Skoči na vsebino

Michelin gume


lampa

Priporočene objave

malo se tudi

pilot road 3,ko pa bo prva fuč, pa še prvo pr3

malce se tudi sam nagibam k temu le razlika v ceni mi je lce vabljiva v prid Pilot Power. PP CT2 je 112 €, PR3 pa je 152 €. Sedaj pa ne vem, ali zdrži toliko dlje oz. je toliko boljša , ali ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

prodam gume za motor ZADNJA 160/60,17- SPREDNJA 120/70,17,ZNAMKE michelin-PILOT POWER 2CT- ugodno!!! gume popolnoma novi..še zapakirane! letnica gum prednja konec drugega meseca zadnja začetek 6 meseca 2012

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 200 evrov dam obe to je poceni glede na to ča kupuješ novo mislim da so ble nove okoli 230 al 240 evrov..;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se pa lahko po ugodni ceni pri nas kupi Mišelinke (PR3 konkretno, lahko na PM).

Za Dunlop jih dosti poznam, mogoče bom pa letos spet prešaltal, če dobim ugodno ceno.

LP

js mam dobre mišelinke doma ti jih dam za dober denar michelin pilot power 2CT kupil sem jih pred tednom dni pa mi ne pomagajo nič več ker me je vrglo z motorju še preden sm jih dau gor piši na zs pa se zmenma za ceno..;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Grip vredu, po mokrem vredu, obraba...hja cca 8.000 konstantne solo vožnje,brez nepotrebnega nažiganja po ravnini in odpiranja iz ovinkov.

1000ccm,150hp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Anakee 3 naj bi bila narejena za novega vodno hlajenega gsja. Ima zanimiv vzorec.

Moje izkušnje s staro Anakee so; nova odlična, po odpeljanih nekaj tisoč kilometrih na sprednji gumi popolnoma izgubil občutek kaj se dogaja z motorjem :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grip vredu, po mokrem vredu, obraba...hja cca 8.000 konstantne solo vožnje,brez nepotrebnega nažiganja po ravnini in odpiranja iz ovinkov.

1000ccm,150hp

 

Ti bi z vsako gumo naredil tolk, jaz malo manj, eni pa še več. Skratka odvisno je kolk šofer nažiga, predvsem po ravnini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anakee 3 naj bi bila narejena za novega vodno hlajenega gsja. Ima zanimiv vzorec.

Moje izkušnje s staro Anakee so; nova odlična, po odpeljanih nekaj tisoč kilometrih na sprednji gumi popolnoma izgubil občutek kaj se dogaja z motorjem :(

Anakee 2 sem uporabljal pred Touranco in je bila solidna guma, sprednja mi je zdržala 20k, zadnja 13k km. Oglašujejo, da bi naj trojka zdržala še 20-25% več in ker nisem ravno neki ''kolenčkar'' mi je ta podatek pomemben ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anakee 2 sem uporabljal pred Touranco in je bila solidna guma, sprednja mi je zdržala 20k, zadnja 13k km. Oglašujejo, da bi naj trojka zdržala še 20-25% več in ker nisem ravno neki ''kolenčkar'' mi je ta podatek pomemben ... 

Meni je zadnja Anakee zdržala cca 18k. Za 25% daljšo kilometrino na asfaltu in lepem makedamu je verjetno poskrbela nova tehnologija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prosim za mnenje o michelin pilot road 3 in sicer me zanima obraba-življenska doba,oprijemanje v mokrem in suhem,ovinki....sicer vozim zdaj z continental road attack2,vendar imam filing,da jo bo po sredini,kljub vožnji do robov,kar prehitro pobralo...

 

Aja,pa vožnja sport touring na K1200GT...včasih tudi v dveh ali pa naložen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Živjo,

 

Na Hornet-u 2008 imam Pilot Power drugi komplet in sem z njimi zelo zadovoljen......zanima pa me če ima kdo izkušnje Pilot Power 3, ki jih je Motorrad uvrstil pri testiranju supersport pnevmatik na skupno 2 mesto, ki si ga deli z S20 Bridgestone (kot bi bili isti gumi :) ).

 

Torej kakšne so izkušnje?

 

 

Lp, Gašper

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

 

Na Hornet-u 2008 imam Pilot Power drugi komplet in sem z njimi zelo zadovoljen......zanima pa me če ima kdo izkušnje Pilot Power 3, ki jih je Motorrad uvrstil pri testiranju supersport pnevmatik na skupno 2 mesto, ki si ga deli z S20 Bridgestone (kot bi bili isti gumi :) ).

 

Torej kakšne so izkušnje?

 

 

Lp, Gašper

Jaz te nove ne poznam sem pa vozil Pilot Pover in nisen z zadnjo gumo nikoli naredil več kot max.6 K kil zato čeprav se mogoče malo slabše pelje v ovinek(-5Km/h) vozin raje Metzelerko Z-8 roadteck ali za bolj športno vožnjo Sportek in vedno delam z Metzelerkam od 10 do 12 K kil. je pa nabavna cena ca +20% zdrži pa +50% in še šparaš na premontaži, centriranju in feltna manj trpi zaradi poškodb pri montaži !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Zdravo

Mene pa zanima če ima kdo izkušnje z Michelin Pilot Road 4 GT?

Kako se kaj obnesejo in koliko zdržijo.

 

lp

Aleš

Popravljeno . Popravil ALEŠ M
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!