Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

eno bolj smotano vprašanje

http://www.bigbang.si/racunalnistvo/monito...5ms-10000-1-dvi

http://www.bigbang.si/racunalnistvo/monito...5ms-20000-1-dvi

katerega vzet? LG ali Samsung... razlika v ceni je dokaj minimalna... Kaj je bolj pomembno? kontrast ali svetilnost?

ne vem kerga nej uzamem. Prosim za mnenje, samo ne mi rečt ta ferma je bolša, ker mamo sedaj enga LG in enga samsunga in obedva že leta delata bp.

jest mam samsunga...sicer 22, ampak oblika pa okvir je enak (razn velikosti) , podstavek je isti. sicer nimam pripomb....ampak stvar je ful nestabilna....slike lahko vids v Hardware temi....sice splet neljubih dogodkov....ampak ce mal butnem mizo se monitor FULLL trese....)

Popravljeno . Popravil JMatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja aja. to pa itak :D

sam pr men ne gre... mam lih v kotu...uni nosilci, k ga lahko obrnes kokr ces so pa predragi... morm placat se kazen prej haha :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupo bom neko multifunkcijsko napravo pa ne vem...Kaj to je važno samo,da ima čim več dpi al še kaj drugega?

V bistvu kolk sem gledal sem mi zdi ta najboljša glede na ceno,ki je 100eu.Al kdo svetuje kaj druga.Na tej strani so podatki od

canon mp540

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupo bom neko multifunkcijsko napravo pa ne vem...Kaj to je važno samo,da ima čim več dpi al še kaj drugega?

V bistvu kolk sem gledal sem mi zdi ta najboljša glede na ceno,ki je 100eu.Al kdo svetuje kaj druga.Na tej strani so podatki od

canon mp540

dpi niso toliko važni ker rabiš samo en spodobni skener kar ta je, če pa bi hotel kaj bolj resnega pa itak rabiš dosti boljši in dražji skener. za osebne potrebe pa bo to dovolj.

edina jeba teh multifunkcijskih naprav je da so potencialne multi težave in da imajo ponavadi najdražje kartuše.

nekje v kleti imam 2 taka stroja, na enem se je vtrgalo softwerju in nič ne dela, oba pa imata tudi zasušene šobe barvne kartuše ker nisem dovolj printal barvno in je šlo vse u 3PM.

predvsem preveri ceno kartuš ker lahko tako poceni mašino preplačaš že po parih nakupih kartuš. drugače pa bo čisto ok kot osebni skener, faks in printer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupo bom neko multifunkcijsko napravo pa ne vem...Kaj to je važno samo,da ima čim več dpi al še kaj drugega?

V bistvu kolk sem gledal sem mi zdi ta najboljša glede na ceno,ki je 100eu.Al kdo svetuje kaj druga.Na tej strani so podatki od

canon mp540

dpi niso toliko važni ker rabiš samo en spodobni skener kar ta je, če pa bi hotel kaj bolj resnega pa itak rabiš dosti boljši in dražji skener. za osebne potrebe pa bo to dovolj.

edina jeba teh multifunkcijskih naprav je da so potencialne multi težave in da imajo ponavadi najdražje kartuše.

nekje v kleti imam 2 taka stroja, na enem se je vtrgalo softwerju in nič ne dela, oba pa imata tudi zasušene šobe barvne kartuše ker nisem dovolj printal barvno in je šlo vse u 3PM.

predvsem preveri ceno kartuš ker lahko tako poceni mašino preplačaš že po parih nakupih kartuš. drugače pa bo čisto ok kot osebni skener, faks in printer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa gledam skenerje npr. canon 4400f pa se mi ne zdi nič kaj boljše od tega?Al je to še slab skener ker tega sem videl kako dela in mislim,da je kr.Ko tega mp540 primerjam z Hp ali epson se mi vidijo karakteristike veliko bolj na nivoju?Al se motim?Gledam pa tam do max 150eu.Kartuše mislim,da so po 10eu jih je pa več not in to je kao dobro?Jz se nato res ne spoznam!Aha pa ta nima faxa not,čeprav bi ga mel sam pol imajo vsi velik slabše tiskalnike in skenerje not

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima prodajam star računalnik:

Amd Athlon 3400+

1gb ram

160gb disk

GeCube Radeon x800 GTO 128mb

cena 120€ ozr. po dogovoru ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hay,

ker vem, da je tle gor veliko računalničarjev, naj mi kdo prosim pove, kaj bi blo lahko narobe z sledilnikom miške (touch padom), ker ko priklopim baterijo v napajanje, z miško ne morem nč delat (kar bezlja po monitorju). Morm potem priklopit miško na USB.

Mam HP- ja in mi je sedaj ko je še bil v garanciji crknil že monitor, sedaj še to. Leptop že 2x na popravilu in sedaj na servisu niso odkrili napake.

Je pa še ena fora, po računu je še v garanciji do marca, po HP- jevih standadih pa je garancija pretekla ta mesec?? In če bi hotla doplačat garancijo moraš plačati 87 €!!

Če ima kdo kak namig, naj mi prosim pove. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odstrani in ponovno namesti gonilnik za touchpad..dobiš ga na straneh HP-ja. Probaj zmanjšati občutljivost (sensitivity) v nastavitvah touchpad-a.

Če to ne bo delalo napiši kateri model laptopa imaš (DVxxxxEA ali kaj podobnega) in kaj točno podrazumevaš s priklapljanjem baterije - a baterijo vstaviš v laptop?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odstrani in ponovno namesti gonilnik za touchpad..dobiš ga na straneh HP-ja. Probaj zmanjšati občutljivost (sensitivity) v nastavitvah touchpad-a.

Če to ne bo delalo napiši kateri model laptopa imaš (DVxxxxEA ali kaj podobnega) in kaj točno podrazumevaš s priklapljanjem baterije - a baterijo vstaviš v laptop?

Sem naložila ponovno, ne deluje. Mam pa HP COmpaq 6720s. Pod priklapljanje baterije je bilo mišljeno vklop v električno omrežje (polnjenje baterije). Ko to naredim, kazalec miške skače po monitorju in niti pod razno ne morš uporabljat. Potem pa priklop navadne na USB, ki pa tudi vedno ne prime. Potem reset..... :headbang:

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem naložila ponovno, ne deluje. Mam pa HP COmpaq 6720s. Pod priklapljanje baterije je bilo mišljeno vklop v električno omrežje (polnjenje baterije). Ko to naredim, kazalec miške skače po monitorju in niti pod razno ne morš uporabljat. Potem pa priklop navadne na USB, ki pa tudi vedno ne prime. Potem reset..... :headbang:

Hvala

jop...neprijetna zadeva... mene je na tak način zafrkaval finger-print (čitalec prstnih odtisov)...in to na novem compu...nato sem naredil recovery_disca in vse nanovo naložil in glej ga zlomka ni delal nato še enkrat poskusim odstranit software za fingerprint in ga ponovno naložim in je čudežno uživel...

...nauk: pri računalnikih včasih 10krat narediš isto stvar in ne deluje 11 pa žačne delovat .)

da nebom preveč :topic: poskusi onemogočit touchpad (pri toshibi je to kombinacija funkcijska tipka+F9 za HPja nevem) ter poskusi nato odstranit gonilnike in ponovno naložit...pa tudi na ta način da prvo onemogočiš touch pad ter nato priklopi zunanjo miško :hmm:

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem naložila ponovno, ne deluje. Mam pa HP COmpaq 6720s. Pod priklapljanje baterije je bilo mišljeno vklop v električno omrežje (polnjenje baterije). Ko to naredim, kazalec miške skače po monitorju in niti pod razno ne morš uporabljat. Potem pa priklop navadne na USB, ki pa tudi vedno ne prime. Potem reset..... :headbang:

Hvala

Si zmanjšala sensitivity? Lahko da priklop na omrežje vpliva na naelektrenost ohišja in s tem zmede touchpad. Če želiš uporabljati zunanjo miško je najbolje da touchpad pod Control panel/System/Hardware daš na disable/onemogoči. Na netu ni nič pametnega o tem. Eni pišejo, da zadeva bolje dela, če odstraniš Synaptics gonilnike in pustiš, da Windows OS sam zazna in namesti gonilnike za touchpad. Če nič od tega ne pomaga lahko laptop dopoldan prineseš do LJ - kontakt PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa prodam rame 2×1Gb in sicer ddr2. Če kdo rabi, so pa novi, se je brt ušteu pri nakupu :headbang:

Zdej prodajam jih za 20 eu, sam resnemu spustim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si zmanjšala sensitivity? Lahko da priklop na omrežje vpliva na naelektrenost ohišja in s tem zmede touchpad. Če želiš uporabljati zunanjo miško je najbolje da touchpad pod Control panel/System/Hardware daš na disable/onemogoči. Na netu ni nič pametnega o tem. Eni pišejo, da zadeva bolje dela, če odstraniš Synaptics gonilnike in pustiš, da Windows OS sam zazna in namesti gonilnike za touchpad. Če nič od tega ne pomaga lahko laptop dopoldan prineseš do LJ - kontakt PM.

Pa to res more priklop omrežja vplivati na naelektrenost ohišja in zato zmede touchpad. Sem včerej ne vem kolikokrat probala izključiti kabel za polnjenje batarije iz računalnika (prej z miško ne morem delat, ko izklopim kabel, miška skoraj vedno začne delat.

Pa tud to opažam, da kakor leptopa položim s kolen na tršo podlago, se naredi isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to res more priklop omrežja vplivati na naelektrenost ohišja in zato zmede touchpad. Sem včerej ne vem kolikokrat probala izključiti kabel za polnjenje batarije iz računalnika (prej z miško ne morem delat, ko izklopim kabel, miška skoraj vedno začne delat.

Pa tud to opažam, da kakor leptopa položim s kolen na tršo podlago, se naredi isto.

Težko ti karkoli rečem za ziher. Sem pač domneval, zato tudi omenjam sensitivity ali občutljivost touchpad-a (ne vem v katerem jeziku imaš OS). Nekateri omenjajo tudi jakost toka, ki ga daje AC adapter, kot vzrok problema, vendar za druge znamke in modele laptopov. Če ga imaš še v garanciji, ga nesi na HP, da ga porihtajo.

Aja, kaj pa če odstraniš baterijo in ga potem priključiš na omrežje brez baterije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko ti karkoli rečem za ziher. Sem pač domneval, zato tudi omenjam sensitivity ali občutljivost touchpad-a (ne vem v katerem jeziku imaš OS). Nekateri omenjajo tudi jakost toka, ki ga daje AC adapter, kot vzrok problema, vendar za druge znamke in modele laptopov. Če ga imaš še v garanciji, ga nesi na HP, da ga porihtajo.

Aja, kaj pa če odstraniš baterijo in ga potem priključiš na omrežje brez baterije?

Hm, vzela baterijo iz leptopa, priključla na omrežje, dela vse brezhibno :huh:

Kaj zdej to??? Mislem, ta moj komp. Ja garancija pretekla v petek, čeprav po računu do marca?? Ne vem kako je to lahko drugače po HP zahtevah. A ni blo včasih tko, da eno leto v garanciji zadeve??

Hvala Fritz za pomoč :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, vzela baterijo iz leptopa, priključla na omrežje, dela vse brezhibno :huh:

Kaj zdej to??? Mislem, ta moj komp. Ja garancija pretekla v petek, čeprav po računu do marca?? Ne vem kako je to lahko drugače po HP zahtevah. A ni blo včasih tko, da eno leto v garanciji zadeve??

Hvala Fritz za pomoč :rolleyes:

Kje si nabavla notebook? Kot kaže je trgovina vzela prenosnike na zalogo in takoj aktivirala HP garancijo. Ampak, ker si ti končni kupec, garancija zacne s tvojim nakupom, kar lahko dokazes z racunom oz. garancjiskim listkom (ponavadi z obojim hkrati), ki ga dobiš zraven notebooka. Na tem listku mora biti zig prodajalca in datum prodaje.

Popravljeno . Popravil DenisR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si nabavla notebook? Kot kaže je trgovina vzela prenosnike na zalogo in takoj aktivirala HP garancijo. Ampak, ker si ti končni kupec, garancija zacne s tvojim nakupom, kar lahko dokazes z racunom oz. garancjiskim listkom (ponavadi z obojim hkrati), ki ga dobiš zraven notebooka. Na tem listku mora biti zig prodajalca in datum prodaje.

Ma kupla v Mercatorju :(, ja račun je do marca, računalnik že dvakrat na servisu, najprej menjali monitor in po 14 dneh ko sem ga prinesla dam pa še to sranje.

Niko več ne kupim tehničnih stvari v nespicaliziranih trgovinah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!