Skoči na vsebino

Priprava motocikla za dirke


RHonda

Priporočene objave

sem polepil tank z silvertape in potem gor silikon...bomo vidli kak bo držalo :). A ima kdo kakšno dobro varianto za neko malo luč, da še lahko naredim kdaj pa kdaj kakšen krog po cesti? 

 

Tudi to sem enkrat delal.

http://www.louis.de/_304d078da9455ad0cc9a92b4665124c981/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10033013

http://www.louis.de/_304d078da9455ad0cc9a92b4665124c981/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10033012

 

Ampak s tem je bilo veliko dela, da sem to vkomponiral v poliester, mi je pomagal Jure Primc. Svetilo je pa zelo za silo. Meni se kaj takega nebi več ljubilo delat, pa še če hočeš da je legalno se moraš potem še zafrkavat z žmigavci, pa zadnjo lučjo, pa vse skupaj homologirat...

 

Razmisli preden greš to delat.

 

Je skor boljš še si kupiš ene stare gare za malo se vozit po cesti.

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zadaj ni panike, ker dam spodnji del poliestra dam dol in lahko prišraufam gor nosilec tablice in dam tam gor eno malo luč ko je še malo lufta. Spredaj sem pa mislil kr tako ledico, ker ni važno kaj dam, ko homologirano itak nebo ampak gre se sam zato, da se mal sveti, da ne morjo glih rečt, da nimam nič :D http://www.superstrela.com/led-dnevne-luci-drl155-8led.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo končno končali vse skupaj...no edino šipco še čakam, da se mi javijo od 4race in potem je vse kt treba :)

spredaj.jpg

desno.jpg

levo.jpg

Baje ta firma ne deluje več? Tut jst sm hotu naročit šipco pr njih, pa jih nikakor ne dubim. 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva tedna nazaj sem govoril z njim in da se slišiva ta teden in ga kličem in me kr ven vrže, poslal email nič. Tak da ne vem :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...uf, prav jeb...ko zgleda v beli barvi....upajmo na četrtek, da ga vidim še v živo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo lepo, kje si nabavit to peno za zic? :)

 

To ni sam pena (poglej sliko) to je v bistvu kos poliestra oblikovan v sedež, potem je pa pena gor prilimana. Potem se pa z 4 vijaki to privijači na rit motorja. Zelo praktično, vzdržljivo, pa še lepo zgleda, ker se nič ne trga/cufa.

 

Za sedež sem dal 70 eur pri Carboninu.

 

post-2615-0-85356000-1363594484_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info.

 

Hm pa tole paše brez težav na GSXR? Vidim da imajo ta komplet samo za BMWja :(

 

Paše brez težav, ker imam tud plastike od Carbonina in je zic narejen točno za rit od GSXR-ja. Ja na Carbonin strani maš sam za Bmwja zic, ampak pomoje lahko naredi tud za tvojega. Sam vprašanje je od koga imaš plastike, ker dizajn varira od proizvajalca do proizvajalca. Pomoje bo najboljše da ga pokličeš, in da mu neseš rit od motorja, ker ti bo moral potem še tiste matice zaplastificirat v plastiko notr, da boš lahko zic privijačil potem gor.

 

Jest sem se tega eleganto ognil, ker sem vse skupaj pri njemu vzel, in paše ko ata na mamo  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni sam pena (poglej sliko) to je v bistvu kos poliestra oblikovan v sedež, potem je pa pena gor prilimana. Potem se pa z 4 vijaki to privijači na rit motorja. Zelo praktično, vzdržljivo, pa še lepo zgleda, ker se nič ne trga/cufa.

 

Za sedež sem dal 70 eur pri Carboninu.

 

attachicon.gifzic.JPG

Trga se isto !!! :BUA:   Cena :BUA:  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trga se isto !!! :BUA:   Cena :BUA:  :BUA:

 

2 frenda vozita zadnje 3 sezone Carboninov sedež. Oba brez poškodb. A lohka tak sedež zrihtaš ceneje? Pa ne samo pene, komplet z spodno ploščo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 frenda vozita zadnje 3 sezone Carboninov sedež. Oba brez poškodb. A lohka tak sedež zrihtaš ceneje? Pa ne samo pene, komplet z spodno ploščo?

moj kolega  dal gor letos 2 x bil na Grobniku pa je že poškodovan sedež ......glede cena pa se mi zdi predrago......rajši lepim peno direkt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj kolega  dal gor letos 2 x bil na Grobniku pa je že poškodovan sedež ......glede cena pa se mi zdi predrago......rajši lepim peno direkt...

 

Mogoče je poškodba mehanska? Za ceno je pa tkole, enim bi bilo 10 eur preveč. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, po vsaj enomesečnem zanemarjanju motorja zaradi službenih obveznosti :BUA: , sem motorček porinil iz garaže, ga mal vžgal, naredu par fotk in mal sanjaril :smoke:  kako se bo lepo vozit ko se bo naredu vreme (upam da kmalu :grim )

 

Motor je pripravljen, edino kar mi ni ratalo da bi ga polimali v dizajn, ki si ga je zamislil en forumaš .) ko bo čas, bom še to zrihtal :yes:

 

attachicon.gif16032013955.jpg

 

attachicon.gif16032013956.jpg

 

attachicon.gif16032013958.jpg

BIZIXXX  Ma to je navadna bela,perla bela,ali metalna?  Lepa je res :OK: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BIZIXXX  Ma to je navadna bela,perla bela,ali metalna?  Lepa je res :OK:

 

Mislim da je to neka navadna BMW bela,zmešana z mal sive barve, da pol belo barvo bl poudari.Nekak tako :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je to neka navadna BMW bela,zmešana z mal sive barve, da pol belo barvo bl poudari.Nekak tako :yes:

.....brez bavarca pa ne gre :P.....Bizi jest mam še nekaj nalepk BMW MOTORSPORT - črne, bi pasale :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....brez bavarca pa ne gre :P.....Bizi jest mam še nekaj nalepk BMW MOTORSPORT - črne, bi pasale :D

 

Prštimaj, pridem iskat popoldne :D  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda, sm mal mislu it na Brno ta teden, pa bolj švoh kaže  :lol:

 

post-2615-0-20416500-1364233540_thumb.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!