Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Še sploh nism kupu motorja pa že neki hočm menjat

Še neki motor bom kupu v ita in me zanima kj morm nardit za blokirat na 11 kW ki ko uvozim motor morm nardit homologacijo.

In še neki kakšno barvo priporočate mat črno ali rdečo pa pol dam lepo belo DUCATI nalepko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,so sam majo 5 konj manj od aprilijinih

eja, pozabu omenit, ko se ze gre o konjih - podatki o kitih so MOC NA KOLESU, podatki o motociklih pa MOC NA GREDI, tu je vedno priblizno 11% razlike (moc na gredi > moc na kolesu). ;)

Kaj po logiki vsi deli kot so luči , plastike , sedež , ............................ od ducatija 996 pašejo tudi na cagivo ?

pase sam ducatijev obesek na cagivin kljuc, to je vse. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok fanjte

zdej se bo pa neki pr men u garaži spremenil.odloču sm se da bom do konca februarja meu not mitota pa tud če bo treba ga bom vm ukradu.-->>shala-shalakupu ga bom pomoje nekje u tujini

no zdej me pa zanima če kupm jst letnik 98 pa bo treba u koper pelat homologirat pa kako nej jst nardim da bo meu 11KW??vem da je blo neki že povedan o tem sam jst tega nism nč zastopu...prosm za POMOOOČ..

tnx :D

P.S.pa zanima me če se da lepo pobarvat mitota iz rumene na rdečo??mislm tud tank pa use to.kako bi to vzeu dol da bi lahko use posebi pobarvu :hmm:

Popravljeno . Popravil weerus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol, itak da se da vse lepo pobarvat... :> ...razsraufas, pokitas, smirglas, barvas, sraufas nazaj (mogoc pa se kak lak gor)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak kok pa pride komplet barvanje. Ker se men zdi škoda dnarja zato, sploh mi je pa rumen mito lepši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni to auto...

kwadraten meter metalne oz kowinske barwe je lepih 45k sit :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u mater pol pa je drago tam kjer ti misliš to... js sm dal za eno plastiko na mašini ko pride 12k s tem da je blo treba kitat pa popravlat plastiko kr je počla pa ful dosti je blo za oblimat z selotejpom da so mi nalepke ostale :) js poznam enga ko dela vrei pa poceni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes sm dau men se zdi 25k sit da mi je masko od aprilije zašwasu pa poštrihu :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

this is to much :) Hmmmm ma no sj eni majo mal visoke cene... drugi pa nareijo tut vrei pa za mali dnar :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

this is to much :) Hmmmm ma no sj eni majo mal visoke cene... drugi pa nareijo tut vrei pa za mali dnar :)

kwa za hudiča je / vrei /

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj a ne poveš kaj pomeni vrei al? :D no bol po slovensko... vrei--->vredu al kak pm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj a ne poveš kaj pomeni vrei al? :D no bol po slovensko... vrei--->vredu al kak pm :D

sej sm mu postal gorej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

??? a je bols kao ?

newem tk mi je reku :? pa še originalno barwo je šou bumbar u lj iskat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

newem tk mi je reku :? pa še originalno barwo je šou bumbar u lj iskat

:slap: :D ja pol se ne cudim da je bla sam barva 15k :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

newem tk mi je reku :? pa še originalno barwo je šou bumbar u lj iskat

in tle mas pol tistih 45k/m2. gres lepo u mavrico pa ti jo namesajo... sam prej mors vedit kasna je orig :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in tle mas pol tistih 45k/m2. gres lepo u mavrico pa ti jo namesajo... sam prej mors vedit kasna je orig :hmm:

ja sj daš kaki mali kos plastike zravn pa ti čist točno zmeša... pr meni je barva prišla 5k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!