Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

A mi lahko kdo posreduje telefonsko št. prodajalca Dunlop gum, na Hrvaškem zelo blizu Podčetrtka.

Naj bi bil cenejši. Ne poznam pa ne imena niti kraja, razen da ima Dunlop gume.

Hvala.

Če misliš tegale v Bistrici ob sotli

http://www.vulkanizerstvo-f1.si/

zadovoljen... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta je tut fajn ja. Tudi tu že kupil. Ampak dvomom, da je bil ta mišljen, ker ta ni na hrvaškem ampak gre za slovensko firmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

super tabelca!! in kakšna je razlika med Supersport in Hypersport (razen v imenu)?? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen je te to mutant model gume?

Popravljeno . Popravil brancisv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za supermoto je boljša qualifier, narejena je za večje nagibe in zdrsne dovolj kontolirano.

Aja, govorim za pogoje na progi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A voz kdo mogoče spredaj nižji profil od 70. Namreč ko je zadnja širine 190 že čist na robu sprednji manjka še vedno skoraj 1 cm. Pol pa pride do tega da je guma na straneh še nova, pa obrabi se v špico. A bi se ta problem rešil z nižjim profilom spredaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A voz kdo mogoče spredaj nižji profil od 70. Namreč ko je zadnja širine 190 že čist na robu sprednji manjka še vedno skoraj 1 cm. Pol pa pride do tega da je guma na straneh še nova, pa obrabi se v špico. A bi se ta problem rešil z nižjim profilom spredaj?

Pomoje je to namen proizvajalca, da nemorš s sprednjo gumo tako hitro pridet na rob kot z zadnjo. Sprednja naj bi dlje držala, če že pride do zdrsa, da prva zdrsne zadnja guma, sprednja pa ima še dovolj oprijema. Tudi meni se to vedno dogaja, da je na sprednji še kakšen cm nepobran. Vem  da zgleda grdo, samo jbg ne bom se šou zdaj kaskaderja da bom še tist cm pobral :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na stezi (nerad rečem dirkališču, ker prosti trening ni dirka), se pride tud bližje robu.

Seveda je od tud od motota odvisno.

Z drugim presekom gume, posledično druge oblike in geometrije, se spremeni tudi obnašanje motorja ob vstopanju v zavoj.

Če je prednja guma bolj povožena proti robu, je lahko znak več vožnje v zaprtih ridah, počas in ni nujno hitro skozi običajne ovinke.

Popravljeno . Popravil gsx750f
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ima mogoče kdo izkušnje z Dunlop Trailmax TR91?

bo treba počasi zamenjat...

Kolikor sem jaz razumel Širnika (oz. kdorkoli je bil na telefonu) teh gum še ni na trgu. Pridejo v sredini oz. ob koncu avgusta.

Se pa lahko motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem jaz razumel Širnika (oz. kdorkoli je bil na telefonu) teh gum še ni na trgu. Pridejo v sredini oz. ob koncu avgusta.

Se pa lahko motim.

sem jih videl prejšnji teden pri vulkanizerju zraven alter bara v kopru. tudi ceno sem dobil, mi je pa tip nekaj omenjal, da jih je težko dobit. za transalpko ni problema, jih ima tam v dveh dnevih.

mikajo me, ker so čisto nov model. bi pa prej rad kakšno izkušnjo slišal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem jih videl prejšnji teden pri vulkanizerju zraven alter bara v kopru. tudi ceno sem dobil, mi je pa tip nekaj omenjal, da jih je težko dobit. za transalpko ni problema, jih ima tam v dveh dnevih.

mikajo me, ker so čisto nov model. bi pa prej rad kakšno izkušnjo slišal.

Tole nekak ne gre skup, al pa bo treba se mal pocakat z menjavo...

Sicer pa se mi zdi, da mi je dans roadsmartka ene 2x zdrsnila, prevozenih imam 7500km. Ponavad gume drzijo do konca zivljenske dobe - markerjev bp, kne?? Pri prejsnjih kompletih roadsmart se mi to ni naredl, al pa je bil dans kaksndrug faktor v igri.. Naslednja obutev: brez pomislekov, ROADSMART..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole nekak ne gre skup, al pa bo treba se mal pocakat z menjavo...

Sicer pa se mi zdi, da mi je dans roadsmartka ene 2x zdrsnila, prevozenih imam 7500km. Ponavad gume drzijo do konca zivljenske dobe - markerjev bp, kne?? Pri prejsnjih kompletih roadsmart se mi to ni naredl, al pa je bil dans kaksndrug faktor v igri.. Naslednja obutev: brez pomislekov, ROADSMART..

Za Roadsmartko je pa tole kr mal malo kilometrov... A se ti ne zdi? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole nekak ne gre skup, al pa bo treba se mal pocakat z menjavo...

Sicer pa se mi zdi, da mi je dans roadsmartka ene 2x zdrsnila, prevozenih imam 7500km. Ponavad gume drzijo do konca zivljenske dobe - markerjev bp, kne?? Pri prejsnjih kompletih roadsmart se mi to ni naredl, al pa je bil dans kaksndrug faktor v igri.. Naslednja obutev: brez pomislekov, ROADSMART..

Hja, če bi jih kdo namontiral par mesecev nazaj, ko so prišle na trg, bi danes lahko že kaj povedal. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Roadsmartko je pa tole kr mal malo kilometrov... A se ti ne zdi? :unsure:

Ne vem, prvi komplet mi je zdrzal cez 9000 km, drugi 8000, sej ta pa bo se za ene 500 km.. Vazn, d se pocutm varno na motorju..

PS: Kolk bi pa mogu nardit z roadsmartko, nekateri so orng cifre objavlal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, prvi komplet mi je zdrzal cez 9000 km, drugi 8000, sej ta pa bo se za ene 500 km.. Vazn, d se pocutm varno na motorju..

PS: Kolk bi pa mogu nardit z roadsmartko, nekateri so orng cifre objavlal?

Moj ata jih ma zej s cbf1000 narjenih ene 9000, pa je še profila za ene par jurjov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, prvi komplet mi je zdrzal cez 9000 km, drugi 8000, sej ta pa bo se za ene 500 km.. Vazn, d se pocutm varno na motorju..

PS: Kolk bi pa mogu nardit z roadsmartko, nekateri so orng cifre objavlal?

jaz sem tud cca 7000 naredu z roadsmart. pa je blo vsaj 1000km pogojno legalno. najprej mi je nasedel levi indikator, pol sredinski, no in zdej je tud desna stran porabljena. priznam de me je pozitivno presenetla s trajnostjo in gripom. nimam pripomb. predvem mi je blo všeč, da se je guma borila do konca. Zdi se mi da je sta zadnja dva milimetra na qualifajerju požrlo iznenada, na roadsmartu pa sta kar trajala. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa niki zanima kolko kaj naredite z Sport Smart pa če jo je gdo že nataknil na kak V2 stroj ter kaki so kaj občutki, zdaj vozim Coni Race Attack gum je bomba ampak ko se zagreje to pa zna trajat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!