Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Živjo

@hoyla

Glede tega, da se ne posvetujem je tko, tudi jaz sem danes prvič izvedel kaj in kako ter kateri izlet pripravljajo primorci, ker se očitno sami med sabo menite, nimam pojma kam grejo in kako????

Na začetku sezone je bilo par očitkov, zakaj se sami med sabo menimo in nič ne objavimo, zakaj objavljamo slike itd., zdaj pa sem poslal tega in še par predlogov za dnevne izlete, da ne bo kakih očitkov in da se maxiscooteristi sami odločajo...

Sicer je pa tko, za tvoj izlet vem, ker je pač ponagajalo vreme..., na kar nimamo vpliva, mislim pa, da je čist ok in nič narobe, če še kdo objavi kak dnevni izlet oz. predlog za izlet, ker je svoboda odločanja in naj se vsak sam odloči na katero turo bo šel, katera ga bolj privlači in kako bo časovno lahko šel...

Je pa tudi dobro, ker lahko ostali dobijo ideje za izlete...

Maxi pozdrav

Gašper ni panike, uživaj na izletu, se vidiva v Celju, če ne prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

@hoyla

...ni panike, :kva1: :kva1: smo na vezi..., sej gremo še pred otvoritvenim še na kak izlet... :OK: :OK: :OK:

Maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo organizira se izlet, za soboto, dne 28.4.2012

- podzemlje Pece (ogled rudnika svinca in cinka Mežica - 8€) - ogled traja 1,5 - 2 uri, vlak odpelje ob 11 uri...

http://www.podzemlje...dzemlje&lang=si

- eko turistična kmetija Mikl

(domače hišne dobrote, narezek, salame, zaseka, domača zelenjava..., ter specialiteta Koroške - kvočevi nudlni, njami :) )

- grad Ravne (ogled kolikor je možno pač. .) )

- Ivarčko jezero (ogled, pijača.. )

- Slovenj Gradec (na sladoled :) )

- Velenjsko jezero (ogled...)

- Velenjski grad (ogled gradu 2,5 € in njene okolice, odlična lokacija za fotkanje... :) ) - ogled cca. 1 uro...

Tura ima cca. 280 km :kva2::OK: zame odvisno od posameznikov...

Vstopnine: 10,5€ + bencin + malica (po želji)

evo turo:

http://g.co/maps/z5p5f

ZBOR JE BENCINSKI SERVIS PETROL ŠOŠTANJ OB 9.40 URI... prosim, da ste točni...

(spodaj je povezava zbirne točke - Petrol-a in koordinate.. .) )

http://www.petrol.si...si/podrobno/560

Zanima me, če je kdo zainteresiran za izlet naj me prosim pokliče ali mi piše...

V upanju na čimvečjo udeležbo že v naprej hvala in srečno vsem maxiscooteristom...

Spisek kandidatov:

1. @maxi gašper

2. @V-strom650

3. @darjan (dobimo se pred vhodom v rudnik)

4. @pjer01

5. @pelikan

6.

7....

VABLJENI

Popravljeno . Popravil maxi gašper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo organizira se izlet, za soboto, dne 28.4.2012

- podzemlje Pece (ogled rudnika svinca in cinka Mežica - 8€) - ogled traja 1,5 - 2 uri, vlak odpelje ob 11 uri...

http://www.podzemlje...dzemlje&lang=si

- eko turistična kmetija Mikl

(domače hišne dobrote, narezek, salame, zaseka, domača zelenjava..., ter specialiteta Koroške - kvočevi nudlni, njami :) )

- grad Ravne (ogled kolikor je možno pač. .) )

- Ivarčko jezero (ogled, pijača.. )

- Slovenj Gradec (na sladoled :) )

- Velenjsko jezero (ogled.. .)

- Velenjski grad (ogled gradu 2,5 € in njene okolice, odlična lokacija za fotkanje... :) ) - ogled cca. 1 uro...

Tura ima cca. 280 km :kva2::OK: zame odvisno od posameznikov...

Vstopnine: 10,5€ + bencin + malica (po želji)

evo turo:

http://g.co/maps/z5p5f

ZBOR JE BENCINSKI SERVIS PETROL ŠOŠTANJ OB 9.40 URI... prosim, da ste točni...

(spodaj je povezava zbirne točke - Petrol-a in koordinate.. .) )

http://www.petrol.si...si/podrobno/560

Zanima me, če je kdo zainteresiran za izlet naj me prosim pokliče ali mi piše...

V upanju na čimvečjo udeležbo že v naprej hvala in srečno vsem maxiscooteristom...

Spisek kandidatov:

1. @maxi gašper

2. @V-strom650

3. @darjan (dobimo se pred vhodom v rudnik)

4. @pjer01

5. @pelikan

6. @Blond in sopotnica (99%)

7....

VABLJENI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

@hoyla

...ni panike, :kva1: :kva1: smo na vezi..., sej gremo še pred otvoritvenim še na kak izlet... :OK: :OK: :OK:

Maxi pozdrav

kot vedno uživajte v furi in seveda be safe :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo organizira se izlet, za soboto, dne 28.4.2012

- podzemlje Pece (ogled rudnika svinca in cinka Mežica - 8€) - ogled traja 1,5 - 2 uri, vlak odpelje ob 11 uri...

http://www.podzemlje...dzemlje&lang=si

- eko turistična kmetija Mikl

(domače hišne dobrote, narezek, salame, zaseka, domača zelenjava..., ter specialiteta Koroške - kvočevi nudlni, njami )

- grad Ravne (ogled kolikor je možno pač. )

- Ivarčko jezero (ogled, pijača.. )

- Slovenj Gradec (na sladoled )

- Velenjsko jezero (ogled..

- Velenjski grad (ogled gradu 2,5 € in njene okolice, odlična lokacija za fotkanje... ) - ogled cca. 1 uro...

Tura ima cca. 280 km zame odvisno od posameznikov...

Vstopnine: 10,5€ + bencin + malica (po želji)

evo turo:

http://g.co/maps/z5p5f

ZBOR JE BENCINSKI SERVIS PETROL ŠOŠTANJ OB 9.40 URI... prosim, da ste točni...

(spodaj je povezava zbirne točke - Petrol-a in koordinate.. )

http://www.petrol.si...si/podrobno/560

Zanima me, če je kdo zainteresiran za izlet naj me prosim pokliče ali mi piše...

V upanju na čimvečjo udeležbo že v naprej hvala in srečno vsem maxiscooteristom...

Spisek kandidatov:

1. @maxi gašper

2. @V-strom650

3. @darjan (dobimo se pred vhodom v rudnik)

4. @pjer01

5. @pelikan

6. @Blond in sopotnica (99%)

7....

Popravljeno . Popravil maxi gašper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem udeležencem enodnevnih voženj, ki se bodo odvijale med prazniki želim veliko prijetnih in varnih maxi kilometrov. Uživajte med prazniki.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo organizira se izlet, za soboto, dne 28.4.2012

- podzemlje Pece (ogled rudnika svinca in cinka Mežica - 8€) - ogled traja 1,5 - 2 uri, vlak odpelje ob 11 uri...

http://www.podzemlje...dzemlje&lang=si

- eko turistična kmetija Mikl

(domače hišne dobrote, narezek, salame, zaseka, domača zelenjava..., ter specialiteta Koroške - kvočevi nudlni, njami )

- grad Ravne (ogled kolikor je možno pač. )

- Ivarčko jezero (ogled, pijača.. )

- Slovenj Gradec (na sladoled )

- Velenjsko jezero (ogled..

- Velenjski grad (ogled gradu 2,5 € in njene okolice, odlična lokacija za fotkanje... ) - ogled cca. 1 uro...

Tura ima cca. 280 km zame odvisno od posameznikov...

Vstopnine: 10,5€ + bencin + malica (po želji)

evo turo:

http://g.co/maps/z5p5f

ZBOR JE BENCINSKI SERVIS PETROL ŠOŠTANJ OB 9.40 URI... prosim, da ste točni...

(spodaj je povezava zbirne točke - Petrol-a in koordinate.. )

http://www.petrol.si...si/podrobno/560

Zanima me, če je kdo zainteresiran za izlet naj me prosim pokliče ali mi piše...

V upanju na čimvečjo udeležbo že v naprej hvala in srečno vsem maxiscooteristom...

Spisek kandidatov:

1. @maxi gašper

2. @V-strom650

3. @darjan (dobimo se pred vhodom v rudnik)

4. @pjer01

5. @pelikan

6. @Blond in sopotnica (99%)

7....

Vsem skupaj želim lep preživet dan na Koroškem,žal se zaradi vsakoletnih fur na rivo ,srečanja ne morem udeležiti.Jutri sem na relaciji Ravne ,Karlovac,Zadar,Vir.Lepe in varne praznike vsem sesalcem,se vidimo v Zrečah. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem skupaj želim lep preživet dan na Koroškem,žal se zaradi vsakoletnih fur na rivo ,srečanja ne morem udeležiti.Jutri sem na relaciji Ravne ,Karlovac,Zadar,Vir.Lepe in varne praznike vsem sesalcem,se vidimo v Zrečah. LP

Jaz pa Lj Karlovac Bihač mogoče se pa vidmo na meji,če bodo pajkani stavkal.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo organizira se izlet, za soboto, dne 28.4.2012

- podzemlje Pece (ogled rudnika svinca in cinka Mežica - 8€) - ogled traja 1,5 - 2 uri, vlak odpelje ob 11 uri...

http://www.podzemlje...dzemlje&lang=si

- eko turistična kmetija Mikl

(domače hišne dobrote, narezek, salame, zaseka, domača zelenjava..., ter specialiteta Koroške - kvočevi nudlni, njami :) )

- grad Ravne (ogled kolikor je možno pač. .) )

- Ivarčko jezero (ogled, pijača.. )

- Slovenj Gradec (na sladoled :) )

- Velenjsko jezero (ogled.. .)

- Velenjski grad (ogled gradu 2,5 € in njene okolice, odlična lokacija za fotkanje... :) ) - ogled cca. 1 uro...

Tura ima cca. 280 km :kva2::OK: zame odvisno od posameznikov...

Vstopnine: 10,5€ + bencin + malica (po želji)

evo turo:

http://g.co/maps/z5p5f

ZBOR JE BENCINSKI SERVIS PETROL ŠOŠTANJ OB 9.40 URI... prosim, da ste točni...

(spodaj je povezava zbirne točke - Petrol-a in koordinate.. .) )

http://www.petrol.si...si/podrobno/560

Zanima me, če je še kdo zainteresiran za izlet naj me prosim pokliče ali mi piše

, oziroma naj se doda na spisek (spodaj.. .)

V upanju na čimvečjo udeležbo že v naprej hvala in srečno vsem maxiscooteristom...

Spisek kandidatov:

1. @maxi gašper

2. @V-strom650

3. @darjan (dobimo se pred vhodom v rudnik)

4. @pjer01

5. @pelikan (dobimo se pred vhodom v rudnik)

6. @Blond in sopotnica (99%)

7....

VABLJENI

Popravljeno . Popravil maxi gašper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gašper in ostali pozdravljeni!

Midva z mojo se vam bova pridružila kasneje. Ni naju potrebno čakati na zbirnem mestu.

Zjutraj morava najprej malega odpeljati k babici in potem se podava na pot.

Predvidevam, da se vas počakamo, ko pridete iz rudnika in potem skupaj nadaljujemo.

Ravnokar pa sem govoril tudi z @GTo-jem in tudi on bo z soprogo prišel z nama.

Mislim, da nas bo nekje na poti obiskal tudi @Sat500.

Bo kar dobra skupinska slikca ;)

LP

Blond

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bomo maxi izkoristili sončen dan...

Zbor je BS Petrol, Šoštanj..., kamor pridejo:

@maxi gašper (jaz.. .)

@V-strom

@pjer01

Pred rudnikom nas počakajo:

@darjan

@pelikan

Pri izhodu iz rudnika, ko pridemo, pa se nam pridružita še:

@Blond + sopotnica

@GTO + sopotnica

Skratka prijetno in varno vožnjo in se vidimo jutri na dnevu Koroške...

+ @Sat500 (nekje na poti...??)

Maxi pozdrav...

Popravljeno . Popravil maxi gašper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IZLET NA KOČEVSKO IN KOLPO...

...je danes minil v res prijetni maxi družbi. Dobili smo se na Petrol črpalki na Barju (@Hoyla+sopotnica, @mataur in moja malenkost) in se odpeljali v smeri Rašice, kjer smo si ogledali Trubarjevo domačijo. Izvedeli smo dosti tega, kar smo v šoli "preslišali"... Po pijači (ki so nam jo častili prijazni domačini)... smo odrinili naprej proti Novi Štifti... kjer smo se pridružili moto karavani, ki je "drla" na krst motorjev in seveda voznikov... in kjer smo se srečali tudi z @zvone500 in njegovo sopotnico, ki sta nas (prav) prijetno "presenetila" s svojo prisotnostjo... pa tudi smo spoznali novo "pečenega" maxi skuterista @FrenkM in njegovo boljšo polovico... ki sta nas prijazno povabila tudi na kavico... Ko smo se "podložli" v znani gostilni z res dobro hrano (hvala @Hoyla, bilo je res MAXI)... in smo spili tudi kavico (pri @FrenkM)... smo jo skupaj mahnili še ob Kolpi... kjer smo spili še nekaj (hvala @mataur, "motor" je "zalit") ...in smo se "počasi" odpravili proti domu...@FrenkM, @Hoyla in @mataur na eno stran, mi trije @Zvone+V. in jaz pa na drugo... :winkiss:

Danes sem odvozil blizu 500km, kar je za tako turo "normalno"... saj sem prišel od najdlje...

Hvala @Hoyla+... bilo je res MAXI... :OK: ...za ponovit...!!!

Lep maxi pozdrav vsem

p.s.

Maxi voženj je za ta vikend napovedano MAXI... Jutri gremo na Koroški izlet, v nedeljo pa na Primorski izlet... Torej, se vidimo...!??

Kakorkoli, vsi ki ne boste utegnili... si boste lahko o vsem prebrali tudi na maxiscooter.si, kjer bomo objavljali vse prihajajoče MAXI izlete... kot tudi povzetke iz izletov... V kolikor imate idejo, kam bi se skupaj zapeljali (+kaj pogledali)... nas kontaktirajte...

post-22093-0-32251500-1335559477_thumb.jpg

post-22093-0-55068300-1335559487_thumb.jpg

post-22093-0-75853800-1335559495_thumb.jpg

post-22093-0-44358900-1335559505_thumb.jpg

post-22093-0-63605900-1335559516_thumb.jpg

post-22093-0-06924300-1335559526_thumb.jpg

post-22093-0-18606400-1335559545_thumb.jpg

post-22093-0-60378900-1335559553_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pelikan
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IZLET NA KOČEVSKO IN KOLPO...

...je danes minil v res prijetni maxi družbi. Dobili smo se na Petrol črpalki na Barju (@Hoyla+sopotnica, @mataur in moja malenkost) in se odpeljali v smeri Rašice, kjer smo si ogledali Trubarjevo domačijo. Izvedeli smo dosti tega, kar smo v šoli "preslišali"... Po pijači (ki so nam jo častili prijazni domačini)... smo odrinili naprej proti Novi Štifti... kjer smo se pridružili moto karavani, ki je "drla" na krst motorjev in seveda voznikov... in kjer smo se srečali tudi z @zvone500 in njegovo sopotnico, ki sta nas (prav) prijetno "presenetila" s svojo prisotnostjo... pa tudi smo spoznali novo "pečenega" maxi skuterista @FrenkM in njegovo boljšo polovico... ki sta nas prijazno povabila tudi na kavico... Ko smo se "podložli" v znani gostilni z res dobro hrano (hvala @Hoyla, bilo je res MAXI)... in smo spili tudi kavico (pri @FrenkM)... smo jo skupaj mahnili še ob Kolpi... kjer smo spili še nekaj (hvala @mataur, "motor" je "zalit") ...in smo se "počasi" odpravili proti domu...@FrenkM, @Hoyla in @mataur na eno stran, mi trije @Zvone+V. in jaz pa na drugo... :winkiss:

Danes sem odvozil blizu 500km, kar je za tako turo "normalno"... saj sem prišel od najdlje...

Hvala @Hoyla+... bilo je res MAXI... :OK: ...za ponovit...!!!

Lep maxi pozdrav vsem

p.s.

Maxi voženj je za ta vikend napovedano MAXI... Jutri gremo na Koroški izlet, v nedeljo pa na Primorski izlet... Torej, se vidimo...!??

Kakorkoli, vsi ki ne boste utegnili... si boste lahko o vsem prebrali tudi na maxiscooter.si, kjer bomo objavljali vse prihajajoče MAXI izlete... kot tudi povzetke iz izletov... V kolikor imate idejo, kam bi se skupaj zapeljali (+kaj pogledali)... nas kontaktirajte...

Ja res je bila dobra družba, samo maj žal, da ans ni bilo malo veš, pa vendar, bolj toliko kot noben :OK: . Ti samo javi kdaj bi ponovili, naslednjič bom pot malo spremeil, ker se da v tam koncu Slovenije videti veliko in bom pripravil izlet.

MAXI pozdrav :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Evo po skoraj 280 prevoženih km srečno prispel domov :OK: :OK:

Upam, da vam je bilo prijetno se voziti po naši lepi Koroški... :kva2: :kva2:

Malo nas je čas preganjal ampak je bilo ok, vse skupaj je poravnala odlična eko hrana... :grrr :grrr

@V-strom, @Pjer01+sopotnica, @Blond+sopotnica, @darjan, @GTO+sopotnica, @Pelikan, @Sat500+sopotnica...

VSEM skupaj še enkrat hvala za prijetno družbo polno smeha in veselja...

Se vidimo spet v kratkem na maxi izletih...

Maxi :yea1: :yea1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi iz najine strani zahvala za lep izlet in čudovito družbo, upam da se kmalu spet družimo.

post-30077-0-62352300-1335691030_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo :OK: :OK:

Se pripravljajo novi izleti in nova maxi druženja... :kva2: :kva2:

Vse bom objavil tukaj na forumu...

Morm pa reči, da ste ODLIČNA družba, se veselim snidenja kmalu...

Maxi :yea1::yea2:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi šel kdo jutri, še raje v sredo na obalo (vsi Slovenci bodo tako na Grobniku)? Moram še malo km-jev narest :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo @skuterist

Jaz grem v sredo verjetno na Grobnik (Slovenski dan na Grobniku...), ni pa še nič sigurno, če bom šel bom dal obvestilo na forum (dnevne fure) ali pa te obvestim, kakorkoli...??

Če bom šel bom napisal...

Maxi :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!