Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Ja odvisn kako se prodajalcu zdi da je še ohranjena pa sploh motor na začetku zgublja velik na vrednosti, pol pa skos manj. Ma že kšno generalno narejeno pa nove gume pa pološčice pa to pa se zdi prodajalcu da je tok vredna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se za ta letnik zdi draga kaj je pa on zamenjal pa ne vem pa tudi mi ni logično motor fejst poštimat pa prodat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se za ta letnik zdi draga kaj je pa on zamenjal pa ne vem pa tudi mi ni logično motor fejst poštimat pa prodat  :hmm:

mogoce pa gre na kej večjega...pa ga je postimu da ga bo hitrej prodal...al ne vem ne vem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest sm pa učer padu z mojo :( Preveč sm polagu Planino(po tački cel ovinek), in me je kar naenkrat po tleh uleglo, sej men ni dost, mal mam sam roko(podlaht) podrsano, motor je pa popraskan pa tačka se mi je zlomila, ovinek je pa un desen kjer je tisto počivališče/zbirališče

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda Dimiburek za tole tvojo hondico pa tvojo podlaht. SAm morš pa vedt da če maš motor komi 14dni da ne morš kr kuj na polno ker zih še ne poznaš dost motorja da bi kr do konca zalagov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, recimo, sm naredu u dveh tednih 2300km, nevem, po tački je šlo parkrat že tisti ovinek (Planina) in druge skor vse, sam takrat mi je kar zdrsnlo, mogoče je bil kamenček, nevem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dimni morš vedt sm slišu da gume nimaš kej preveč nove. Zdj pa kšn ovink lahko speleš po tački kpn mogoče mal visi na levo pa greš zalagat v desno pa te odnese, lahko je tud mal drobnga peska kokr si reku, lahko je mal bl gladk asfalt na posameznih odsekih al pa mal olja. Ni se za igrt z tem. Jst mam spredno gumo pobrano kr precej pa aml pazm da ne grem lihk hitr skoz ovinke k jo bom zamenju bom pa slediu drugim prej pa ne. Pa še to guma lohk kaže velik profila še sam z leti ni več tok prožna in rata podobna kamnu. Pazte fantje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dimni morš vedt sm slišu da gume nimaš kej preveč nove. Zdj pa kšn ovink lahko speleš po tački kpn mogoče mal visi na levo pa greš zalagat v desno pa te odnese, lahko je tud mal drobnga peska kokr si reku, lahko je mal bl gladk asfalt na posameznih odsekih al pa mal olja. Ni se za igrt z tem. Jst mam spredno gumo pobrano kr precej pa aml pazm da ne grem lihk hitr skoz ovinke k jo bom zamenju bom pa slediu drugim prej pa ne. Pa še to guma lohk kaže velik profila še sam z leti ni več tok prožna in rata podobna kamnu. Pazte fantje.

se cist strinjam s temle...cim so gume starejse k 2 let je bol zamenjat, k to sam trdo ratuje in pol ni prozn in pol tko hitr odletis...

ej dimmni cim hitrejse okrevanje ti zelim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M aja roka je prej kot ne obupna, zapalila me je jakna od znotrej, sej si jo bom sliku, pa lohk prlimam, kot v opozorilo da ne divjat in pretiravat kukr jest 2 tedna po nabavi motorja :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vsi smo ti govoril. Dej bl počas, dej menjej gume. Ama ne ti glupi Sandi se voziš naprej. Pa kaj trmiš matr. Posluši drugič. To je res opozorilo drugim....da naj nebodo take trme in poslušajo nasvete drugih. Pa upam da boš gume zdej menjou.

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se cist strinjam s temle...cim so gume starejse k 2 let je bol zamenjat, k to sam trdo ratuje in pol ni prozn in pol tko hitr odletis...

ej dimmni cim hitrejse okrevanje ti zelim...

se mi zdi, da se gume menja čim so starejše od 5 let, oziroma popotrebi! a si se ti zmotla al sm pa jst narobe slišu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi, da se gume menja čim so starejše od 5 let, oziroma popotrebi!  a si se ti zmotla al sm pa jst narobe slišu?

Ne po moje je prav mislila. Gume starejše od 2 let so za stran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola tle je slika moje lepe roke, upam da ne bo treba nobenmu tega izkust ku peče ko svinja-ma naslednji dan, ali kadar daš pod vodo, mati mi je dala čist mal arniko sam na enem delu, pa sm mislu da me je s solno kislino polila!

32930RokaR.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj da ne, poglej koliko folka se vozi v kratki majici in kratkih hlačah z natikači na cestakih. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj da ne, poglej koliko folka se vozi v kratki majici in kratkih hlačah z natikači na cestakih. :P

večinoma po ljubljani...ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!