Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Ja...nameravam ga prebarvat da bo lepše rdeče barve :) ker me malo na rezervoarju motijo praskice. Kaj pa kdo ve ki dela nalepke v mariboru ??? Npr. da jaz v coreldrawu naredim nalepko on pa jo pol smao sprinta ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...nameravam ga prebarvat da bo lepše rdeče barve :) ker me malo na rezervoarju motijo praskice. Kaj pa kdo ve ki dela nalepke v mariboru ??? Npr. da jaz v coreldrawu naredim nalepko on pa jo pol smao sprinta ???

drgac te cenej pride ce das samo polirat.

ja tako to gre u teoriji ja :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polirat???? Hmmmmmmmmmm.......pol se bi sveto kot da bi bil novi a ??? :D :D :D :D :D

Kolko to kaj pride ??? Pa to lahko vsak avtoličar naredi ??? Samo rezervoar je malo zjeban...četrt ga je prebarvanega pa se vidi, pa še grdo je pobarvano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful lepo. tko k mv agusta...to sm jest hotu narest sam sm se pol premislu, k je prevec najbrz dnarja (mislu sm dat powder coating)...motor bom pa itak prodal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm obupal.....jest ne bom sam menjou logarjev....ce hocm vn masino dobit motr dat VSE narazn...sej to ni tak tezko, sam kaj ko ne bom znal dat nazaj :> tko da bom rajs enga prosu ce mi to nardi .. bo najboljs...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ju3, k dons me nau domou k sm na zurki :>

we waiting .... :) dej ne ma res prosm dej.... sej ce ne das samo print screen pa copy v slikarja pa mas bmp ... za jpeg pa konvertas v image-u (uglavnm minimalna windows orodja)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor bom pa itak prodal

no jst bi ga pa kupu pa upam da ga boš čimprej...

folk jst sm tud totalno obupu...

dejte mi najdt enga normalnga mitota letnik 98+ pa nej nima preveč kilometrov pa nej bo dobr ohranjen pa seveda za solidn cash...

jst ne najdm nč in sm čist obupu :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful lepo. tko k mv agusta...to sm jest hotu narest sam sm se pol premislu, k je prevec najbrz dnarja (mislu sm dat powder coating)...motor bom pa itak prodal

komu bi pa dal delat powder coat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je to sploh powder coating?

sam kle na motosvetu se pa velik stvari naučiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komu bi pa dal delat powder coat?

baje majo nekje u kranju. tm proti Bitnjam...nwem. baje je tabla Prašno Lakiranje.

kaj je to sploh powder coating?

prašno lakiranje. tisto stvar k jo ces prelakirat jo nabijejo s + nabojem, ta prah je pa minus (ali obratno...nima veze) ta prah se zato lepo veze na celotno povrsino...to pol zapecejo in to je to. lepa gladka barva...

ps.: instaliram CorelDraw, bom takoj :>

nic ne bo... no ce mi instalirat CDja....lahko pa pocakate da zDLjam drugega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje majo nekje u kranju. tm proti Bitnjam...nwem. baje je tabla Prašno Lakiranje.

prašno lakiranje. tisto stvar k jo ces prelakirat jo nabijejo s + nabojem, ta prah je pa minus (ali obratno...nima veze) ta prah se zato lepo veze na celotno povrsino...to pol zapecejo in to je to. lepa gladka barva...

ps.: instaliram CorelDraw, bom takoj :>

nic ne bo... no ce mi instalirat CDja....lahko pa pocakate da zDLjam drugega

ce ne mi dej link dej da ga jst ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tko ko je reku mitofreak, to je bel prah k se s pomočjo statične elektrike prime na kovino, ki je prklopjena na štrom

potem gre to skup v peč, kjer se prah stopi in postane prozoren ter zapeče na barvo (seveda je treba vse skup preden dajo gor prah, pobarvat na neko barvo, kakršno pač hočeš met) in potem je to kot nekakšna zaščita in odlično zgleda

upam da je dost jasno napisano :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne to je pa s5 drug postopk kokr jest vem. ta powder coating o kermu sm jest govoru...je prah v katerikoli barvi. to kar pa ti misls, si pa najbrz vidu na Discoveriju k so delal enga novfa BMWja, tist je pa kao lak scena.

BaHa klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne to je pa s5 drug postopk kokr jest vem. ta powder coating o kermu sm jest govoru...je prah v katerikoli barvi. to kar pa ti misls, si pa najbrz vidu na Discoveriju k so delal enga novfa BMWja, tist je pa kao lak scena.

BaHa klik

ja ja to sm gledu :OK: sej sm mislu oment pa sm mislu da ni noben tega gledu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tud gledu...pa men se zdi da so delal bmw 645 coupe..če se ne motm...sam sm že pozabu kako se tistmu reče...no sej zdej vem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne to je pa s5 drug postopk kokr jest vem. ta powder coating o kermu sm jest govoru...je prah v katerikoli barvi. to kar pa ti misls, si pa najbrz vidu na Discoveriju k so delal enga novfa BMWja, tist je pa kao lak scena.

BaHa klik

OMFG A TOK JE TO VELK ??? dej dej sej 5 minut cajta ti vzame dej prosm konvertas ? :) plis ?? :P ko niam placa niti za 1 MB vec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OMFG A TOK JE TO VELK ??? dej dej sej 5 minut cajta ti vzame dej prosm konvertas ? :) plis ?? :P ko niam placa niti za 1 MB vec :D

hehe ce bi ze rajs ne morm instalirat. sj vlecm dol :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!