrelkom pripelje nekdo, ki ga noče/ne upa prehiteti, pa za njim spet, pa za njim spet, ... ? Potem pa imaš kolono vozil, ki se po magistralni cesti premika z vrtoglavo hitrostjo 50 km/h, in to v letu 2008 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!