Skoči na vsebino

Michelin gume


lampa

Priporočene objave

Za športnopotovalno vožnjo je pilot road 2 čist fajna guma-kaj pa počenja v dežju pa nemorem govorit, ker v takih primerih sem zlo previden... .) Obrabe sicer ne merim ampak ''od oka'' je po dobrih 1000km še skoraj kot nova.

Torej-kdor ni preveč nagnjen k športni vožnji in mu je vzdržjlivost pnevmatik pomembna bo ta guma zanj prava izbira :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na moje izkusnje z pilot road je lahko road 2 samo boljsa pri oprijemu.

in ker se je ze z road dalo do roba (in tack) tudi s to ne bi smelo biti problema.

v dezju nobenih posebnih komentarjev. drzi, pelje, bremza. :)

in ker bi naj bila road 2 dodobra izboljsana v vseh karakteristikah je edino vprasane mozna kilometraza pri novi road 2. ker ko nekje nekaj dodas (oprijem) tudi nekje nekaj vzames (obraba).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na moje izkusnje z pilot road je lahko road 2 samo boljsa pri oprijemu.

in ker se je ze z road dalo do roba (in tack) tudi s to ne bi smelo biti problema.

v dezju nobenih posebnih komentarjev. drzi, pelje, bremza. :)

in ker bi naj bila road 2 dodobra izboljsana v vseh karakteristikah je edino vprasane mozna kilometraza pri novi road 2. ker ko nekje nekaj dodas (oprijem) tudi nekje nekaj vzames (obraba).

a je bila road (1) tudi 2CT tehnologija? IN na koliko vi pumpate prednje gume? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Road (1) ni bila 2CT. Gume pumpamo kot napiše proizvajalec ;)

aha...torej teoretično je road 2 lahko pošteno drugačna...

BTW...koliko pa predpiše? To se sigurno razlikuje od motorja do motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalno pise na zadnjih vilicah.

ali pa v doticni temi.

vilicah :eek: ?

bom preveril. Čisto možno...

Sicer sem pa mislil da imate nekateri kakšne izkušnje okoli tega. Vem da piše v navodilih (RTFM, vem) ampak tisto ni vedno v redu za različne gume :cry:

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali im kdo kakšne izkušnje z kupovanjem Michelink v Avstriji? Ice-mogoče ti? Zanima me, če se splača it samo zaradi gum na ''izlet'' :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vilicah :eek: ?

bom preveril. Čisto možno...

Sicer sem pa mislil da imate nekateri kakšne izkušnje okoli tega. Vem da piše v navodilih (RTFM, vem) ampak tisto ni vedno v redu za različne gume :cry:

hvala

2.3-2.5 spredaj in 2.5-3.0 zadaj. Če se ti da, probavaj kaj ti najbolj paše. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.3-2.5 spredaj in 2.5-3.0 zadaj. Če se ti da, probavaj kaj ti najbolj paše. :fredy:

hvala! :OK:

Trenutno imam spredaj sicer celo malce čez 2.5 ravno zaradi tresenja in imam občutek da je tresenja manj...ampak bom še probal kako se obnaša če dam na manj...recimo 2.3-2.4, pa bom videl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase sem nad powerco čedalje bolj razočaran :closedeyes: Zadnjo mi kr naprej odnaša sam zdaj ne vem al je guma kriva al moje desno zapestje :headbang: Zdaj bom probal zadaj zmonitran 2CT če pa še to ne bo vredu bomo mogli dat gor pa supercorso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase sem nad powerco čedalje bolj razočaran :closedeyes: Zadnjo mi kr naprej odnaša sam zdaj ne vem al je guma kriva al moje desno zapestje :headbang: Zdaj bom probal zadaj zmonitran 2CT če pa še to ne bo vredu bomo mogli dat gor pa supercorso

Kateri motor pa voziš, kako in v kakšnih temperaturah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri motor pa voziš, kako in v kakšnih temperaturah?

v profilu....hitro :D ....kot so zdaj

Naj še to povem da v hitrejših ovinkih je guma superrrr edino v zaprtih mi pa zadnji konc kr hitr odnese ampak samo po nekem času to se pravi da jo verjetno pregrejem :blush:

Popravljeno . Popravil Erik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase sem nad powerco čedalje bolj razočaran :closedeyes: Zadnjo mi kr naprej odnaša sam zdaj ne vem al je guma kriva al moje desno zapestje :headbang: Zdaj bom probal zadaj zmonitran 2CT če pa še to ne bo vredu bomo mogli dat gor pa supercorso

kr direkt pejt na pirelli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase sem nad powerco čedalje bolj razočaran :closedeyes: Zadnjo mi kr naprej odnaša sam zdaj ne vem al je guma kriva al moje desno zapestje :headbang: Zdaj bom probal zadaj zmonitran 2CT če pa še to ne bo vredu bomo mogli dat gor pa supercorso

2CT bolj kurcajo kot navadno... Probaj s Pirelli Diablo Corsa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase sem nad powerco čedalje bolj razočaran :closedeyes: Zadnjo mi kr naprej odnaša sam zdaj ne vem al je guma kriva al moje desno zapestje :headbang: Zdaj bom probal zadaj zmonitran 2CT če pa še to ne bo vredu bomo mogli dat gor pa supercorso

... pol pa na Grobnik! :OK:

aja, dons sem se nekaj vozakal... Guma ni pa ni hotla spustit oprijema ... se mi je zdelo, da se prvih 6-7 km ogreva, potem pa držiiii ....

šele na cilju sem pogledal, kaj sploh vozim.

je bla michelin pilot road 2 ... vsaj tako je Lucky rekel, ki je pogledal...

verjetno bi te gume kar priporočil komurkoli, če ne bi bilo nevarnosti, da s tem zanetim kake svete vojne

no, ja ... v garaži mam še en svež par Z6...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem sm se pravilno odloču, jutr grejo gor! :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil pavlin666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vilicah :eek: ?

bom preveril. Čisto možno...

Sicer sem pa mislil da imate nekateri kakšne izkušnje okoli tega. Vem da piše v navodilih (RTFM, vem) ampak tisto ni vedno v redu za različne gume :cry:

hvala

ajde, nihajki. hepi ?! :)

.......kot tudi ne za razlicne voznike. zato tudi moj post.

Ali im kdo kakšne izkušnje z kupovanjem Michelink v Avstriji? Ice-mogoče ti? Zanima me, če se splača it samo zaradi gum na ''izlet'' :hmm:

pojma nimam, ze leta kuujem v sloveniji.

imam pa eno varianto, ki ce, bo zelo ugodna. samo mora najprej "skoz iti".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde, nihajki. hepi ?! :)

nenene...ne me narobe razumet...sem razumel kje misliš, samo jaz ne najdem nobenih številk tam...mogoče iščem na napačnem koncu :eek: samo na zaščiti ketne je tisto okoli mazanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa ti piše pod sedežem.

hja...torej bo treba motor na glavo postavit in najti te številke, ni kaj :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa v service manual, user manual, na strani proizvajalca gume, pokličeš enega od milijontih serviserjev v slo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!