Skoči na vsebino

Michelin gume


lampa

Priporočene objave

Pilot Road 2:

Zaenkrat 13.500 km, ne vem sicer koliko mm je še profila, a na pogled ga je še dost za lep števil kilometrov ( vsaj 3k legalnih ).

Vožnja: Touiring in Sport touring, naložen s sopotnico, polnimi 3 kufri in tank torbo. Motor: VFR.

Ko bom porihtu logar, pa še sprobam kako se obnese ob maksimalnih nagibih. Za normalno ovinkarjenje je odlična.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

OK :010

BTW...a kdo mogoče zna razložit zakaj so pri tej gumi tele kanali ravno obratno kot je logika? Na recimo avto gumi (recimo dunlop SP9000) gredo kanali od sredine proti ven ko pelješ naprej (Da vodo ven meče izpod gume), pri tej gredo pa od zunaj proti notri...kako se to obnaša v dežju? Saj (teoretično) vodo vleče od leve in desno direkt proti sredini gume, kjer nima več kam iti... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem tudi jaz že premišljeval.. :hmm: Pa veliko gum za motocikle je na tak način..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem tudi jaz že premišljeval.. :hmm: Pa veliko gum za motocikle je na tak način..

aha...pol ni narobe obrnjena :whistle: (sicer puščica kaže v pravo smer :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pilot Road 2:

...Ko bom porihtu logar, pa še sprobam kako se obnese ob maksimalnih nagibih...

Guma DRŽI tudi skozi hude ovinke, tako da PR2 :worship:

aja: Gume majo 14.000 km.

Popravljeno . Popravil Rok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katero dimenzijo rabiš?

mi je nekako ratalo, po celem dnevu iskanja, so mi jih zrihtali v materiji

špan jih nima (120/70 in 180/55) in jih baje ne bo več dobil (tko sem jaz razumel), kar je ostalo je verjetno razpršeno po posameznih vulkanizerjih

sem iskal tudi po HR forumih in sem pogruntal, da pol hrvaške hodi k nam po nove gume, tako da ni čudno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend sem naredu s PR2 1200km po avtocesti in bom kar napisou, da je ta guma odličen kompromis med oprijemljivostjo in obrabo. Na avtocesti niti slučajno ni postala kvadratna(seveda, saj ima po sredini trdo zmes) in po 500km se jo je še kar nekaj dolivkov držalo na tekalni površini! Po tolikih km z AVS cca 130km/h se ji obraba a s prostim očesom ne vidi NIČ!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kje bi se dalo dobiti gumo Pilot Power navadno dimenzij 180-55/17, uvoznik in par vulkanizerjev v okolici Lj jih nimajo več :headbang:

Nujno rabim do četrtka.

Lp

Popravljeno . Popravil Foggy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi se dalo dobiti gumo Pilot Power navadno dimenzij 180-55/17, uvoznik in par vulkanizerjev v okolici Lj jih nimajo več :headbang:

Nujno rabim do četrtka.

Lp

To tut mene zanima....

Popravljeno . Popravil lavit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gumo sem dobil pri Avtomojstru na Vrhovcih-Lj, sicer Michelin Pilot Power 2CT, saj se navadnih ne dobi več, vsaj letos ne, je bila pa zato cena ugodna.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi se dalo dobiti gumo Pilot Power navadno dimenzij 180-55/17, uvoznik in par vulkanizerjev v okolici Lj jih nimajo več :headbang:

Nujno rabim do četrtka.

Lp

poglej TUKAJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, sem že dobil, je pa TSC Laba zela draga glede omenjenih pnevmatik, še uvoznik jih ima dosti ceneje.

Hm, meni se ni zdelo :hmm:

Katero pnevmatiko si pa primerjal in kolikšna je bila razlika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, meni se ni zdelo

Katero pnevmatiko si pa primerjal in kolikšna je bila razlika?

180/55 ZR 17 M/C (73W) PILOT POWER 2CT R TL

-Laba (186,20 EUR)

-Špan (167,67 EUR)

180/55 ZR 17 M/C (73W) PILOT POWER R TL

-Laba (172,40 EUR)

-Špan (141,36 EUR)

Razlika je kar precejšna, s tem da sem dobil CT gume še par EUR ceneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve kje dobiti PILOT ROAD 2 v teh dneh, če je kdo nabavljal zadnje čase?

Sem povprašal pri nekaterih večji prodajalcih (Laba, Špan, ter nekaj manjših ....) pa nimajo niti ene in pravijo tudi da imajo probleme z dobavo teh gum.

Dimenzije 120/70/17, 180/55/17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve kje dobiti PILOT ROAD 2 v teh dneh, če je kdo nabavljal zadnje čase?

Sem povprašal pri nekaterih večji prodajalcih (Laba, Špan, ter nekaj manjših ... .) pa nimajo niti ene in pravijo tudi da imajo probleme z dobavo teh gum.

Dimenzije 120/70/17, 180/55/17

če pogledaš nekaj postov nazaj boš parkrat videl da vsi pravijo da je za letos adijo...ni več nikjer... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!