Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih voženj 2010


Sanda7

Priporočene objave

Evo učerej sm registrirou motor in zamenou zadno gumo. Le kdo bi se lahko uprl takemu vremenu, pa sva šla s frendom na furo Žirovnica - Bohinj - Žirovnica ;) nč posebnga u izi lagano sportski:)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest VisualID

Danes pa budnica "rdeče rakete", prva tura letos z njo in to res prijetna. Nekje 220 uživancijskih kilometrov, ki mi jih tudi močan veter na koncu ni mogel pokvariti.

Začel ob nekje 12h, tankal v MB-ju in preko Jurija na avstrijsko stran. Za Langgeg-om se ustavil na vrhu vzpona in užival v ambientu. Razgled je bil čudovit, vse zeleno, drevesa v cvetju, sonček svetlo in toplo sijal, ptički veselo peli, krasno vreme,... 1A.

V Leutschach-u jo mahnem na desno, proti Spielfeldu, in vozim počasi za tremi avti po praktično nepoznani (fantastično zgrajeni - slovenski cestni gradbeniki, pojdite se učiti v Avstrijo!) vijugasti cesti. Zelo prijetno presenečen kako tako star in nasploh velik motor obvladuje ovinke, pohvala Suzukijevim inženirjem. Sicer pa je takrat, 32 let nazaj, tudi bil znan po odličnem, trdnem in močnem okvirju in pa končni hitrosti, ki je noben drug serijski motor ni dosegel. Kmalu za Leutschach-om stojita dva policijska mama-mobila, plavci pa opazujejo postavljanje prizorišča veselice. Počasi mimo njih in lepo dalje po dolinici.

Motoristov več kot ščurkov na v mestni kanalizaciji :) in kmalu se nas je nabrala manjša skupina. V Gamlitz-u pa naletimo na probleme, zaprta cesta in obvoz skozi neko naselje. Neprijetna situacija, ker je obvoz preovinkast in preozek, tako da je vsako srečanje z nasprotnim prometom bilo napeto. Čez en hribček in se mi odpre pogled na lepo vasico. Na hribu čudovit, star grad, pod njim pa tudi stara cerkev. Na Žalost se nisem mogel ustaviti, da bi slikal, bom kdaj drugič :). Kaže da je v Ehrenhaus-u, kot se ta kraj imenuje, ravno takrat potekal maraton, ne vem če kolesarski ali tekaški. Skoraj celotna vasica zaprta za promet, polno policije in pa ljudi, ki so sodelovali, avtomobili parkirani povsod. Za prehodom čez železniške tire je mahnem na desno, proti Spielfeldu in po krasno prazni cesti napredujem skozi čudovit pomladanski dan. Ko pridem do Spielfelda obrnem levo in skozi Strass se spravim na magistralko proti Mureck-u in Bad Radkesburg-u. Iz Radgone v Radence in pa mimo Sv. Jurija ob Ščavnici proti Blaguškem jezeru, kjer sem se ustavil, se spočil in nasploh užival. Tudi tukaj je bilo danes dosti bolj krasno kot pred meseci, ko je bilo drevje še golo. Če ne bi bilo toliko prometa bi bilo prav spokojno. V Lenartu iz golega firbeca tankal in bil prijetno presenečen, ko sem ugotovil, da sem za 120 km porabil samo 5 litrov.

Potem pa preko Rošpoha skozi Maribor in na Pohorje, Bellevue, kjer sem si ogledal novo zgornjo postajo vlečnice. Skozi Ranče v Fram in potem domov.

Lep dan, čudovito vreme, dokaj prazne ceste in pa motorček, ki teče kot švicarska urica. Kdo bi si lahko želel kaj boljšega? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otoček sredi jezera - Vršič, Bovec - Predil pa nazaj domov. Samo preverjal stanje cest . Vršič zheban na obeh straneh. Predil pa bolj na Italijanski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sem novi motorist, sva z ženo danes naredila eno krajšo vožnjo

Slovenske Konjice - Vojnik - Šentjur (kavica) - Podčetrtek (kavica)- Slovenska Bistrica in domov.

Čudovita vožnja. Se je nabralo nekaj čez 120km.

Jutri pa novim zmagam nasproti.

Zjutraj verjetno na avtosejem v MB

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 prečudovite 3 dni...

četrtek:

po službi - skok v Nassfeld.....preko Korenskega sedla domol.... :yea1::010

Petek - zopet po službi..... :whistle: :naughty:

Lesce - Vršič - Idrija - po stari cesti do Ljubljane v Škofjo Loko. :naughty:

Sobota:

malce "lutanja z mojim dragim - "po navdihu" - kt tud zapaše včasih :whistle: "

Šk Loka - Žiri - Ajdovščina - Vipava - Postojna - Ilirska Bistrica - Podgrad - Kozina- Pa pol "po stari cesti do Ljubljane" pa nazaj v rezidenco - Škofja Loka...

Ni blo velik...okol jurja km sva naklepala vsegaskup....je bilo pa prečudovito....še posebi, če imaš boljšo polovico na svojem motorčku zrawn..... :wub:

Popravljeno . Popravil mačka27
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

včeraj sem po zgodnjem kosilu zajahal Lubico in se v krasnem sončku prvič v tej sezoni odpravil na SVFb (standardna vikend furca, verzija B :P ), torej proti morčku, a preko bližnjice: torej skozi Logatec in Idrijo, v MnaS na levo za NG, in v Divači nazaj proti domu, skozi Senožeče in Postojno

vreme je bilo praznično čudovito, toplo a ne vroče, gume so že držale ko pes ježa, tudi narava čudovita - Soča je imela tisto svojo (vsaj zame) neverjetno lepo, posebno zeleno barvo, na cesti miljavžent motorčkov, kar seveda ne preseneča v tako zelo lepem dnevu - nas je pa vse presenetilo drevo na bregu nad cesto me Doblarjem in Ročinjem, ki se je zvrnilo skoraj dol na cesto, tako da je nastal zastoj, saj avtobus zaradi nizko na cesto visečih vej padlega devesa ni mogel mimo in je zablokiral promet :unsure: no midva z Lubico nisva imela teh težav, sva se hitro zrinila mimo, žal mi je le da se nisem spomnil slikat :slap:

bilo je tudi nekaj modrih zased, večinoma na "standardnih" mestih ki nimajo nikakršne veze z varnostjo, se zahvaljujem vsem nasproti vozečim ki so me prijazno opozarjali na inkasante; tud jst sem imel priliko vrnit uslugo ;)

no med temi miljavžnt zagnanih je blo tud nekaj prijateljev, ki sem jih zalotil na vožnji za Senožečami, tko da smo se potem ustavili najprej v Postojni in potem še na ridah za malo bencinskega čveka, a sem moral kmalu domov in hitro naprej, na Dolenjsko (ampak to je že druga zgodba ;) )

ker se nisem spomnil dat niti enega od števcev na nulo pred startom ne vem koliko je blo kmjčkov - pa saj niti ni važno, prav vsi so bli fletni :naughty:

post-163-12728306346_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj samo kratka furca iz Brežic do Čateža...Mal posedel na friškem luftu, spil kofe ter brzim korakom kidnu domov......da folk ne bi videli s kakimi huligani sem sedel :P

Prijetnih 8km.......z avtom :D

Motor mora biti žal še nekaj časa parkiran :cry:

Hvala za kompliment :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u petek sm najdu (zame) ful novih krajev in cest. postojna-ljubljana po stari cesti. brez vinjete sm težko najdu kranj, in od tam dalje, sm imel namen najdet bled in bohinj, pa sm mal zgrešil in skoz precej malih vasic pripeljal v Jesenice. od tam naprej je blo lažje! Bled Bohinj, pa naprej čez petrovo brdo in hudojužno (to res obstaja :) ) do mosta na soči, in naprej, do vipave, kjer trenutno snemajo film, in je trg spet makadamski. čudno za videt. in domow. cca 320 kilometrov. nice.

u soboto pa z MojoMojo za hrbtom, Mashino in Nero pa na multistradi, v Kubed, kjer nas je že čakal Wowbet in odlična osmica. mlajsk. domow smo šli vsak zase, ker se je enim mudilo domow, drugim pa v koper. Pri asfaltni bazi pred razdrtim je odličn dan vrgu še eno presenečenje, še enga forumaša, Suzukija in person, ki je gužvo na cesti šaljivo prehitel in diktiral odličen LS tempo, da sm mal požežil za njim, do postojne na drink in do rid na čvek. 120km ni dosti, spremljevalni program pa je bil zelo fajn. tenx vsem vpletenim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes po kosilu sem naredil - glede na zelo neobetavno vreme dopoldne - presenetljivo lepih 242 kmjčkov, čeprav sva z Rumenim Cestakom šla "samo na probo" do Postojne ;) in ker je bil tam še vedno sonček, sva test podaljšala do Senožeč... pa do Kozine... pa do Črnega Kala... pa do Wikiburgerja, rojstnega kraja našega zlatega mausa, ampak ga ni blo doma :P da ni blo čist bv je bil doma odličen sladoled, pa sva ga :P vsak par kepic :D

med lizanjem sladoleda me ja pozdravil rejser z Marofa, ki je z družbo sedel pri sosednji mizi, pa smo se hitro zaklepetali in potem skupaj krenili proti ridam v prav zabavnem LS stilu :D a moram priznat da me je najbolj (prijetno) presenetil S2R na BT014 - kako se zna ta zverinica živahno premikat, če ga vodi nežna, a odločna in znalska ženska ročica :worship: kaj bi bilo šele če bi imela normalne gume, pišuka...

v Postojni sva se za minutko ustavila na OMVju da si je Rumena Žvauca potešila žejo, potem pa sva naredila malo daljši postanek na parkirišču na ridah, ki je bilo polno skoraj do pokanja; mal smo čvekali, jst sem si žalostno ogledoval izrabljene gume na Lubici (jutri dobi nove :D ), ko je Tarumenemu postalo dolgčas in me je prisilil da sva šla še do Idrije - hja res, težko je prisilit žabo v vodo :P pridružil se nama je še biker77 s svojo novo macchino sportivo (lepa, res lepa!!) žal se nismo nič ustavili pri Gabronu ker so nas podili črni oblaki, tko da sem samo napojil žejno Lubico in že smo planili nazaj na zdaj že skoraj prazne ride, kjer sva modrovala in opazovala dogajanje dokler sonce ni zašlo za hrib in se je kvalitetno ohladilo, prišel je čas za odhod domov

na poti domov sem naredil še postanek pri Tarumenem, saj je Tardeča spekla biskvit, ki ga je blo nujno treba sprobat, saj je bil verzija 1.0; mal se mi zdi da je bil zlo dober, saj sva med ocenjevanjem pojedla vse, nisem pa čisto siguren :hmm: bo treba v kratkem še enkrat preverit kvaliteto

videla sva kar nekaj modrih zased: v Grčarevcu, v Kozini, na ridah... ne samo motoristi, celo nasproti vozeči avti so naju prijazno opozarjali, hvala vsem!! in kot ponavadi sva spet srečala nekaj avtov ki sekajo (tudi nepregledne!!) ovink :slap: da zavijanja brez smernikov sploh ne omenjam

zjutraj sta bila v igri tudi jvalant in Hitra Perut, a sta zaradi dežja zavila na sever, na Jezersko... zanimivo tudi to, da cel dan nisem nikjer srečal mausa :?

in takole je za mano še en lep vikend, čeprav tanajlepši šele prihaja - naslednji vikend, ko gremo na DejZi Day na Panonijo, juhuhu :OK: ampak to bo druga zgodba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji mesec je bila moja moto bera bolj uboga, parkrat na Marof, na cesti pa sem naredila le dobrih 550 kmjev, ko sta se me usmilila najprej Gsxf750 in mi je zelo prijazno ponudil svojega Suzukija in potem še R1, da sem lahko šla zraven na izlet po Posočju, do NG, čez v Učejo in nazaj čez kras. Pridružil se nama je pa še Jvalant, tako da sem se, ko smo menjali prevozna sredstva končno vsedla še na vozniško mesto na Futuri yes.gif (sej ni blo slabo, samo počutila sem se res majhno- tud speljat nisem mogla, dokler mi ni nekdo dvignil stransko stojalo, ko ga nisem dosegla z nogo), tud Suzuki je bil fajn, najbolj doma sem se pa itak počutila na R1 pri vožnji čez Col in Staro Pošto trance_40_thumbup.gif . Fanta še enkrat hvala ful trance_20_hug.gif

Ta petek pa sem se končno podala spet na cesto, in sicer je bil čas za testiranje novih kril CBR600 RR. In se domov prirežala, čeprav sem se vozila z izjemo par ovinkov, bolj kot ne turistično LS. Super menjalnik (no, to so vsi, ko prideš z Yamahe), bremze že original odlične, vleče fajn že od začetka, vozi se pa kot en bicikltrance_40_thumbup.gif . Zjutraj sem imela en malček težav, ker sem pozabila preverit kolk so gume napumpane, in je motor spredaj kar potegnilo v ovinek. Ko smo to popravil, se je pa začel ta luštn del. Iz Ljubljane sva se šla pokazat Suzukiju in na vročo čokolado potem pa čez tuhinjsko dolino malo po sončku, malo po mokrem do Marije Reke in čez Trbovlje in Litijo domov. Ta čas sem se uspešno izogibala policajev, ki bi jih zanimala zadnja že rahlo ilegalna guma, stestirala bremze, z užitkom prekruzala zafrenkljano Marijo in se lovila z vetrom od Zagorja proti Litiji. Luštnih 193 kmjev

post-20956-127350074195_thumb.jpg

Na meji med štejersko in posavjem

V soboto smo končno Brumčota spravli v nazaj v civilo in sem zvečer že odbrzela nazaj na Jesenice pa potem še na kratek deževni izlet do Bleda in nazaj, v nedeljo pa skozi mešano deževno sončno vreme čez Jezersko nazaj v Medvode. No, tukaj se je pa lepo vidla kombinacija zanič cest, zmatranega vzmetenja in moje tega odvajene riti, tako da se je moj cestni stil po terapiji s pisto lepo zmanjšal v KK in tud en mičken čikn strajpsov yes.gif (nekak ni blo čist nobenega veselja kej tiščat in drajsat grrr.gif ) , tako da je bil Janez kr vidno zadovoljen (potem ko je preživel bližnje skoraj srečanje z džipom ki je v ovinku prehiteval kolesarja in bil cel na najinem pasu, in ko ga je gladko izslil ata in se potem še pizdil v avtu, ko sva midva potem nekaj krilila z rokami, kaj dela (verjetno je stric spregledal znak , da gre prednostna cesta desno, in da on nima prednosti, čeprav gre naravnost trance_31_rtfm.gif ) in je obljubil, da če se bom od zdej naprej tako vozila po cestah, da me bo z veseljem še kdaj peljal do Marofa blush.gif . En strateški sestanek in sladoled kasneje sva iz Šenčurja čez Trboje odpujsala proti Medvodam, in 1 km pred domom je najprej na displeju ckrnila lučka za smernike, potem je začela žmigat cela armatura in končno, ko sem se ustavila pred domačo garažo, ni več užgal sleep.gif . Zdej pa ne vem, a se je strmil, k ni več moj edini, a se je od Future kj nalezu (mal se morm pohecat, k ponavad štrom bl Janeza heca) , ampak prekurjen konektor nama je povzročal težave, upam, da bo to vse, pa da se bova spet kmal na cesti... skori 200 kmjev se je nabral, wub.gif je pa tačas že Hondico sleku, tko da je zdej pa že res nestrpno čakava novo oblekco in Panonnijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ker sem glih dones naredil izpit sem se vozil kar celo popoldne. Šel sem Jesenice - Bled - Pokljuka - Bled - Lesce - Radovljica - Begunje - Žirovnica - Jesenice in ker mi še ni bilo dosti :P sem šel še enkrat do Bleda. Bilo je zlo fajn in naredil sem prvih 130 legalnih km.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je blo v planu Jesenice- Begunje - Tržič - Naklo - Škofja loka - Železniki - Bohinj - Bled - Jesenice. Na žalost se ni izšlo :( ko sm prišel do begunj je začelo deževati se obrnem domov, ko pridem domov neha pa si rečem noč grem pa dones samo do Tržiča, in tako se spet obrnem malce se izogibam črnim oblakom in še kar mi uspeva. Pridem do Tržiča, se obrnem, potem se je pa začelo.... Deževati je začelo tako močno da se bil v 2 min. popolnoma moker. Se vrnem v Begunje že čist moker in živčen, nato še pred mano vozi en kreten z prikolco(nizozemske tablice) kva je ta tm delov nevem :wallbash: no se vrnem na magistralko, in me totalno prepiha, srečam še enga tipa na stari Yamahi super tenere(mogoče kdo iz foruma? ) kar me potolaži saj nisem edina budala ki se v takmu vremenu vozi. Pridem domov števec pravi da sem naredil 100 km. Aja pa še zbolu sm (vročina + glavobol) Tako da se zdej nebom mogu neki cajta vozt :(

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo daljša fura Hrastnik-Laško-Celje-Sl.Konjice-Sl.Bistrica-Ptuj-Gor.Radgona...čez mejo v avstrijo. Po avstrijski strani do jezera Soboth (to je tista zloglasna cesta 69 se mi zdi...to morate probat), čez pavličevo sedlo, solčava, mozirje, trojane in domov. Štart ob devetih zjutraj, prihod ob 18.25.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest VisualID

Včeraj spet ena krasna tura pri naših severnih in severo-vzhodnih sosedih. Avstrijci spet vzorni vozniki, madžarske ceste spet prazne in pa v Sloveniji spet idioti za volanom.

V mislih imam predvsem enega, ki je, ko sem ustavil pred rdečo, mimo mene PO MOJEM PASU!!! nekaj centimetrov stran od mene zdirjal skozi rdečo tako, da me je skoraj podrl, in mi potem še obscene geste kazal z roko nazaj ko sem mu potrobil, ker sem se prestrašil tako, da so se mi roke tresle. Škoda, da sem pozabil kateri je bil, ker sem tisto skupino dobil že na naslednjih semaforih, bi mu povedal svoje. :angry: Zdaj že drugič v kratkem razmaku naletel na takšnega idiota, prvi je bil pred dvema tednoma. Potem pa ko se zgodi kakšna nesreča v katero sta vpletena avto in motor pa smo seveda vsega krivi motoristi... :angry:

Štartal razmeroma pozno po 13h kljub vremenu, ki je dokaj slabo kazalo. Saj zadnje čase sploh ni brezoblačnih dni več, vedno samo tile težki, črno oblaki nekaj norijo po nebu.

Deloma stara tura MB-Jurij-Schlossberg-Ehrenhausen(tokrat sem ga celo slikal)-Spielfeld-Strass-Dornhof-Weinburg-Priebing-Hoffstatten bei Deutsch Goriz-Wieden-Marktl-Sulz-Kapfenstein-Fehring-Jennersdorf-Rax-Mogersdorf-Szentgotthard(Monošter)

-Felsoszolnok-Kuzma(SLO)-Slaveči-Večeslavci-Pertoča-Krašči-Cankova-Gederovci-Radenci-Blaguško jezero (ja, spet)-Cerkvenjak-Senarska-Lenart-Maribor-malo po Mariboru

Vsega skupaj nekje 276km, čisto pred koncem se mi je prižgala lučka za rezervo.

Krasno vreme, ni kaj, na žalost pa dosti živali po cestah, živih in neživih. Še dobro da počasi in previdno vozim, ker drugače bi dodal k statistki neživih živalc. Tako pa imam vest hvala bogu še vedno čisto. :)

Tik pred Schlossbergom me skoraj kap zadene ko v ovinek pripeljem in zagledam na cesti zeleno kačo, kako se plazi po mojem pasu. Verjetno je Angležinja po rodu (če še živi), ker se je plazila v napačno smer. Komaj sem se ji še izognil, kakšnih 30 cm stran od nje sem jo švignil, in se tako tudi izognil verjetnemu padcu.

Tokrat sem spet vozil po orientacijskem občutku, spet po večinoma novi poti, in spet brez avtokarte. Razen da sem se kakih trikrat moral obrniti ni bilo večjih problemov. Tudi dosti slikal, nekaj slik bom tukaj objavil, ostale pa zase obdržal. :P Pri Blaguškem jezeru pa sem se že malce poigraval z nastavitvami, rezultat česar boste lahko videli.

Lepa tura je bila, ni kaj, takšnih si želim še več.

Izrabil sem kar nekaj priložnosti, da sem ovekovečil krasno vreme in lepe kraje.

Potem so bile še razne zgodovinske znamenitosti.

Tipična madžarska hiša.

Svoje prevozno sredstvo, ker si zasluži pohvalo s tem kako lepo mi služi.

In pa seveda priložnost za eksperimentiranje s fotoaparatom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se pa odpravil na eno fajno turco. Štartal sem na Jesenicah se odpravil proti Lescam pa naprej proti Radovljici. Šel se do Kranja čez Posavec. Ko sem štartal je bilo še malce oblačno z kakšno dežno kapljo. Vse bolj sem šel prti notranjosti lepše je bilo. Cesta čez Posavc je bila suha in prav užival sem v vožni. Ko sem prišel v Kranj sem samo natankal, prav nič se nisam zadrževal v mestu. Po isti poti sem se odpravil nazaj in kot sem že rekel bilo je super. Ko sem prišel nazaj na Jesenice sem opazil da je že tudi naša dolina dokaj sončna in tako sem se odpravil proti Hrušici, pa do Mojstrane in naprej do Kranjske Gore. Potekala je neka kolesarska dirka tako da je bilo veliko spremljevalnih vozil ampak ni me motilo. Ko sem Prišel v Kranjsko Goro sem nadaljeval proti Italiji, Ustavil sem se še na Zelencih. Nadaljeval sem do meje, Šel malce pogledat čez to namišljeno črto in se vrnil nazaj. Nato sem se odpravil nazaj proti Kranjski Gori in sem sproti še zavil na Korensko sedlo :P . Tako da sem še pokukal k našim severnim sosedom. Srečal sem tudi eno skupino nemških motoristov ( na vrhu) vsi so bili na bmw-jih. Nato sem se odpravil nazaj proti domu. Ko sem prišel na Jesenice sem se še odločil za en manjši krog in Odšel na Bled preko Poljan in nato čez Begunje nazaj na Jesenice. Domov sem prišel po dobrih 3 urah in pol vožnje. Števec je kazal okroglih 200 km.

Tukaj jsta pa še dve slikci:

post-19496-127387344196_thumb.jpg

post-19496-127387346862_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bila tudi lepa. Štartal sem na Jesenicah, odšel do Radovljice in žespet do Kranja čez Posavec. Nadaljeval sem do Ljubljane po stari cesti. Potem sem se vrnil nazaj in pred Kranje zavil proti Škofji Loki. Nato sem nadaljeval do Železnikov. Cesta je bila lepa, malce je pihalo drugače pa vse v redu. Nadaljeval sem do Tolmina in noto po neki ozki cesti do Bohinja. Vožnja po tisti cesti je bila perfektna, saj je motor glih prov močen za na tako cesto. Prišel sem do Bohinjske bistrice, nadaljeval do Bohinja, naredil en krogec okoli jezera in se odpravi proti Bledu. Ko sem prišel sem se odpravil na Jesenice. Šel sem domov pojesti, nato pa takoj še do Rateč in Planice :P . Končno sem imel dosti in se odpravil domov. Na koncu je števec kazal 280 km.

Tukaj je pa še ena slikca:

post-19496-127404308552_thumb.jpg

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Odlično,( do Tolmina in noto po neki ozki cesti do Bohinja ali lahko bolj točno poveš kam iz Tolmina) ali je to po Baški grapi ???

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm. jest se to bolj vozim z filozofijo "ti sam za nosom pejt" tko da točn še sam ne vem kje sem šel. ko sem prišel iz Železnikov sem hotel takoj zaviti za Bohinj pa je bila cesta zaprta. Tako da sem šel naprej in naslednji izvoz je bil tik pred Tolminom . Vem samo da je bil na tej ozki cesti dober razgled. Cesta je vodila na nek hrib in nato dol z njega v Bohinjsko Bistrico. Na vrhu hriba je pa bilo smučišče. Imena žal ne vem, pomoje pa da je bila dvosedežnica in ne kakšni majhni talarčki ali sidra.

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se odpravil od doma (center LJ) v Črnuče po ležaje za mojega tomosa, ki čaka na lepše dneve. Ko sem opravil z nakupom, sem se odpravil domov. Vendar me je pot zanesla čez Celje, kjer sva se dobila z Dr. Jakobom. Načrt je bil, da greva čez Vitanje in Velenje nazaj proti Ljubljani. Ker je bil Jaka dogovorjen z wix-om na Trojanah, je ta trasa odpadla zaradi pomanjkanja časa. Zato sva šla mimo Dobrne proti Žalcu in nato čez Vransko, kjer naju je čakal wix. Skupaj smo se odpravili proti prodajalni krofov. Do LJ smo se ustavili še pri thumperju, ki je dobil krof, ker nam je dal za kavo :worship:. Nato pa se je wix izgubil na krožišču Tomačevo in je po drugi poti prišel do mene. Po radlerju za Dr. Jakoba in hladni vodi za wixa smo se spravili menjat zavorno olje na wix-ovi yamahi. Zadevo smo "profesionalno" :whistle: :naughty: rešili. Sledil je še čvek in crkljanje Monikinega sinčka, nato pa sta se Jaka in wix odpravila proti ne vem kam :unsure:.

Da ne pozabim, od doma v Črnuče in nazaj se je nabralo 172 km.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!