Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

Mene pa niki zanima kolko kaj naredite z Sport Smart pa če jo je gdo že nataknil na kak V2 stroj ter kaki so kaj občutki, zdaj vozim Coni Race Attack gum je bomba ampak ko se zagreje to pa zna trajat....

Na R1 99 obrnila z zadnjo 7000km do meje legalnosti.

S prednjo 9700. Pa trest je začela proti koncu. Prej ne. Zamenjala pa jo je Q RR. Bolj koničasta in gre

lepše v zavoj. SS je bolj podobna sport touring gumam kot race.

Škoda ker so QRR opustl. Tistih 10% ko se več naredi z njo je na račun

"race" lastnosti.

Popravljeno . Popravil gsx750f
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bla tudi bolj vsec Q RR ... Naredil sem pa z Sportsmart kar +30% vec kilometrov ...

Sedaj pa grem nazaj na Continental Sport Attack.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bla tudi bolj vsec Q RR ... Naredil sem pa z Sportsmart kar +30% vec kilometrov ...

Sedaj pa grem nazaj na Continental Sport Attack.

So Conti sport attack bolj"ostre"(lažje padajo v ovinek) kot pa sportsmart? Qrr so lepo padale v ovinek, sportsmart pa niti ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, Conti Sport Attack imajo celo manjsi radij kot Qualifier RR. Sportsmart je pa res neka ST oblika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa niki zanima kolko kaj naredite z Sport Smart pa če jo je gdo že nataknil na kak V2 stroj ter kaki so kaj občutki, zdaj vozim Coni Race Attack gum je bomba ampak ko se zagreje to pa zna trajat....

z sportsmart naredo 4000km, jaz jih ne dam vec gor, motor veliko slabse vodljiv se posebej v ovinkih se mores kr trudit da se peles, proti roadsmart ki sem jih mel prej

za na cesto po mojem mnenju je ni bolse od roadsmart sploh za nakeda

Popravljeno . Popravil brancisv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kolikor zdaj spremljam to temo vidim da nobeden ni bil extra zadovoljen z SS gumami zdaj sem pa zopet v dilemi kaj dat gor pa če si naredil samo 4000km je pol kr bolš da ostanem na Race Attack Street pa nardim 3500km:unsure:

z sportsmart naredo 4000km, jaz jih ne dam vec gor, motor veliko slabse vodljiv se posebej v ovinkih se mores kr trudit da se peles, proti roadsmart ki sem jih mel prej

za na cesto po mojem mnenju je ni bolse od roadsmart sploh za nakeda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne das na motor Conti Sport Attack namesto Race?

Ampak Dunlop Sportsmart zdrzi vsaj 30% kilometrov dlje kot Continental Sport Attack.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj lih zaradi 30% sem razmišljal da bi dal gor SS pa še na testih so "kao" boljše od Contija

Zakaj pa ne das na motor Conti Sport Attack namesto Race?

Ampak Dunlop Sportsmart zdrzi vsaj 30% kilometrov dlje kot Continental Sport Attack.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kilomotri so kr neki.....guma enakega segmenta, pri enakem načinu vožnje, bo pri posamezniku zdržala cca enako kmjev (*/- 1k).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pr men je tut odločitev padla, danes grem montirat sportsmartke, čeprav še dunlpoa sploh nisem imel, ampak probal bom...pa še na testih so kao zasedle 2 mesto...za diablo rosso corso, ki pa se je trenutno ne da dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pr men je tut odločitev padla, danes grem montirat sportsmartke, čeprav še dunlpoa sploh nisem imel, ampak probal bom...pa še na testih so kao zasedle 2 mesto...za diablo rosso corso, ki pa se je trenutno ne da dobit.

Ti sam vzemi Dunlop...ne bo ti žov :OK:

Drgač pa jest res nevem kuko lohk tko mal kilometrov delate s SS gumami... preveč žgete po ravninah*? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sam vzemi Dunlop...ne bo ti žov :OK:

Drgač pa jest res nevem kuko lohk tko mal kilometrov delate s SS gumami... preveč žgete po ravninah*? :huh:

pa od semaforja do semaforja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti testi so en lari fari. V kolikor se bere kake druge teste, pa spet dobimo drug vrstni red.

ja pr men je tut odločitev padla, danes grem montirat sportsmartke, čeprav še dunlpoa sploh nisem imel, ampak probal bom...pa še na testih so kao zasedle 2 mesto...za diablo rosso corso, ki pa se je trenutno ne da dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pr men je tut odločitev padla, danes grem montirat sportsmartke, čeprav še dunlpoa sploh nisem imel, ampak probal bom...pa še na testih so kao zasedle 2 mesto...za diablo rosso corso, ki pa se je trenutno ne da dobit.

a si tle pogledov: http://www.motorjet.com/gume/cestne.html?manufacturer=59&p=2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa jest res nevem kuko lohk tko mal kilometrov delate s SS gumami... preveč žgete po ravninah*? :huh:

Nimamo 125ccm :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda samo verjemi, da trenutno ni nikjer za dobit te gume, je čist novi letošnji model...sn se pozanimal tut,če bi v osterajh kaj meli..pa nič pred sep.

Moja povezava

ne na pamet no :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

širnik........

zakaj pa povezava ne dela pa :headbang:

hehe ne ne...če ti pravim, da ni te gume trenutno za dobit...itak, da sn prvo njega kontaktiral...ka češ, bomo pač druge montirali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak gume namontirane...samo ne sportsmartke...šefe pr širniku mi jih je odsvetoval....pravi, da je ogromno reklamacij za sprednjo gumo...baje nenormalno trese..kao nek feler.

nisn raje reskiro bzv....sn pokno gor diablo rosso...po prvih cca 100km...super filing,lahkotno premetavanje motorja, dobra vodljivost :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak gume namontirane...samo ne sportsmartke...šefe pr širniku mi jih je odsvetoval....pravi, da je ogromno reklamacij za sprednjo gumo...baje nenormalno trese..kao nek feler.

nisn raje reskiro bzv....sn pokno gor diablo rosso...po prvih cca 100km...super filing,lahkotno premetavanje motorja, dobra vodljivost :worship:

Tudi prednja D 211 GP Racer trese... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasn zakaj so opustil Q RR, ker ta guma je za moje pojme noro dobra... Q2 je pa zlo nestabilna na zalivkah, k zadrsi kjer Q RR ni nikol.

Drugač pa Dunlop še vedno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si mislu na tale oglas na avto(pika)net/_OPREMA/ad.asp?ID=3497264 ...to je za diablo rosso, on pa je iskal Diablo rosso CORSA.

širnik........

zakaj pa povezava ne dela pa :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!