Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

So pa sportsmart malo dražje od Q RR, kajne? Jaz sem dobil ponudbo za 120/180 za 290€ oz. 120/190 294€. Montaža vključena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa sportsmart malo dražje od Q RR, kajne? Jaz sem dobil ponudbo za 120/180 za 290€ oz. 120/190 294€. Montaža vključena.

To si vprašal v materiji? Meni so isto rekli, pol sem jih pa pri širniku menjal za 247€ (z montažo vred), razlika ni švoh. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, najboljše, da na čoperje daje folk GP racer pa Supercorse in mogoče še Power race. Drugo odpade, ker je se na gumah ne sme šparat... :closedeyes:

Dal bi ti 10x plus, če bi šlo. :)

Verjamem, da vsak hoče dobro ampak občasno se pretirava.

So pa sportsmart malo dražje od Q RR, kajne? Jaz sem dobil ponudbo za 120/180 za 290€ oz. 120/190 294€. Montaža vključena.

Kot je napisal že rdeci_vragec, jaz sem dal za pnevmatike brez montaže 230€ pri Širniku, ko pa sem enake pnevmatike iskal v okolici, konkretno pri vulkanizerjih in prodajalcih moto opreme v Celju, pa so bile tudi cvetke do 380€ za par.(brez heca)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa sportsmart malo dražje od Q RR, kajne? Jaz sem dobil ponudbo za 120/180 za 290€ oz. 120/190 294€. Montaža vključena.

Ma kaj jim ni jasno?? Sploh ne vem kako prodajalci kej prodajo po takih cenah.. Danes v dobi interneta in spletnih trgovin pa res ni težko najt bolj ugodne variante.. 2klika ali 1 telefonski klic, pa imaš gume v dveh dneh pred domačim pragom za bistveno manj denarja..

290, pa tudi če je montaža všteta, je vsekakor preveč za Sportsmart.

Drugače pa se trenutno Dunlopke splača kupovat na www.pocenigume.net Je še ceneje kot pri širniku.

Prejšen teden sem kupil prvo 211 GPracer za 97€ :) Zadnja je bla pa neki manj kot 130, tako da je set 211 GRracerja koštal manj kot 227€ če se ne motim. Pa 6€ poštnine. In take cene so ble kar nekaj časa.. No, ampak očitno je mož ugotovil, da je daleč najcenejši v Slo in par dni nazaj mal podražil vse skupaj.. Ampak vseeno je kolikor sem gledal še vedno cenejši od Širnika.

Set 120/70 in 180/55 GPracer 211 pride zdej 241€, pri Širniku pa 251€. Sportsmarta pa ni trenutno v spletni trgovini, tako da se je za pozanimat če se dobi.. Ker sodeč po drugih cenah Dunlopk, bo tu najceneje.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj jim ni jasno?? Sploh ne vem kako prodajalci kej prodajo po takih cenah.. Danes v dobi interneta in spletnih trgovin pa res ni težko najt bolj ugodne variante.. 2klika ali 1 telefonski klic, pa imaš gume v dveh dneh pred domačim pragom za bistveno manj denarja..

290, pa tudi če je montaža všteta, je vsekakor preveč za Sportsmart.

Drugače pa se trenutno Dunlopke splača kupovat na www.pocenigume.net Je še ceneje kot pri širniku.

Prejšen teden sem kupil prvo 211 GPracer za 97€ :) Zadnja je bla pa neki manj kot 130, tako da je set 211 GRracerja koštal manj kot 227€ če se ne motim. Pa 6€ poštnine. In take cene so ble kar nekaj časa.. No, ampak očitno je mož ugotovil, da je daleč najcenejši v Slo in par dni nazaj mal podražil vse skupaj.. Ampak vseeno je kolikor sem gledal še vedno cenejši od Širnika.

Set 120/70 in 180/55 GPracer 211 pride zdej 241€, pri Širniku pa 251€. Sportsmarta pa ni trenutno v spletni trgovini, tako da se je za pozanimat če se dobi.. Ker sodeč po drugih cenah Dunlopk, bo tu najceneje.

Iste dimenzije Sportsmart jest dubim za: 237evru

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je dobra cena. Drugač so tut pri Širniku skor isto, 238€. Ampak glede na to, da je razlika v ceni na set pri Gp racerju 10€ med Širnikom in pocenigume.net, je mogoče isto tut pri Sportsmartu in so na pocenigume mogoče pod 230 set. Za vprašat je :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še jst bi se prijavil z enim vprašanjem?

Kaj namontirat na gixxerja 600, SportSmart al d211 GP Racer?

Vožnja 98% po cesti in večino sam, občasno kakšen izlet 300-500km na morje z dečvo zadej.

Večina mi svetuje d211Gp Racer, samo a bi jo preveč pojedlo po sredini v zg. primeru?

LP Gizmo_

Sportsmart, dobra pa več z njo prevozo!! D211 je zelo športna guma,(primerna bolj za progo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je z padanjem SportSmart v ovinek (dimenzija 190)??? Nekateri racerji pravijo, da je bila QRR glede tega boljša???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Kakšno trdoto gume mi priporočate za D211 GP Racer (S, M ali E) za bolj hitro vožnjo po cesti za R1 (190/55/17)?

Hvala za odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Kakšno trdoto gume mi priporočate za D211 GP Racer (S, M ali E) za bolj hitro vožnjo po cesti za R1 (190/55/17)?

Hvala za odgovor!

jaz imam S spredaj in M zadaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se dobijo poceni gume???

Ponavadi kupujem pri Španu,pa vidim,da že kr nekaj časa nima skor nič zaloge.Rabil bi sportsmart 180/55/17.

Vidim,da so nekje cene navite na amen,pa rajš uprašam :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se dobijo poceni gume???

Ponavadi kupujem pri Španu,pa vidim,da že kr nekaj časa nima skor nič zaloge.Rabil bi sportsmart 180/55/17.

Vidim,da so nekje cene navite na amen,pa rajš uprašam yes.gif

naročiš pri Širniku ali pa na www.pocenigume.net (drugače je pa eno stran nazaj Jure dost podrobno napisal)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je z padanjem SportSmart v ovinek (dimenzija 190)??? Nekateri racerji pravijo, da je bila QRR glede tega boljša???

Men se zdi dost nevtralna (190/50), nič preveč sama od sebe ne pada in to mi odgovarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi dost nevtralna (190/50), nič preveč sama od sebe ne pada in to mi odgovarja.

Res je, da nisem bil nikol navdušen nad Dunlop-om (vozil na FZ6 ST gumo), vendar ko sem probal QRR, sem bil zelo pozitivno presenečen, meni se zdi, da je dosti boljša od M3, res pa je, da sem iz FZ6 presedlal na GSXR 1000 K8.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je moja sportiva dobila nove gume dunlop sportsmart v dimenziji 190/50 r17 in 120/70 r17.po prvih 200km so vtisi res super. tudi ko spustim krmilo se niti minimalno ne trese, ker to naj bi bil kr pogost pojav (pri bridgestone bt014 se mi je krmilo rahlo treslo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je moja sportiva dobila nove gume dunlop sportsmart v dimenziji 190/50 r17 in 120/70 r17.po prvih 200km so vtisi res super. tudi ko spustim krmilo se niti minimalno ne trese, ker to naj bi bil kr pogost pojav (pri bridgestone bt014 se mi je krmilo rahlo treslo)

...počak ko boš naredu 2000km....boš pol povedu če kaj trese....:unsure:....:huh:...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se dobijo poceni gume???

Ponavadi kupujem pri Španu,pa vidim,da že kr nekaj časa nima skor nič zaloge.Rabil bi sportsmart 180/55/17.

Vidim,da so nekje cene navite na amen,pa rajš uprašam :yes:

Jou.Ti ves majstr pr španu ma kar dosti zaloge,klub temu da online pise da zaloge ni,ti kr poklic 01-365-80-43,pa vprasaj,sem zadnic videl da ima se kar nekaj Q RR-k na zalogi in seveda sportsmart,nekaj d209 ter d211(sprednje ni imel soft),sem mel prevec cajta ko je menu gume,sem vse prešnofu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jou.Ti ves majstr pr španu ma kar dosti zaloge,klub temu da online pise da zaloge ni,ti kr poklic 01-365-80-43,pa vprasaj,sem zadnic videl da ima se kar nekaj Q RR-k na zalogi in seveda sportsmart,nekaj d209 ter d211(sprednje ni imel soft),sem mel prevec cajta ko je menu gume,sem vse prešnofu :D

Hvala.Grem pa dons u Austrijo mal na izlet,pa bom mogoče kr gor zamenjal,če bom spotoma kaj najdu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se dobijo poceni gume???

Ponavadi kupujem pri Španu,pa vidim,da že kr nekaj časa nima skor nič zaloge.Rabil bi sportsmart 180/55/17.

Vidim,da so nekje cene navite na amen,pa rajš uprašam :yes:

Vomberger Kranj ma na dunlop 30% popusta na komplet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30% popusta na maloprodajne cene (ki že itak pri večini vsebujejo -30%) ali 30% popusta na cene iz cenika, katerih se itak noben ne drži? Ker Dunlop ima uradne cene tako visoke, da prakrično vsi prodajajo z -30%, raje kakšen % več.. Po uradnem ceniku pride namreč set Qualifierc čez 400€ če se ne motim..

Skratka če je -30 na uradni cenik je precej prodajalcev bolj ugodnih, oziroma -30 večinoma smatrajo kot redno maloprodajno ceno. Če je pa še dodaten popust, grem pa takoj eno zadnjo na zalogo nabavit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je pa še dodaten popust, grem pa takoj eno zadnjo na zalogo nabavit :)

napisu je da je 30% na komplet, tko da vrjetn sam zadna ne bo -30% :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...to maš še nalimano gor gume od drugih :D Podobno je men nasfalk D252 al kaj že je......kamen od kamna

post-498-127598140044_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!