Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih voženj 2010


Sanda7

Priporočene objave

Hola,

danes je končno spet posijal topel sonček, zato sem si šel pogret na Panoniji globoko zamrznjene kosti na furco z Lubico :wub: najprej je blo treba ulaufat čist nove ŠportnoPametne (PametnoŠportne?) copatke, zato sem poklical Tarumenga in sva se zmenila da greva do rid; v trgovini na Planini sva hotela kupit še sladoled, da se malce posladkava, a je bla trgovina zaprta, zato sva v rahlem drncu potegnila proti OMV črpalki v Postojni, kjer majo odličnega Belega Maxa, mmmmm..

takoj v prvem desnem ovinku za Planino policaji, zaprta polovica vozišča, prometna nesreča - nekdo je razbil fensi jeepa, polno stekla na cesti, zato sva previdno odpeljala mimo... na vrhu rid so bile gume ulaufane do roba, Lubica zadovoljna, jst pa prijetno segret, kar je bilo izredno dobrodošlo po dveh dneh globokega zmrzovanja na Panoniji (čeprav je blo kljub temu nepozabno fajn :OK: ) in kmalu sva sedela za mizo v bifeju in lizala ;)

ko sva malo kasneje zakurblala motorčke za odhod domov, se je iznenada pojavil Cartman, pa smo jo skupaj ucvrli še do parkirišča na ridah na bencinski čvek, pa jst sem za zihr še enkrat ulaufal gume ;) ko se je začela tema spuščati proti nižinam pa smo se nasmejani odpravili domov :D

evo, tkole je blo danes... in ker sem bil pred tem še v LJ, ko sva z gsx750fjem razkladala prikolico s Panonije, se je nabralo lepih (predvsem pa sončnih in toplih!!) 105 kmjčkov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sledil je še čvek in crkljanje Monikinega sinčka, nato pa sta se Jaka in wix odpravila proti ne vem kam :unsure:.

LP Robert

Pozabu si omenit prelep pripetljaj na Trojanama, kjer sm jst skor glavo zgubu, Wix pa je bil sam mal na boljsem :xx: :eek:

Drgac pa sm su jst pogledat tastare v Menges pa se na eno pijacko do Vaskih (tam se je miiiiiiicken zavleklo), domov pa sem prisel... no... 27 minut nazaj :D Aja, ura je 00:30.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole furo sm pa jz dans naredu :)

Luštno blo, da že dolg ne tak. Ene 2x sm se še luštno izgubil, pa "najdu" Trbojsko jezero, ki mi je blo za dol past všeč. Še prej sm se za enim pebom v Subaru Imprezi preganju od Logatca prek Podkraja do Cola - nikol še šel po tej trasi (vedno čez Godovič), pa morm rečt, da mi je blo noro ušeč (sploh ne razumem, zakaj vsi visijo na Ridah, k je pa 5km stran tak noro lepa cestica :P ). Iz Ajdušne pa nism vedu, kako traso bi ubral (da bi se ognu Lublani), pa sm si reku, da grem probat cesto od Idrije do Žiri, ki je menda najslabša cesta v SLO - in morm potrdit, da tud jz ne bi 2x pomislu, če me še kdaj kdo vpraša, ker odsek v SLO je najslabši - groza. V prvi prestavi praktično skoz, ovinki obupni in zjahani, tako slabega asfalta na nekaterih odsekih še nikoli v življenju. Pa so me svarili za ČrnoGoro, da je iz Kotorja na Cetinje grozna cesta, pa tisto je poezija proti tem :) Domov grede me je pa od Moravč do Izlak pošteno namočilo, tako da sem potem po točno 6h prikruzal s kančkom prehlajenosti domov. Google pravi 347km, jz sm jih na oko naračunal 350 kar je kr lepa bera...motorček si je pa tud končno zaslužu pošteno pucanje. Je blo blata, da bi ga lahka v ajmerjih meru ;)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

dopoldne sem Lubici nataknil tavečjo tanktorbo in se nameril proti morju, oz Trstu, točneje Familia na Via Valmauri, ker mi je zmanjkalo pašte :surrender: najprej sem hotel po bližnjici skozi Štajersko in Dolenjsko, a je hitro začelo deževat, zato sem žal moral bližnjico izpustiti

vreme je bilo čisto aprilsko: Vrhnika je bila v senci oblakov, a sem že v Logatcu spet ujel sončka, v Kalcah spet oblačno, celo nekaj kapelj je padlo, ampak ni bilo krize, nato sonček do morja: v Senožečah sem namesto desno za Trst zavil proti Divači, tam pa za Sežano in skozi Fernetiče po stari, prijetno zaviti cesti do centra Trsta in potem naprej na obvoznico na stebrih ob morju do cilja - 3 škatel pašte, več ni šlo v tanktorbo :huh: ker je bilo vreme zelo lepo in toplo, sem se zapeljal še do najtaboljšejšega sladoleda in z užitkom zmazal dve kepici, in z žalostjo v srcu opazoval uboga revna dekleta na mestni plaži, ki so imela za oblečt le nekaj krpic... ah ta kriza, kako je kruta :unsure:

nato sva z Lubico odpeketala nazaj v Kuro, po Črnem kalu mimo Vikiburgerja in Kozine, kjer so črni oblaki nad nama začeli spuščati prve težke, debele dežne kaplje; da sva ušla sem moral malo bolj potegnit za zajlo za gas in uspelo nama je, ampak le do Divače, kjer se je prav zares ulilo, zato sva se skrila pod streho OMV črpalke; ko sem razjahal Lubico sem ob sebi zagledal nasmejanega Cartmana (hmmm, le kaj se plete v glavi motorista da se smeje v dežju?? :wacko: ), ki je s kolegom že vedril v gostilnici nasproti črpalke, pa smo šli nekaj spit - in počvekat s starejšim avstrijskim stricem, ki je imel pred gostilnico parkirano Suzuki Bimoto SB 4 (iz leta 1984, z motorjem Suzuki Katane 1100) lepotica :wub: povedal je da zbira, popravlja in restavrira stare motorje, doma ima 8 klasikov, med njimi tudi dirkalni Yamahi TZ 250 in TZ 350, dva Ducatija SS, 750 in 900, letnik 1972 in 1976, večkrat se udeležuje dirk klasikov, tudi 14 dni nazaj na Grobniku je bil...

zanimiv čvek, kar prehitro je posijalo sonce in posušilo cesto, in smo šibali naprej: Cartman in kolega proti Črnemu kalu, midva z Lubico pa proti Postojni, kjer sem s črpalke poklical Tarumenga in mu povedal da lahko neha brusit in praskat ker je zunaj sonce, ceste pa že suhe in naj se gre vendarle mal pelat... in sva se zmenila na ridah

parkirišče je bilo polno znanih in neznanih obrazov (itak da maus, tokrat v spremstvu MDR), in ker je sonček še vedno toplo sijal z neba na katerem skorajda ni bilo več oblačka, sva ostala le nekaj čvekastih minut, nato pa sva v laganem LS stilu odpeketala na sladoled h Gabronu v Idrijo :OK: na poti sva srečala še gsx750fa in po lizanju smo skupaj skočili še enkrat na ride, nato pa domov, kjer so me že čakale najboljšejše kremšnite :wub: ah ta lajf...

evo, tkole luštnosladkoslastna furca je bla danes, vse skupaj 303 malenkost vlažnih in pretežno veselih, poskočnih in zabavnih LS kmjčkov :)

post-163-127457545357_thumb.jpg

post-163-127457548785_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jst dodam včerajšnjo furo. Štart ob 11.00, cilj ob 18.00, prevoženi kilometri cca 400. Vmesni trije malo daljši postanki na razgledni točki Vidikovac, obvezen burger pri Vikiju in pa postanek na Ridah. Trikrat me je spralo prvič pred Opatijo (medium rain),drugič na hitri cesti pri Višnjanu (hard core rain) in pa na Črnem Kalu (soft shower). Drugače pa super cesta od Mošeničke drage do Labina, kot vedno dober burger pri Vikcu in pa poln parkir plac na Ridah. Hvala mojstru za praktični prikaz vožnje CBRke (če se ne motim je bla HRC) od Rid do Kalc. Pa še zlo lep razgled sem mel na motor, predvsem zadnji del - U ;). Lp in srečno, Sergini

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=117624531073243548753.0004873cb39be9f2c5f35

post-20162-127459720066_thumb.jpg

post-20162-127459724013_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil sergini
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Še prej sm se za enim pebom v Subaru Imprezi preganju od Logatca prek Podkraja do Cola - nikol še šel po tej trasi (vedno čez Godovič), pa morm rečt, da mi je blo noro ušeč (sploh ne razumem, zakaj vsi visijo na Ridah, k je pa 5km stran tak noro lepa cestica :P ).

Stara pošta... Suhi se je zmotu, ne se tm vozt, je čist zanič cesta, oska, šleparji nasprot, pesek, uglavnem odsvetujem. Vsi lokalni racerji prosim v izogib in rajš na Ride... (kdo bo pa pol gor skoz policaje gledal, pa še kake table z omejitvijo bodo nabil)

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara pošta... Suhi se je zmotu, ne se tm vozt, je čist zanič cesta, oska, šleparji nasprot, pesek, uglavnem odsvetujem. Vsi lokalni racerji prosim v izogib in rajš na Ride... (kdo bo pa pol gor skoz policaje gledal, pa še kake table z omejitvijo bodo nabil)

:kva2: hehehe, sej sm se res - tisto je blo od Planine gor v hrib, kak se že tam reče :P ? K tam je res luštno, tole tu do Cola je res bl bogo, peska tok, da sm 3x mogu motor ven iz grape nazaj na cesto vlečt...pa brez zamere :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Bale vale, vode do kolen, potem pa na Krk, obisk pri MK Griffons danes pa damu v prijetni družbi 580km.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

tudi danes je bilo treba izkoristit vsak sončno žarek posebej, zato sem si naštelal bujenje ob sedmih; a ker sem šel spat dokaj zgodaj - okoli treh zjutraj, po koncu WEC dirke v Albaceteju - sem zaspal nazaj in se zbudil komaj ob osmih, ko bi že moral biti na poligonu avtošole Brulc, kjer je bil start turističnega moto rallyeja Vikingov (Maksijevci pa naj bi jim zorganizirali majceno spretnostno vožnjico)

spretnostna vožnjica je uspela, poligon smo hitro pospravili in že smo se tudi bladzo, Lucky in midva z Lubico pognali proti GEOSSu, ki začuda ni v Vačah, kot so me nekoč učili v šoli, ampak v mali vasi Slivna pri Vačah pri Litiji!! narobe so nas učili, pišuka!! si morš mislit?!?! no ja zdej vemo in ne bomo več pozabili ;) vzdušje v Slivni je precej spominjalo na motozbor, le glasba je bla zlo kul - nič živega, le odlično zmiksan, velik/dolg venček rokerskih "golden hitov", dobro ozvočenje, super za moja ušesa :yea2:

kljub odlični glasbi smo se mi trije kmalu odpravili, jst že drugič v dveh dneh poskušal prit na Štajersko (in potem skozi Dolenjsko na morje), a je vreme spet ponagajalo, že pred Trbovljami se je ulilo kot pri norcih, in ko sem poklical Tarumenga mi je povedal da radarska slika padavin kaže polno neviht na Štajerskem in Dolenjskem, zato sem malo povedril, potem pa gasa v Logatec, kjer sva se dobila s Tarumenim in družno odjadrala proti (sladoledu v) Vikiburgerju

kljub temnemu in oblačnemu startu v Logatcu se je nebo kmalu odprlo in pokazalo čudovito topel sonček, ki je bil toplejši z vsakim kmjčkov v smeri morja :) ko sva prišla do Vikiburgerja sva se odpeljala še ene 500m naprej, do križišča in tam obrnila, da nisva nepremišljeno stala/zavijala sredi nepreglednega ovinka in polne črte, tako kot so to počeli nekateri motoristi :slap: in celo avtomobilisti :headbang:

danes smo sprobali frape z gozdnimi sadeži in je bil fenomenalen, še boljši kot njihov (odličen) sladoled in med lizanjem in sesanjem (po slamici ;) ) sta se na licu mesta pojavila še Tomažinjo in kolega :OK: malo smo počvekali, in ko smo prišli do "super ovinkov na Kubed" sem jih hotel takoj sprobat, saj jih nisem poznal, zato me je Tarumen peljal tja in je blo res kar fletno :D

potem pa nazaj, Senožeče (radar!), Postojna, in postanek na do pokanja nabitem parkirišču na ridah; a ker je bila ura še zgodna, nama motožilica ni dala miru, zato sva se kmalu odpravila še na en sladoled, seveda h Gabronu v Idrijo - potem pa spet nazaj na ride, še malo počvekat s prijatelji in znanci s foruma (in kar tako), ob mraku pa domov

lepih, zabavnih in poskočnih 404 kmjčkov v odlični družbi se je nabralo vse skupaj; Tarumen je celo nekaj slikal, morda bo objavil kaj slikc spodaj ;)

PS seveda sva srečala tudi mausa, čeprav se je skril v kolono motorčkov ki so nam prišli nasproti :P

PPS polno skritih inkasantov - trije radarji na poti dol, dva nazaj... pišuka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

tudi danes je bilo treba izkoristit vsak sončno žarek posebej, zato sem si naštelal bujenje ob sedmih; a ker sem šel spat dokaj zgodaj - okoli treh zjutraj, po koncu WEC dirke v Albaceteju - sem zaspal nazaj in se zbudil komaj ob osmih, ko bi že moral biti na poligonu avtošole Brulc, kjer je bil start turističnega moto rallyeja Vikingov (Maksijevci pa naj bi jim zorganizirali majceno spretnostno vožnjico)

spretnostna vožnjica je uspela, poligon smo hitro pospravili in že smo se tudi bladzo, Lucky in midva z Lubico pognali proti GEOSSu, ki začuda ni v Vačah, kot so me nekoč učili v šoli, ampak v mali vasi Slivna pri Vačah pri Litiji!! narobe so nas učili, pišuka!! si morš mislit?!?! no ja zdej vemo in ne bomo več pozabili ;) vzdušje v Slivni je precej spominjalo na motozbor, le glasba je bla zlo kul - nič živega, le odlično zmiksan, velik/dolg venček rokerskih "golden hitov", dobro ozvočenje, super za moja ušesa :yea2:

kljub odlični glasbi smo se mi trije kmalu odpravili, jst že drugič v dveh dneh poskušal prit na Štajersko (in potem skozi Dolenjsko na morje), a je vreme spet ponagajalo, že pred Trbovljami se je ulilo kot pri norcih, in ko sem poklical Tarumenga mi je povedal da radarska slika padavin kaže polno neviht na Štajerskem in Dolenjskem, zato sem malo povedril, potem pa gasa v Logatec, kjer sva se dobila s Tarumenim in družno odjadrala proti (sladoledu v) Vikiburgerju

kljub temnemu in oblačnemu startu v Logatcu se je nebo kmalu odprlo in pokazalo čudovito topel sonček, ki je bil toplejši z vsakim kmjčkov v smeri morja :) ko sva prišla do Vikiburgerja sva se odpeljala še ene 500m naprej, do križišča in tam obrnila, da nisva nepremišljeno stala/zavijala sredi nepreglednega ovinka in polne črte, tako kot so to počeli nekateri motoristi :slap: in celo avtomobilisti :headbang:

danes smo sprobali frape z gozdnimi sadeži in je bil fenomenalen, še boljši kot njihov (odličen) sladoled in med lizanjem in sesanjem (po slamici ;) ) sta se na licu mesta pojavila še Tomažinjo in kolega :OK: malo smo počvekali, in ko smo prišli do "super ovinkov na Kubed" sem jih hotel takoj sprobat, saj jih nisem poznal, zato me je Tarumen peljal tja in je blo res kar fletno :D

potem pa nazaj, Senožeče (radar!), Postojna, in postanek na do pokanja nabitem parkirišču na ridah; a ker je bila ura še zgodna, nama motožilica ni dala miru, zato sva se kmalu odpravila še na en sladoled, seveda h Gabronu v Idrijo - potem pa spet nazaj na ride, še malo počvekat s prijatelji in znanci s foruma (in kar tako), ob mraku pa domov

lepih, zabavnih in poskočnih 404 kmjčkov v odlični družbi se je nabralo vse skupaj; Tarumen je celo nekaj slikal, morda bo objavil kaj slikc spodaj ;)

PS seveda sva srečala tudi mausa, čeprav se je skril v kolono motorčkov ki so nam prišli nasproti :P

PPS polno skritih inkasantov - trije radarji na poti dol, dva nazaj... pišuka...

Res se je bilo prav fletno mal pelat :D

post-17572-127468109051_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, bom pa še jaz napisal idejo za celodnevni izlet

9.oo štart v Kranju, skozi Ljubljano, Postojno, Kozino, Hrvatski granični prijelaz "Pasjak", po avtocesti do Rijeke, Bakar, Crikvenica, Senj, Otočac, do Plitvičkih jezer. Preko hrvaško- bosanske meje v Bihač na burek in ogled mesta.

po eni uri dežja in vožnje po BIH pot domov preko vasi Cazin in mejnega prehoda pri Veliki Kladuši (ne morš verjet koliko "slovencev" srečaš dol :eek: ). Nadaljevanje skozi Karlovac, čez mejo v Slovenijo pri Metliki, naprej do Novega mesta, Ljubljane in Kranja.

Lep pozdrav

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm si reku, da grem probat cesto od Idrije do Žiri, ki je menda najslabša cesta v SLO - in morm potrdit, da tud jz ne bi 2x pomislu, če me še kdaj kdo vpraša, ker odsek v SLO je najslabši - groza. V prvi prestavi praktično skoz, ovinki obupni in zjahani, tako slabega asfalta na nekaterih odsekih še nikoli v življenju. Pa so me svarili za ČrnoGoro, da je iz Kotorja na Cetinje grozna cesta, pa tisto je poezija proti tem :)

Cesta Idrija - Žiri je še OK. Če bi rad ekstremno slabe ceste nared tale krog. Tako slabe ceste kot je Žiri - Vrhnika ali Žiri - Logatec sem videl samo še na Kubi :blink: Pa folk se dnevno vozi tam na šiht v Ljubljano vsak dan! :wacko:

Sicer sem pa včeraj naredil eno lepo turco po dirki MotoGP. ;) Žiri - Kranj - Golnik - Ljubelj - Ferlach (Borovlje) - Eisenkappel (Železna Kapla) - Jezersko - Kranj - Žiri (cca 200km). Sploh avstrijska stran od Železne Kaple proti Jezerskem je čista zmaga. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Molotov izjemno napisano :) Res mi je zabavno brat tvoje variante dnevnih fur, ker so res čudovito napisane, hud stil nimam kaj rečt :worship: Še sam se potegnem nazaj v leta (no sej tak dalč pa spet ni), ko sm ga pokal po SLO z Daelimom VL 125 in je blo popolnoma identično, ampak noro fajn :boobies:

Uživaj pa piši še kaj

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Odlično,( do Tolmina in noto po neki ozki cesti do Bohinja ali lahko bolj točno poveš kam iz Tolmina) ali je to po Baški grapi ???

Lep pozdrav

Tole je razgled na vrhu tele cestice, narava je vredna ogleda... Tudi meni je všeč tale del med Tolminom in Bohinsko bistrico. Lepše pa je to cesto prevozit obratno (Iz Bohinja proti Tolminu :whistle: )

>>Razgled...<<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je razgled na vrhu tele cestice, narava je vredna ogleda... Tudi meni je všeč tale del med Tolminom in Bohinsko bistrico. Lepše pa je to cesto prevozit obratno (Iz Bohinja proti Tolminu :whistle: )

>>Razgled...<<

sva se glih na istem ovinku ustavla. tudi jaz sem občudoval pokrajino pa tud nekej probaval slikat samo tebi so slike malček bolje ratale :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem v nedeljo dopoldan pridno zglancala vse kar je na dveh kolesih pr naši bajti, je bilo treba it seveda takoj zakrit sledove pridnega dela (še vedno zagovarjam tezo, da so motorji za vozit, opere se jih pa samo konc sezone).

Po kosilu sem se lotila zamenjat še zavorne ploščice na Brumčitu ( nisem srečna, če neki ne šraufam predn se grem peljat rolleyes.gif ) in potem je bil že skrajni čas za ulaufavanje bremz. S prijatelji smo se v lahnem drncu pognali proti Kočevju, se uspešno izogibali plavih (pouhne gmajne so jih bile), na Dvoru čez luknjo malo hitreje, potem pa spet lepo na izi dalje. Ker je bila Laura že polna, smo na Dvoru poiskali kavico drugje, potem pa sta se prijatelja poslovila, z boljšo polovico pa sva jo mahnila proti Trebnjem in Sevnici, kjer sem že bentila nad mokro cesto (razlog, glej zgoraj headbang.gif ). Vsaj naju ni napralo. Počasi se je želodček začel pritoževat, da mu nekaj manjka, pa se vseeno nisva dala, in sva se šparala za nartaboljše čevape v Lj. Iz Sevnice zato po najkrajši poti do LJ (Marija Reka je padla v vodo wacko.gif ) seveda po stari cesti čez Trojane. No malo naprej od Lukovice sem pa res prvič doživela da je izstrelek padel mimo mene, in to brez pogledat levo desno na polno čez dva semaforja... darwin bo terjal svoje trance_39_thumbdown.gif . V Lj pa neprijetno presenečenje, čevapđinica zaprta trance_13_cry.gif , pa sva jo lačna mahnila kar domov na toaste. 263km

Včeraj pa se mi je lušt za vozit že povrnil, in sem jo takoj po faksu krenila na skoraj standardno fogel cesto: Trojane (ni bilo časa za Litijo in čez MR), Šoštanj, pa za prvo ogrevanje čez Sleme in naprej do Radelj, potem pa veselo na avstrijsko stran na 69. Motoristov skoraj toliko kot muh, je bilo treba enkrat vmes vizir spucat, ker se ni več nič videlo čez, policajev na srečo nič. Po prijetnem LS kruzanju sem se ustavila pri jezerčku (sem prvič doživela, da je bilo parkirišče nabito polno) in pomalčkala. Pot me je nadalje vodila proti Jezerskem, še zadnji gušt za danes grim.gif . Je bilo pa skoraj prazno, tako da sem lepo odmeditirala do vrha in po luknjah odskakljala na slovensko stran. Potem pa malo za spremembo čez Šenčur, Trboje, Smlednik in Pirniče do Lj, ker sva se parkirala pred ŠD 350km starejša, kot sva zjutraj krenila od doma.

post-20956-127481482962_thumb.jpg

Jezerce na Golici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm. jest se to bolj vozim z filozofijo "ti sam za nosom pejt" tko da točn še sam ne vem kje sem šel. ko sem prišel iz Železnikov sem hotel takoj zaviti za Bohinj pa je bila cesta zaprta. Tako da sem šel naprej in naslednji izvoz je bil tik pred Tolminom . Vem samo da je bil na tej ozki cesti dober razgled. Cesta je vodila na nek hrib in nato dol z njega v Bohinjsko Bistrico. Na vrhu hriba je pa bilo smučišče. Imena žal ne vem, pomoje pa da je bila dvosedežnica in ne kakšni majhni talarčki ali sidra.

LP

Mal te geografija jebe, pa ni panike. Naslednji izvoz ni bil mal pred Tolminom, ampak na Petrovem brdu, od koder je do Tolmina še nekih 40 km, oziroma skozi Baško grapo (Podbrdo, Huda Južno...Klavže do Mosta na Soči) in potem šele Tolmin. Zavil si desno in mimo ene najlepših slovenskih vasi, Sorice, prišel na Soriško planino, od koder si se mimo Nemškega rovta spustil v B. Bistrico. Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal te geografija jebe, pa ni panike. Naslednji izvoz ni bil mal pred Tolminom, ampak na Petrovem brdu, od koder je do Tolmina še nekih 40 km, oziroma skozi Baško grapo (Podbrdo, Huda Južno...Klavže do Mosta na Soči) in potem šele Tolmin. Zavil si desno in mimo ene najlepših slovenskih vasi, Sorice, prišel na Soriško planino, od koder si se mimo Nemškega rovta spustil v B. Bistrico.

čisto možno :lol: :lol: videl sem samo table za tolmin naravnost pa videl sam da če bi se spustil še po enem klancu bi prišel do naselja. pa sem mislil da je to to

:lol: pa sem se zgleda motil. dobro da si me popravil bodo vsaj ostali vedeli kam iti

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!