Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Gugo

Priporočene objave

Nujno rabim pomoč.Na prenosnemaračunalniku imam nameščene windowse xp profesional še pred izidom servis pack 2 ko sedaj hočem namestit ta servis pack mi javlja o nekem neveljavnem ključu pomoč prosim. Servis pack pa rabim ker mi noče namestiti enega programa.

Če imaš kupljene original Windowse, potem se nimaš kaj sekirat in bi moralo delat, če pa ne pa pač... tako kot je že nekdo tukaj omenil (piratska kopija, ki ne preverja ključa) :)

Če imaš "slučajno" neveljaven key in se ti ne da še enkrat instalirat.. moraš pač zamenjat key z delujočim ... zamenjaš ga tako da v google napišeš nekaj ala "xp windows key change"

Key pa .... napišeš recimo v google "serials ws" pa potem pač mal poiščeš.

ali pa poskusi to....

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

ja itaq, da se ve kateri program misls, ga imam nalozenega, gre pa za priblizno 50 mb prostora na disku... Dobil sem ga od kolega... na netu pa ne vem kje bi se nahajal...

Kako ti lahko pomagam?

Ja, to je ta brezplačni slovar ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Računalnik mi je znorel :kva2: kar brez veze se restartuje :angry2: Kwa to dogaja??? :hmm: Nod 32 ni nič zaznal, da bi bili kakšni virusi! :headbang: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Računalnik mi je znorel :kva2: kar brez veze se restartuje :angry2: Kwa to dogaja??? :hmm: Nod 32 ni nič zaznal, da bi bili kakšni virusi! :headbang:  :wallbash:

Hardware problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Računalnik mi je znorel :kva2: kar brez veze se restartuje :angry2: Kwa to dogaja??? :hmm: Nod 32 ni nič zaznal, da bi bili kakšni virusi! :headbang:  :wallbash:

Lahko je problem v napajalniku....Men se je to dogajalo potem pa sem kupil 550w napajalnik,zdaj dela že eno leto brez problema.Možno pa je tudi da je prevelika voltaža na procesorju (si kaj navijal procesor?) ali pa se ena od stvari pregreva (če imaš novejši računalnik in imajo komponente toplotne senzorje si downloadaj Speedfan, ki ti kaže temeraturo komponent)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez noč mi ni restarto :worship: tako, da mislim, da je imel muho enodnevnico!!?? :worship:

Upam, ampak jaz sem imel podoben problem, pa ni bila muha enodnevnica :grrr Ne spomnim se točno kaj je bla za ena golazn, vtipkaj v google ustrezne izraze (computer restart ... ) pa poglej če vrže ven kako stran z opisi črvov in virusov, pa najdi zdravilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo kje oz. kako izklopim nadležno prijavljanje vsakič ko vklopim računalnik....mam Xp Sp 2...vsakič se pojavi okno za vpis gesla(čeprav ga ne uporabljam) in je malo nadležno ker računalnik uporabljam samo jaz..

kako izklopit/onemogočit okno za prijavo v sistem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo kje oz. kako izklopim nadležno prijavljanje vsakič ko vklopim računalnik....mam Xp Sp 2...vsakič se pojavi okno za vpis gesla(čeprav ga ne uporabljam) in je malo nadležno ker računalnik uporabljam samo jaz..

kako izklopit/onemogočit okno za prijavo v sistem?

Nadzorna plošča - uporabniški računi. Nastavi na enga uporabnika oz. skrbnika sistema, pa malo poglej okoli funkcije, piše vse

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo kje oz. kako izklopim nadležno prijavljanje vsakič ko vklopim računalnik....mam Xp Sp 2...vsakič se pojavi okno za vpis gesla(čeprav ga ne uporabljam) in je malo nadležno ker računalnik uporabljam samo jaz..

kako izklopit/onemogočit okno za prijavo v sistem?

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...03entry368403

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

done....hvala! :)

še nekaj...mam en joystick...star...fora je, da ima konektor za računalnik 15 pinski....računalnik zadej pa nima takega konektorja ima le 9 in 25 pinskega... a se dobi kak transformerm ki bi mi 15 pinski konektor spremenil v 9 ali 25 pinskega...ima kdo viška?

ali je moj joystik prestar za sodobna računala?Potrebna nabava novega? :hmm:

sem zdownloadal 2 špila in sicer Battle of Britain Wings of wictory in Heroes of the pacific; pa bi rad poizkusil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

done....hvala! :)

še nekaj...mam en joystick...star...fora je, da ima konektor za računalnik 15 pinski....računalnik zadej pa nima takega konektorja ima le 9 in 25 pinskega... a se dobi kak transformerm ki bi mi 15 pinski konektor spremenil v 9 ali 25 pinskega...ima kdo viška?

ali je moj joystik prestar za sodobna računala?Potrebna nabava novega? :hmm:

sem zdownloadal 2 špila in sicer Battle of Britain Wings of wictory in Heroes of the pacific; pa bi rad poizkusil

Ehm... 9 pinski je COM port, 25 pinski pa LPT (printer port). Ti pa rabiš game port - 15 pinski. Včasih je bil namontiran na zvočne kartice, nekatere matične plošče so ga imele integriranega, nekatere posebej (kot recimo dodatni USB priklopi)... novejši sistemi pač ciljajo na USB priklop za vse naprave.

Torej - s tem kar imaš sedaj si ne moreš pomagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

done....hvala! :)

še nekaj...mam en joystick...star...fora je, da ima konektor za računalnik 15 pinski....računalnik zadej pa nima takega konektorja ima le 9 in 25 pinskega... a se dobi kak transformerm ki bi mi 15 pinski konektor spremenil v 9 ali 25 pinskega...ima kdo viška?

ali je moj joystik prestar za sodobna računala?Potrebna nabava novega? :hmm:

sem zdownloadal 2 špila in sicer Battle of Britain Wings of wictory in Heroes of the pacific; pa bi rad poizkusil

TC jst prodam joystick, oglas se pr men ce te kj zanima :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, ampak jaz sem imel podoben problem, pa ni bila muha enodnevnica  :grrr  Ne spomnim se točno kaj je bla za ena golazn, vtipkaj v google ustrezne izraze (computer restart ... ) pa poglej če vrže ven kako stran z opisi črvov in virusov, pa najdi zdravilo

Mislim, da sem našel problem :yea2: javim zvečer, da vidim, če je to!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabo bi program da bi lahko dal mape pod kodo, a ma kdo kaj podobnega ali pa če ima kdo kakšnje iskušnje s tem? Hvala za odg.

lp rossi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oni prvi je za plačat, drugi pa ti novo disk kao naredi, jaz pa bi rabo da lahko recimo samo kr mapo določiš ki je že na disku pa da jo daš po key!! ve kdo ka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!