Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Sej moja tud ni imela nikoli blokad, pa mi je napisal neko potrdilo, da naj bi imela 11kw, čeprav sem se vozil z odprto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Homologacija te košta neki čez 26k SIT.

Blokade imam jaz, jih lahko za nekaj časa nataknemo na tvojo pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja črno rdeča je bla. A poznaš tomaža dolinarja če si iz škofje loke.

ne poznam, vidu sm ga pa že na tej nsr-ki, kolk je pa sploh letnik ta nsr-ka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Homologacija te košta neki čez 26k SIT.

Blokade imam jaz, jih lahko za nekaj časa nataknemo na tvojo pa bo.

a bi 100% pasale na to nsr-ko, letnik 98

sigurno je bla že serijsko brez blokad, a misleš da je kuko drgač narjena tam kt bi mogle bit blokade

sj kje pa ma nsr-ka sploh blokade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje bi lohk dubu potrdilo da motor, ki ima v prometnem napisano 21 kW ima kao 11 kW, tejchy, kje si ti to dobila

izdal mi je as domžale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk a kdo ve kolk pride disk za nsrko, k sm ga zadnč z vršiča dol neki zjebu? Aja pa kolk je za nsr-ko v mejah normale da lahko ketna niha?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk a kdo ve kolk pride disk za nsrko, k sm ga zadnč z vršiča dol neki zjebu? Aja pa kolk je za nsr-ko v mejah normale da lahko ketna niha?

jaz mam en disk ti ga dam đzabe, sam je za zbrusit, prej je bil na neki feltni od ene nsrjke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V dveh, mal klančka navzdol v peti 125km/h-več ni hotlo it, kar vredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni ceno nabijajo pa pol tok ni vredn... To vela za tiste k sm jih šu gledat... to mislem nsr-ke

Vem d sm mal  :topic:  sm ni mi jasn zakva so te nsr-ke tuk nabijajo te cene k motor sploh ni tok vredn

pa poglej kok nsr-k se prodaja in kok jih kopuje...pač je povpraševanje veliko pa mal izbire tko da tisti k prodajajo lahko mal nabijajo cene se mi zdi!!

kr dimnegabureka praš k je mogu se mi zdi več dat k je bla prvotna cena ker je en umes več ponudu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, RMP, ni ti blo slabga- jest ga okol furam zdej... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je tud enkrat en reku, ko sem še skuter kupvov da ma enga kupca k mu več da. Se zdi da ga še zdej prodaja :P

Glede uprašanja s ketno, prilagam slikco

post-4351-1120744073.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest sm z mojo naredu u 6 dneh 1015km, pa dela in gre ko ura!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda jest morm zdele menat ploščice pr tasprednih bremzah k sm jih zadnč čist u nulo skuru k sm šu z vršiča pa me bo spet stal 10k! Tko da fantje in Tejcy vam ne priporočam vršiča,jest nikol več z 2taktnmu k ne bremza z mašino! Glede ketne sm bil pa že pr serviserju in mi jonje že zategnu(free) raztegnu sm jo pa tud k sm šel na vršič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda jest morm zdele menat ploščice pr tasprednih bremzah k sm jih zadnč čist u nulo skuru k sm šu z vršiča pa me bo spet stal 10k! Tko da fantje in Tejcy vam ne priporočam vršiča,jest nikol več z 2taktnmu k ne bremza z mašino! Glede ketne sm bil pa že pr serviserju in mi jonje že zategnu(free) raztegnu sm jo pa tud k sm šel na vršič!

zakaj pa ne bremza? itak da samo ne pr 5k obratih ane, sicer mi pa ni čist jasn kako si skuru. a si mel že prej slabe ploščice pa mogoče zarad tega

aja še eno vprašanje- kok stane redni servis pr 24k km za nsr-ko in kaj se mena takrat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej za 24k ne vem, sam jest sm dal za servis na 30k sam 10.000.SiT! Pomoje da ne mena nevem kaj velik stvari!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tejchy odkar mam jst polini k so naservisu neki prestavl iz 6mm na 10mm sam nevem kaj bi to pomenl. Sam se pa pozna k mi ful hitr olje požira sam more zarad kita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nevem no sam mal hitr se mi zdi. Pa še lučka mi zagori v kantici pa še pol olja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!