Skoči na vsebino

Priprava motocikla za dirke


RHonda

Priporočene objave

Pomoc prosim;)

Imam cbr 954rr. S tem da sm obrnil cel ebay.it in .de in nasel " mogoce" uporabne in za pameten denar stvari in sicer.

Stopalke cca 150e

Quickshifter cca 150e

Ima kdo izkusnje s tem ali mi predlagate drazje zadeve. Ce se komu valjajo v garazi pa jih z veseljem kupim.

Hvala za pametne odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoc prosim;)

Imam cbr 954rr. S tem da sm obrnil cel ebay.it in .de in nasel " mogoce" uporabne in za pameten denar stvari in sicer.

Stopalke cca 150e

Quickshifter cca 150e

Ima kdo izkusnje s tem ali mi predlagate drazje zadeve. Ce se komu valjajo v garazi pa jih z veseljem kupim.

Hvala za pametne odgovore.

 

Stopalke so verjetno kitajske? Ker sem mal na brzino preletel strani od Lighteca, PP,Valtermota, Gillesa, noben ne dela za tvoj motor športnih stopalk,tko da si verejtno obsojen na kitajčka :grim

 

Za quickshifter pa, a je to komplet set al samo stikalo na prestavni ročki? Predlagam da pokličeš Eliso, on bo mel sigurno rešitev zate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Za vse gsxr šoferje:

 

Letos sem imel kar precej težav z zavorami, stalno sem jih prezračeval, menjal ploščice, razdiral čeljusti itd....nič ni rešilo problema z mehko ročico, tresenjem zavor, skratka bremze so bile obup :cry:

 

Po ogledu par tujih dirkaških forumov, sem videl da precej nemških in angleških gsxr šoferjev menja suzukijeve zavore z zavorami od Yamahe R6 letnika 06-13.

 

Ker nisem več videl druge variante, sem najdu razbito R6 na avto netu, poklical in kupil komplet zavore (obe zavorne čeljusti in pa glavni zavorni cilinder) za 120 eur, in pa distančnike za čeljusti (potrebne zaradi pravilnega naleganja čeljusti na disk) 25 eur- Distančnike sem dobil na enem nemškem forumu.

 

Zmontiral vse skupaj in razlika v zavorah kot dan pa noč :OK:

 

Upam da sem komu prišparal mal živčkov :grim

 

Evo še poslikano :photo:

 

 

 

 

 

post-2615-0-31056000-1384895516_thumb.jpg

post-2615-0-13222900-1384895562_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse gsxr šoferje:

 

Letos sem imel kar precej težav z zavorami, stalno sem jih prezračeval, menjal ploščice, razdiral čeljusti itd....nič ni rešilo problema z mehko ročico, tresenjem zavor, skratka bremze so bile obup :cry:

 

Po ogledu par tujih dirkaških forumov, sem videl da precej nemških in angleških gsxr šoferjev menja suzukijeve zavore z zavorami od Yamahe R6 letnika 06-13.

 

Ker nisem več videl druge variante, sem najdu razbito R6 na avto netu, poklical in kupil komplet zavore (obe zavorne čeljusti in pa glavni zavorni cilinder) za 120 eur, in pa distančnike za čeljusti (potrebne zaradi pravilnega naleganja čeljusti na disk) 25 eur- Distančnike sem dobil na enem nemškem forumu.

 

Zmontiral vse skupaj in razlika v zavorah kot dan pa noč :OK:

 

Upam da sem komu prišparal mal živčkov :grim

 

Evo še poslikano :photo:

To si pa res super ugodno čez prišel, ponavadi je taka cena samo za čeljusti ali samo za cilinder. :)

 

Yamahin zavorni cilinder od R6 vem, da precej dajejo tudi na Honde (CBR 600 RR)

 

Dodam samo še toliko, da so enake čeljusti in zavorni cilinder tudi na R6 l.2005

 

Če kdo rabi mam en kompleten set z ročko, cilindrom, cevmi, čeljustmi+ hupa in plastika na katero je zadeva zmontirana, za prodat. Samo ne za 120€ :grrr

 

post-20956-0-18568000-1384897106_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@svobodnaptica01

 

ja kr ugodno sem skoz prišel ker sem kupoval pri nas. Če pogledaš na ebayu so samo čeljusti cca 200 eur plus cilinder vsaj 100 eurčkov. Ker fantje vedo da roba gre za med.Pri nas pa to nima nobene hude cene, na avto netu so ene 3-4 razbite R6, in kolk folka kupuje zavorne čeljusti za R6 v Sloveniji??

 

Čist noben :grrr no razen mene :D

 

No mogoče bo zdej kaj več odzziva   :) ti predlagam da na ebay obesiš robo.Pri nas bo bolj žalost.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@svobodnaptica01

 

ja kr ugodno sem skoz prišel ker sem kupoval pri nas. Če pogledaš na ebayu so samo čeljusti cca 200 eur plus cilinder vsaj 100 eurčkov. Ker fantje vedo da roba gre za med.Pri nas pa to nima nobene hude cene, na avto netu so ene 3-4 razbite R6, in kolk folka kupuje zavorne čeljusti za R6 v Sloveniji??

 

Čist noben :grrr no razen mene :D

 

No mogoče bo zdej kaj več odzziva   :) ti predlagam da na ebay obesiš robo.Pri nas bo bolj žalost.

 

 

a po suzukijevo original radialko prodajaš za 50 ojrov, al kako? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje glede dunlop 212 gp gum:

 

Zanima me kako bi delovala kombinacija sprednja medium soft in zadnja medium hard, recimo pri 15 stopinjah in kako pri 30 stopinjah, s tem pogojem da ne vozim nekih hudih časov.  Primer: Grobnik 1.47.000. Ali je zame sploh tako pomembno katere trdote gum vozim pri tem času?  Zanima me zato, ker imam namen kupiti tudi včasih kake rabljene gume in dostikrat se prodajajo medium hard ali kaj podobnega. Za gp racer gume vem, da prednja soft in zadnja medium delujeta skoraj vedno dobro. 

 

In pa še en info:

 

Ali kdo uporablja destilirano vodo za hlajenje motorja in kako se obnese?

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@svobodnaptica01

 

ja kr ugodno sem skoz prišel ker sem kupoval pri nas. Če pogledaš na ebayu so samo čeljusti cca 200 eur plus cilinder vsaj 100 eurčkov. Ker fantje vedo da roba gre za med.Pri nas pa to nima nobene hude cene, na avto netu so ene 3-4 razbite R6, in kolk folka kupuje zavorne čeljusti za R6 v Sloveniji??

 

Čist noben :grrr no razen mene :D

 

No mogoče bo zdej kaj več odzziva   :) ti predlagam da na ebay obesiš robo.Pri nas bo bolj žalost.

Sej v veliki večinisem vse do sedaj prodala v tujino, vključno z motorjem :) Sam probat ni greh tud pri nas, maš manj dela s pakiranjem :D

 

A si zraven modifikacije bremz naredu tud R6 modifikacijo gas ročke, za "takratek" gas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej v veliki večinisem vse do sedaj prodala v tujino, vključno z motorjem :) Sam probat ni greh tud pri nas, maš manj dela s pakiranjem :D

 

A si zraven modifikacije bremz naredu tud R6 modifikacijo gas ročke, za "takratek" gas?

 

Mam že eno tako modifikacijo gor, sam še zmeraj preprijemam gas, tko da še ni dost kratek  :grrr zdej mal ogledujem tele ta kratke gase po netu, upam da bo božiček kej prnesu  :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam že eno tako modifikacijo gor, sam še zmeraj preprijemam gas, tko da še ni dost kratek  :grrr zdej mal ogledujem tele ta kratke gase po netu, upam da bo božiček kej prnesu  :P

60 stopinjski ni dost kratek? Norc :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

60 stopinjski ni dost kratek? Norc :P

 

Ma ne vem kok stopinjski je, uglavnem ni dost kratek in ga moram preprijet  :huh: Norc  :lol: to mi pravi deklica ki pelje Pann Ring 2.01, bom mogu še mal malinovca spit, da bom kje bliz tebe  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bizi prekratek gas tud ni ok, jaz mam zdej po moje okol 60st. .......in ko letiš okol ovinka in te kaj preseneti - rukne boš skoču k zajc :P  hahaha! Vsak treslaj gre direkt na roko in gas.......tko da kakor je dobr je tud za en k....

Jaz mam na štartu kup dela da ga umirim na tistih 6.000 in čakam......skače gor pa dol k norc, vsak mm se pozna  :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crusty, toj zato k ga je treba na 12 drzat pa tja hoce it :-D

Popravljeno . Popravil Gorgh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crusty, toj zato k ga je treba na 12 drzat pa tja hoce it :-D

a na 12.000 za štartat?? to bi jest dvojno salto naredu nazaj  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ..res ni za motocikel pimpat...je pa pripomoček pri nalivanju bencina..
Ve kdo....kje imajo tole zadevo 3-5l pri nas nekje za dobit...?...

.imag0037.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ..res ni za motocikel pimpat...je pa pripomoček pri nalivanju bencina..

Ve kdo....kje imajo tole zadevo 3-5l pri nas nekje za dobit...?...

.imag0037.jpg

jest sm jo tuki dobu www.wuerth.si :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ..res ni za motocikel pimpat...je pa pripomoček pri nalivanju bencina..

Ve kdo....kje imajo tole zadevo 3-5l pri nas nekje za dobit...?...

.imag0037.jpg

 

V Lj jih ima tudi Prit d.o.o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je zate pametna cena ne vem, vem pa da jih ima elisa v domžalah, in če me spomin ne vara pride par, t.j. vijak in "matica" 10€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to ni pametna cena :D kr nej majo to zlato gor :D

kak ebay mogoče? http://www.ebay.co.uk/itm/DZUS-FAIRING-PANEL-FASTENER-D-RING-15MM-STUD-LENGTH-CLIP-ON-RECEPTACLE-4-PACK-/271312081693?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item3f2b75d31d

 

če je to sploh to :?

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!